Нещо за Русалка ...

  • 2 029
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
е, дайте ги тези цени, моля
Шани, за тази година не съм гледала, но миналото лято за 8 нощувки платихме 360 лева за възрастен и 180 лева за голямата (за бебето не плащахме, но не знам до каква възраст е безплатно).  Предишните години цените бяха подобни.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10Х  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 673
Резервирах днес ЗА РУСАЛКА newsm68 - ГОЛЯМА ФОРУМСКА СРЕЩА НИ ОЧАКВА МОМИЧЕТА!!! КОЙТО ПРИСТИГНЕ ПРЪВ ДА СТЯГА  DrunkМАСАТА!!!
ЗА мен едно МОХИТО на първо време! за ОТСКОК Laughing LaughingЩе ме познаете по Дългия бедър thumbsup, пищен бюст  Hands Thumbsup и сочни устни ppp Flutter
 Joy
ПристигЪм с ЛинКълн... newsm01

# 18
  • Мнения: 335
Karil,все пак се решихте  Wink На коя дата ще идвате насам  Party

# 19
  • Мнения: 2 673
01.09 ще сме там, живот и здраве! Peace

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
01.09 ще сме там, живот и здраве! Peace

ако резервацията ти е по АИ системата, по колко лв. на ден ще ви струва престоят?

# 21
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 164
ако резервацията ти е по АИ системата, по колко лв. на ден ще ви струва престоят?

Дано ти свърши работа това:

http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id2/?city=292

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ти, HuHa   bouquet

# 23
  • Мнения: 811
Единственото, което мога да добавя:
Анимацията за деца е страхотна.
игри на плажа, около басейна, вечерно щоу или дискотека и игри в амфитеатъра, карнавали и пиратски купони

има и занималня, но нямам лични впечатления

# 24
  • Мнения: 2 839
Много ме объркахте за това място  newsm78
Мислехме да ходим там края на юни. Четох, обаче, доста лоши отзиви от миналата година, та се вдигнахме и отидохме да го видим. Нали ни е околия тука  Crazy В първите дни на юни кипяха ремонтни работи и ми изглеждаше като място, което няма начин да бъде в експлоатация за 20ти юни. В последствие пак четох лоши отзиви от ходилите тази година. Сега пък гледам, започват доволни да се завръщат  Laughing
Оплакванията бяха основно от обслужването, отчасти от базата. Иначе като природна даденст, ясно  че е уникално.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На мен ми хареса на Русалка. Само времето не беше кой знае какво но важното е че си изкарахме супер Crazy

Общи условия

Активация на акаунт