Постоянно се дави с шишето с мляко...

  • 5 078
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Бибероните на Чико за широкото шише пасват идеално на шишетата от Авент. Пробвай така.
Моят син така яде и няма проблеми.
и аз така правих

# 16
  • Мнения: 492
Има едни шишенца с клапичка, които имитират сукане и не текат като другите, но в момента ми убягва на коя фирма бяха. Питай в някой детски магазин.

# 17
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Биберона на Чико ,който става идеално за тия шишета се води "физиологичен",каучук.

# 18
  • Мнения: 207
На мен ми се случи няколко пъти да се задави с на Авент шишетата,но около месец насам не съм имала такъв случай

# 19
  • Мнения: 565
Имахме същия проблем с Авент. Преминахме на Д-р Браун, от тях ядеше най-спокойно.  Peace

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И дъщеря ми се давеше в началото с бибероните на Авент и ги смених с Нуби и нямаше проблем.Сега пак сме на Авент,но вече е по-голяма и знае кога да си почине и не се дави от лакомия Peace

# 21
  • Мнения: 3 718
Не съм голям експерт с шишетата, но установих, че авентските шишта са съвместими с чиковските биберони, ето тези:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_45_159&products_id=2409
По меки са и поне що се отнасят за вода, са по удобни  Peace

# 22
  • Мнения: 1 233
Да, случваше ми се в началото като се роди. Умирах от ужас като станеше време за хранене. Като сучеше пак се давеше. След две-три седмици се научи, но в началото съм си изкарвала акъла.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
И на моят син му се случваше постоянно-с мляко,с вода.Направо се шегувахме,че има 100 живота това бебе.Премина към третия месец някъде.

# 24
  • Мнения: 2 011
Благодаря за отговорите,ще сменя бибероните.   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 069
Само в болницата ми се случваше почти при всяко хранене с тези допотопни биберони и шишета от спирт...
Най-доволна съм от Чико.

Общи условия

Активация на акаунт