ПОМОЩ, Счупен ток

  • 2 663
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Искаш да кажеш, че имаш време да снимаш обувките, да ги качваш в нет-а , да пуснеш тема, да следиш развитието й , а нямаш време да а/ отидеш на обущар  и б/ да преслушаш обувките на съседките?
и ако ти кажа марка лепило, къде ще я намериш????
извинявай, ама безумно е просто.

И аз си помислих същото докато четях първия постинг... Confused

Дали с това й помогнахме на авторката?  Laughing

# 16
Lennie , каква е тази злоба не мога да разбера, въобще четеш ли какво съм писала, кога съм казала, че няма време за обущар. Въобще като не можеш да ми помогнеш защо злорадстваш. Това да пусна тема и да я следя и работа за точно 5мин. В града, който съм сега не познавам никой, а единственият обущар не работи събота. Защо всеки си мисли, че навсякъде е като в София? В това градче е пълен комунизъм... единствено две кафета и един хранителен работят в събота. за мое щастие и железарията, откъдето купих поксипола, беше отворена временно, защото собственикът правеше някаква ревизия и склони да ни продаде една кутийка.

# 17
  • Мнения: 920
За водоустойчив - да. Но като гледам снимката и като казваш, че са нови имам чувството, че ъгълът е много специален. Трябва да стъпваш внимателно. Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не мога да разбера за каква помощ точно разчиташ в този момент на форума. Да беше казала поне кой е този ултра малък град без магазин за обувки в събота, но пък с компютърна зала или възможност за домашен нет, можеше да се намери някоя мама да помогне с подходящи обувки.

# 19
  • Мнения: 6 029
Не мога да разбера за каква помощ точно разчиташ в този момент на форума. Да беше казала поне кой е този ултра малък град без магазин за обувки в събота, но пък с компютърна зала или възможност за домашен нет, можеше да се намери някоя мама да помогне с подходящи обувки.

момичето пита дали може да се залепи с поксипол. какво толкова скачате? май само Мадам Гоца сцепи положението.

# 20
  • Мнения: 6 167
Помагайте, спешно е, днес си счупих токчетата. Следобед съм на сватба а други подходящи обувки нямам, за обущар също няма време Twisted Evil

Някакви идеи как и с какво да ги залепя?



Lennie ....въобще четеш ли какво съм писала, кога съм казала, че няма време за обущар.


сега, ясно е че си панирана и въобще не знаеш какво говориш.
предлагам ти да отидеш при някоя приятелка или съседка , която носи твой номер обувки и да ти даде назаем.
дори и да ги залепиш, няма да издържат.
по-учтиво не мога да се изразя по темата ти.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
момичето пита дали може да се залепи с поксипол. какво толкова скачате? май само Мадам Гоца сцепи положението.
По принцип може и с дъвка да се залепи, но ако иска да изкара спокойно сватбата е нормално да се снабди със здрави обувки.

# 22
  • Мнения: 920
Не знам кой е малкият град, но аз в София трудно си намирам обувки. А свестен обущар - оше по-трудно.
И бъдете сигурни, че в малкия град ще оглеждат от горе до долу софиянката.

# 23
  • Мнения: 2 013
Хей, какво стана с обувките?

# 24
  • Мнения: 920
Хей, какво стана с обувките?

Сигурно са ги завели на сватба.

# 25
  • Мнения: 4 306
И на мен ми е интересна развръзката  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 013
Дам, тази невероятна сватбена драма трябва да ни бъде доразказана!

# 27
Всичко мина страхотно! Залепих ги с поксипола, но да им слага гвоздеи или нещо друго не посмях, защото пластмасата ми се стори много твърда и се уплаших да не я сцепя. Вчера ги занесох на обущар, който каза, че съм ги залепила добре и ще им сложи някакви видии за допълнителна здравина.  Simple Smile
Но най-важното е че ме изкараха на сватбата. То така или иначе всичко беше за церемонията, в ресторанта след един час вече всички бяха боси.
Още веднъж благодаря на помогналите. Grinning

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аха.

# 29
  • Мнения: 4 306
Знаех си аз, че видии трябват  Mr. Green
Радвам се, че сте се веселили!

.... оня човек с поксипола що чудо изкопа, та едни обувки за една сватба няма да се спасят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт