Нова среща на есен,да посрешнем зимата подобаващо

  • 8 526
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Обещах,обаче не остана време да ходим до хижата,защото късно следобяда бяхме в Троян,докато настаним Ваня и т.н. стана късно и вече в смрачаващият се ден не ни се обикаляше,а трябваше да пътуваме и обратно за Горна!Прибрахме се към 22ч и сега само да ви повторя,че е най-добре първо на мобилният телефон  0888 440 030-   да се уговорите и да пратите   капарото след това! На когото и да споменах за хижата днес,всички бяха единодушни,че там е много хубаво!

# 76
  • Мнения: 2 084
Имаме вече резервация за 29. Стягам вече багажа. Колко станахме?

# 77
  • Мнения: 341
За съжаление и ние ще пропуснем  Sad Лъчи е с пристъп,баткото ученик,а аз не знам къде се намирам от два месеца  Confused

Изкарайте си добре и чакаме снимки  Hug

# 78
  • Мнения: 2 084
Май сме сами на 29 в Троян. Ние ще сме там и ще ви чакаме.

# 79
  • Мнения: 2 722
Оф, не дразни, знаеш ли как ми се идва Confused

# 80
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Naughty и ние ще сме там  Hug просто изчаквам утре вече най-накрая да говоря с другото семейство дето преди неможаха да дойдат с нас,дали сега ще дойдат на хижата,и те като нас имат нужда от малко релакс сред природата далече от къщи!При всички случаи ще сме там и ние  Mr. Green

# 81
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ние,ако идваме ще резервирам във последният момент,защото в момента Ванко,все още не може да каже,дали ще е свободен или не.
Иначе ни се идва много на всички. Simple Smile
Тъй,че до последно и аз не знам.Кофти период се случи,че му е много напрегнато във момента и главно строежа  му е най-належащ да не запрашим веднага за Троян. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 921
Съжалявам......,
много исках да дойдем, но днес погребахме много близък до сърцето ми човек. Просто нямам сили и желание за пътувания и компания.
Другия път, обещавам!

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз няма да пращам капаро,на място ще решим проблема,за неделя имаме обеден ангажимент и ходене на детски рожден ден,хората със осиновеното момиченце дето исках да дойдат с нас,се оказа че точно в неделя ще празнуват 5-я рожден ден на сладкото Ели,майката иска да си помни детето рожденният ден и да има снимки от домашното празнуване,та затова няма да идват на хижата! Ние ще идем да вземем Ваня от общежитието в събота и ще дойдем
k.dimitrova само ти ли си засега там  newsm78
Tanya  Sick напълно те разбирам...съжалявам за мъката ти

# 84
  • Мнения: 2 084
Ние сме там със сигурност. След Стрелча нямаме и спомен от помпите и лекарствата и сме решиле поне през месец да ходим някъде да дишат деца въздух, така, че сме там дори и само ние четиримата да сме. Ще се радвам, ако се срещнем с някои от форума.

# 85
  • Мнения: 2 084
Сами ли ще сме?

# 86
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ние ще дойдем..не сте сами ..обаче други ще има ли  Thinking

# 87
  • Мнения: 2 084
Дидка, ще познаем със сигурност. Май няма да има други.

# 88
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,много съжалявам,хич не ми се иска да го пиша,но за съжаление ние също отпадаме.
Невъзможно е на мъжът ми да отсъства.Как ли не го мислехме,как ли не го умувахме но не става  и не става.Тези които ще ходят да си прекарат чудно и заради нас. Hug

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm78 че то освен нас и k.dimitrova други въобще   Crossing Arms има ли...........

Общи условия

Активация на акаунт