Нов в отбора :)

  • 3 023
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302

Добре дошъл!   Hug Кефя се на "колеги", като теб, които се вълнуват и подготвят сериозно за бъдещите изпитания. На прав път си, приятелю!

Много щастие ви желая!   Praynig

# 16
  • Мнения: 515
Честито,лека бременност на приятелката ти,а на теб умната и много  да и помагаш и сега и по нататък  bouquet

# 17
Благодаря ви за пожеланията и подкрепата!   bouquet

Засега всичко върви наред, изчетохме почти всичко, което ни е нужно засега.
Утре приятелката ми тръгва за България и на 27-ми е първия преглед при д-р Гунев.
Надявам се всичко да е наред, след което ще съобщаваме новината на баби, дядовци, прабаби и прадядовци  Grinning

Помагам с каквото мога, гледам да и е винаги удобно и от каквото има нужда да и го давам.
Не и давам да се гримира много много, да мие съдовете и въобще да се докосва до разни химии Grinning
Сега вече не спи толкова и се храни повече, преди една седмица ядеше много малко.

Та така, от утре пак ще сме разделени за два месеца и нещо и сигурно ще полудея за това, нооо ще се държа  Rolling Eyes Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 2 331

Добре дошъл!   Hug Кефя се на "колеги", като теб, които се вълнуват и подготвят сериозно за бъдещите изпитания. На прав път си, приятелю!

Много щастие ви желая!   Praynig
и аз яко се кефя на такива татковци.  bouquet
Да сте много здрави и леко износване на бебо!

# 20
  • Мнения: 75
Честито и от мен! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 123
честито и от мен.напълно разбирам еуфорията ти,аз разбрах че ще ставам татко в същата седмица когато и ти само,че на 10-ти.Всичко хубаво на теб и съпругата ти

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Честито и добре дошъл  Grinning

# 23
  • Мнения: 917
Честито! И да се радвате на едно здраво и красиво бебче!

# 24
# 25
  • Мнения: 1 731

За такава новина ,освен едно голямо ЧЕСТИТО няма какво друго да се каже.  bouquet  bouquet  bouquet

И лека бременност и на двама ви! Heart Eyes

# 26
  • Поморие
  • Мнения: 51
 smile3522  Радвам се за вас ,пожелавам ви всичко по-по-най!!!

# 27
  • Мнения: 4 451
Добре дошъл! Hug И честито! Желая да се роди едно красиво и здраво бебче! Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 365
Честито!
Желая ви да бъдете много щастливи заедно.
Много се радвам на мъже, които приемат новината за бебче с такъв ентусиазъм и любов, като теб.
Иска ми се да познавма такви ахора и на живо, не само тук!

Слушкайте си се взаимно тримата:)

Общи условия

Активация на акаунт