нестандартна раздяла? нормално ли е?

  • 8 259
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами нормално е! Всяка раздяла си има първопричина - едва ли са само картите и партньорката... Може пък да си е егоист човека..., може да не си му интересна с непрекъснатото мрънкане. Специално към отношението му към теб не виждам нищо притеснително, поне от това което обясни, че си му давала наклон на ... държането. Явно си ревнива и властна. Той пък явно не е от хората, които търпят да бъдат командорени... А защо стигна мъжът ти до там, че да предпочита картите пред теб? Немога обаче да го разбера за детенцето...

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Не съм властна, но наистина вече ревнувам. Той предизвика това чуство в мен, след като не поиска да направи елементарен компромис.
Някъде писах, че нямаме сключен брак. При по-голям скандал ме е заплашвал, че ще ме напусне.
От 1 месец той е в Сф и отношенията ни не вървят. За това време, веднъж не поиска да чуе детето, веднъж не попита как съм. Как да реагирам? Какво да си помисля, след като той всяка вечер играе, вместо да ми се обади и да ми каже нещо "топло"?
Разглезих го, това е.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бих го напуснала. Отначало временно, евентуално после и за постоянно.
Моят се е захласнал по шаха в интернет, но си има проблеми с мен. А пък и ако флиртуваше... #Cussing out

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моя пък по Ф1. Ама не знам, дали има и жена/и в съзтезанията му...

Печовска, това е улечение, като всяко друго. Което един ден ще увехне. Въпросът е, дали ти да го тъприш до този ден или не... Премери, прецени дали си струва усилието от твоя страна и така.
Но не взимай прибързано решение за 2-3 мин. Дай си време...

# 19
  • Мнения: 953
Моя пък играе WoW и ходеше по клубове.
Единственият начин да го отделя малко от страстта му да ходи по клубове  беше да почна и аз да играя и да вземем по нов РС и  бърз интернет .... ТОВА БЕШЕ ГРЕШКА ....а сега вече се караме кой да играе защото имаме само един акаунт.

Много е идиотско това си е като наркоманията толкова силно пристрастява.

# 20
  • Мнения: 24 467
Аз пък не мисля, че конкретният повод са "картите"- ако един човек се интересува от тези, с които живее нито карти, нито каквото и да било друго биха ги заместили изцяло. Явно си запълва своя празнота и когато си отидете просто ще намери начин да си я запълва с други неща.
Бих потърсила причината другаде, определено.

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Имам добра новина- няма да ни напуска. Поне не до следващото "изтъпяване" от негова страна.
С женски усет и доза пренебрежение успях да пренебрегне негативизма. Престана да играе с партньорката, което е голям успех за мен. Не го ограничавам, но знае, че трябва да се съобразява. Въпреки това, страстта му към бриджа ми е непонятна. Но, ще е добре, ако само с това се разминем.
Благодаря на всички, които отговориха.

# 22
  • Мнения: 24 467
Честито и дано новината наистина е "добра", с оглед написаното преди това.

# 23
  • Мнения: 2 132
Моя пък играе WoW и ходеше по клубове.
Единственият начин да го отделя малко от страстта му да ходи по клубове  беше да почна и аз да играя и да вземем по нов РС и  бърз интернет .... ТОВА БЕШЕ ГРЕШКА ....а сега вече се караме кой да играе защото имаме само един акаунт.

Много е идиотско това си е като наркоманията толкова силно пристрастява.

Хехе и моя така. Ходеше по нет зали , че вкъщи му била бавна връзката. За да не спира да играе, ми купи и на мен играта Laughing И сега двамата играем заедно. Имаме си различни акаунти. Ама сега сме я спряли за 1 месец. Вие на кой сървър сте?
Гледам , че в една съседна тема вече сте си писали с него за играта Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 22 444
Човекът има психологически проблем и е определено за консултация с психолог.
Подобни страсти трудно се забравят и обикновенно не минават.
Може би най-доброто решение е да се разделите, за да си спокойна ти и да получиш живот, който заслужаваш с детето.

# 25
  • Мнения: 636
Всеки луд с номера си, миличка. Научи се да го приемаш със странностите му. Възрастен мъж не може д а бъде превъзпитан. Съветът ми по-скоро е във времето , в което сте сами да изключвате компютри и телевизори. Отдайте се един на друг пълноценно. А после нека всеки да си се занимава с персоналните си странности. Ако не се научиш да го приемаш с кусурите му винаги ще се въртите в омагьосан кръг от заяжданки. Прави му комромиси, прави се че точно тия странности, дето те дразнят са без значение за теб. Да видиш , че страстите му ще охладнеят Peace

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лайнар!

Съжалявам.

# 27
  • Мнения: 641
Моя пък играе WoW и ходеше по клубове.
Единственият начин да го отделя малко от страстта му да ходи по клубове  беше да почна и аз да играя и да вземем по нов РС и  бърз интернет .... ТОВА БЕШЕ ГРЕШКА ....а сега вече се караме кой да играе защото имаме само един акаунт.

Много е идиотско това си е като наркоманията толкова силно пристрастява.

Хехе и моя така. Ходеше по нет зали , че вкъщи му била бавна връзката. За да не спира да играе, ми купи и на мен играта Laughing И сега двамата играем заедно. Имаме си различни акаунти. Ама сега сме я спряли за 1 месец. Вие на кой сървър сте?
Гледам , че в една съседна тема вече сте си писали с него за играта Laughing Laughing
Хехе и ние сме WoW джии – за сега сме на един акаунт, но се споразумяваме успешно за времето на игра – даже сме в една гилдия Wink Ние сме на outland – alliance – Вие?

# 28
  • Мнения: 1 163
Моят пък от работа няма време да седне на компа,а аззззз

# 29
  • France
  • Мнения: 726
Наистина не се издържа. Дори не се обади да обсъдим важен въпрос. Пак играе бридж.
ПИСНА МИ.
Направих всичко възможно, достатъчно компромиси.
Какво да правя?
Започвам да се отчайвам, че наистина съм му безразлична.

Общи условия

Активация на акаунт