Има ли мами от ВЕЛИНГРАД И РАКИТОВО!!!

  • 4 613
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Ами аз живея зад хотел България. Може и  задочно да се познаваме . Ако не, можем да се запознаем. Hug А в Пазарджик живея до автогарата. От тази година съм тук, април ни беше сватбата.

# 16
  • Мнения: 2 577
Ами аз живея зад хотел България. Може и  задочно да се познаваме . Ако не, можем да се запознаем. Hug А в Пазарджик живея до автогарата. От тази година съм тук, април ни беше сватбата.
Оле, ми то и аз живея много близо до автогарата - до Сградото Mr. Green
А за Велинград ще си устроим с теб и с Мистика едно кафе лятото  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 040
А,че как, няма начин Peace

# 18
  • Мнения: 2 577
може още пролетта даже Mr. Green
Ще врътнем централно Mr. Green Ейй, няма ли и други момичета бре...във Велинград има и интернет и майки, и компютри, що става newsm78

# 19
  • Мнения: 1 040
може още пролетта даже Mr. Green
Ще врътнем централно Mr. Green Ейй, няма ли и други момичета бре...във Велинград има и интернет и майки, и компютри, що става newsm78
Да,бе и аз това се чудя,много странно ми се вижда newsm78

# 20
  • Мнения: 2 577
ми ще пишем тука, за да стои темата, та някой да я види.
то вярно, че има много като нас - от Велинград, но отишли другаде по мъж Mr. Green Заблудени като нас, по-точно Joy

# 21
  • Мнения: 1 040
ми ще пишем тука, за да стои темата, та някой да я види.
то вярно, че има много като нас - от Велинград, но отишли другаде по мъж Mr. Green Заблудени като нас, по-точно Joy
Joy Joy Joy а-хъм,има ами Party

# 22
  • Мнения: 2 577
 Mr. Green, нищо де, поне си го признаваме

# 23
  • Мнения: 1 040
Много ти е готин аватара Peaceоткъде го извади newsm78

# 24
  • Мнения: 2 577
една от майките тук ми го намери

# 25
  • Мнения: 1 040
E-e-e,щях да ти искам още такива картинки Sad...В Пазарджик спря ли да вали?Видях,че мамите много се кефят Thinking а аз толкова мразя да ми е студено Cry

# 26
  • Мнения: 2 577
Олееееееее, не мога да понасям зима и студ и с тези купища дрехи по гърба се чувствам ужасно!!!
Заспивам зимен сън и чакам пролетта. сега вегитирам само Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 19:28 от mama_iana

# 27
  • Мнения: 1 040
Олееееееее, не мога да понасям зима и студ и с тези купища дрехи по гърба се чувствам ужасно!!!
Заспивам измен сън и чакам пролетта. сега вегитирам само Mr. Green
Абсолютно...миналата зима беше супер,така се надявах и тази е така Crossing Armsда,ама не Cry

# 28
  • Мнения: 2 577
къде сте по празниците?

# 29
  • Мнения: 1 040
При нас ще е голяма каша тази Коледа,защото сме в процес ма местене в нова къща (във Варвара),и дори да успеем дотогава,няма да съм успяла с подреждането на багажите ooooh!...и дилемата е-да празнуваме там,сред бъркотия,или при баби и дядовци newsm78.А иначе,на 31-ви,сме си в ресторанта ("Радовата къща"),както всяка друга Sad

Общи условия

Активация на акаунт