Видове осиновители

  • 3 730
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Аз незная как се борави с форомите но дано съм налучкала начина. Аз също съм майка на осиновено дете тоес осиновителка но за мен тази дума не е правилв(на защото аз се чустван майка обичам детето си много и смятам че бог ние създал и двеве за да бъдем заедно. Въпреки че много се претеснявам от момента когато ще тръгне да търси биологецната си майка притеснявам се не от това че ще я изгубя а да не бъде наранена.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 517
Мила Agronom , няма да я загубиш, не се притеснявай, всичко ще бъде наред. След като я обичаш толкова много, няма как да я загубиш никога Hug. Добре дошла при нас и разкажи повече за вас Hug

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 17:24 от Фоксче

# 17
Matakosmata мисля точно като теб . Във форума наистина цари една всеобща радост. Оставам с впечетлението, че повечето нямат никакви проблеми със децата , със адаптацията при по големите. Ако някой си позволи да пише за някакъв проблем го изкарват едва ли не лош родител. Върнах се напред във темите и четох за една жена осиновила едновремено две деца и която си беше позволила да пише, че е плеснала едното по дупето. Просто беше оплюта тотално по същият начин нападаха и Аист когато дъщеря и избяга. Аз лично не възприемам децата си като осиновени, не правя от това трагедии или да се мисля за по специална. Според мен няма лоши родители нито лоши деца просто всеки се справя както може в дадена ситуация. Не можеш да кажеш как ще постъпиш след 5 или повече години когато детето ти порасне защото не знаеш как ще се промени и какви изненади ще ти поднесе. Аз имам голям син и виждам как се променя. Когато беше в градината лелите и госпожите ми казаха , че ако някой му се подиграва или обижда за това, че е осиновен те ще му помогнат и ще го защитят, но когато тръгне на училище ще трябва да се справя сам. Мисля, че трябва да обсъждаме някакви такива проблеми, но на повечето децата са малки и това не стои като проблем пред тях.

# 18
  • Мнения: 4 138
та, нека се върнем към темата.

осиновители, осиновили непълно.
осиновители, осиновили сами.

тази комбинация се оказа малко рискована. при мен е такъв случаят. поради спецификата на непълното осиновяване трябва да предприема ред предпазни мерки, за да не рискувам бъдещето на детето си. при евентуална моя смърт негови най-близки роднини са биологичните му роднини.
не че се шашкам, където има проблем, има и решение естествено.
но е добре да се знаят проблемите, които носят различните типове осиновяване. тъй като аз съм доколкото знам засега единствен случай в бг на непълно осиновяване на бебе, с цел отглеждането му.
ще давам информация на желаещите за проблемите с които се сблъсквам.

# 19
  • Мнения: 441
..но на повечето децата са малки ...

това не е вярно

пусни тема неизвесна, пиши какво те вълнува, форумът е свободна територия Peace

# 20
  • Мнения: 2 722
Амииии, да си имам познатите ама се сетих за още един вид - осиновители без здравословни проблеми, но в доста напреднала възраст за раждане, които не са се начудили куче или дете им се гледа, но ще опитат първо с дете  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 715
Добре де, какво му е лошото да мислиш и за това, че работиш, блъскаш и няма на кого да оставиш всичко, което си създал. Аз пък не се срамувам да си кажа, че и за това съм мислила. Нали и заради това семействата създават деца? За какво ми е да градя като няма на кого да го оставя.

# 22
  • Мнения: 4 138
ами и аз съм мислила. не е като да нямам. и това е в реда на нещата. може имотите да са нещо не толкова възвишено, но искам да ги оставя на някого, когото обичам, на когото съм дала част от себе си. и да знам, че ще ги използва за добри неща.
а не на хиенясалата си фамилия, дето се чуди откъде какво повече да докопа. и богатите, и бедните.

# 23
  • Мнения: 3
zdraveite.imam dete ot parviq brak i blizna4ki ot vtoriq mojeli majat mi da osinovi deteto ot parviq brak pri jiv roditel.blagodarq vi predvaritelno. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 138
може, със съгласието на биологичните родители. и ако детето е под 18. и ако е налице законната разлика между осиновител и осиновен.

# 25
эдравейте аэ съм майка на 2 деца които осиновихме с моя съпруг наричам се майка а не осиновителка эащото да си майка е отговорност и себеотдаване не съжалявам че съм го направила децата ми са прекрасни

Общи условия

Активация на акаунт