Хайде пак въпрос за PVC ...

  • 7 048
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
за Саламандър никой нищо не казва...
Аз съм със Саламандър. Петкамерен. Какво да ти кажа, дограма кат' дограма Rolling Eyes Автоматът на балконската врата ми се счупи още не първия месец, но го смениха веднага за тяхна сметка. Много неграмотно е монтирана обаче и подозирам, че ще ни прави проблеми, но ще видим...

# 16
  • Мнения: 852
Аз в къщи съм с Тисен 5к,много съм доволна от дограмата,монтажа и фирмата изпълнила ми поръчката! Peace

# 17
  • Мнения: 2 591
аз знам, че обковът е много важен и стъклото - ако не искате конденз и е на северна страна, сложете си К-стъкло (по-скъпичко е, но си струва (ние сме с такова вкъщи))... иначе за профилите, не знам - колкото глави, толкова мнения  Rolling Eyes

мога да ти препоръчам фирма за региона на Търново - качествена работа и сносни цени

# 18
  • Мнения: 2 494
Валда  Hug
Там си я поръчахме, направиха я супер, мнмого съм доволна  Peace
Цените-поръчахме по време на стройкото пролетта и имаше отстъпки, иначе са им високи цените. Но сега есента има стройко и най-добре тогава да поръча майка ти!:hug:

# 19
  • Мнения: 5 702
PVC дограма, трикамерна, Рейхау, с К стъкло!

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз в къщи съм с Тисен 5к,много съм доволна от дограмата,монтажа и фирмата изпълнила ми поръчката! Peace

Вече не се произвеждат профили Тисен. Заводите са продадени и вече нямат право да произвеждат под това име

# 21
  • Мнения: 852
Вече не се произвеждат профили Тисен. Заводите са продадени и вече нямат право да произвеждат под това име
[/quote]


Тисен е вече с ново име "Инотик" и продължават да го праизвеждат!От качеството му сме много доволни Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825

Тисен е вече с ново име "Инотик" и продължават да го праизвеждат!От качеството му сме много доволни Peace
Инаутик Peace

# 23
  • Мнения: 1 116
Тисен от 2003 година вече са собственост на Декьонинк.

Общи условия

Активация на акаунт