Вече съм от друга категория

  • 5 540
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
...Успях ...
Това е положението!!!!...
Ленни, поздравления за постигнатите резултати! Желая Ти да успееш да задържиш постигнатото и да продължиш по избраният от Теб хранително- балансиран- здравословен- спортен път!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 544
Браво. newsm20
 Наистина е много стимулиращо. всеки ден ще отварям темата за да не правя издънки.
Кога започна промяната? И колко си висока?

# 17
  • Мнения: 288
   Браво, Lennyh!  newsm10 Желая ти с лекота да задържиш постигнатите резултати! Много стимулиращ пример си!  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 263
Браво. newsm20
 Наистина е много стимулиращо. всеки ден ще отварям темата за да не правя издънки.
Кога започна промяната? И колко си висока?

Висока съм 165см. И в най-добрите си години разбирай преди 20 бях 55 килограма. След това дълги години седях на 58-59. Започнах да качвам трайно преди около 3-4 години. Не знам от какво.

И само да кажа още нещо защото видях, че много дами са го спомнали. ЕГН-то не ефактор момичета убедих се сама. Вярно е че между 30 и 40 човек има най-малко време за себе си защото гони кариера, гледа деца, среща се с приятели и т.н. и т.н. Но трябва да намерите на ден по 1 час за себе си за някакъв спорт, който ви е приятен.
Единствено проблем може да има ако се касае за някакво ендокринно смущение и може би затова, ако човек има съмнения трябва все пак да си направи консултация с лекар иначе възрастта не пречи нито на отслабването  Peace нито на напълняването за жалост Thinking

# 19
  • Мнения: 346
Lennyh за ЕГН-то съм напълно съгласна  Peace,  аз съм в категорията 30+ , но това не ми пречи, даже ме амбицира повече да изглеждам добре.
 Поци е прав, като те съветва да не ядеш всички храни, режима ти по време на редуцирането е достатъчно балансиран,  едно парче торта ще покрие половината от калориите ти за деня, а сладките, тестени и пържени неща са врагове на добрата фигура.
Колко калории си приемала преди и колко трябва да приемаш сега, като се има в предвид че спортуваш?     bouquet

# 20
  • Мнения: 7 263
Преди нямах ограничение в калориите, но можех да приемам само определени продукти. Сега трябва да се движа около 1500- 1800 калории, но да не преминавам границите. Най-добрата стойност е 1600 калории на ден.
Иначе да те кажа и аз не смятам да се нахвърлям на торти, шоколади и други такива неща - най-малкото защото далеч повече се харесвам сега. Но пък знам че два-три пъти в месеца мога спокойно да си направя кеф на душицата без от това да има пагубни последици.
Ще гледам да нямам много картофи и ориз в менюто си и ще продължа да наблягам на зеленчука като гарнитура и предястия.
В къщи по принцип не се пържи, или ако това става е много рядко и мазно не се яде, така че в това отношение проблем нямам.
Това което най-много ме мъчеше беше че не мога да ям сирене, е виж това вече ще си го позволявам може да е мъничко, но от това няма да се лишавам.
Аз спортувам гледам поне 3-4 дни в седмицата минимум да имам по час активност, но като цяло работата ми е много заседнала иначе и не се движа много, затова и калориите ми са сметнати за не много висока активност.

# 21
  • Мнения: 4 678
Яж извара вместо сирене,тя е белтък  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 811
честито:) наистина май бавно постепено и здравословно е най добрият вариант. А мога ли да попитам как се казва диетологът ти?

# 23
  • Мнения: 7 263
честито:) наистина май бавно постепено и здравословно е най добрият вариант. А мога ли да попитам как се казва диетологът ти?


Двама са и работят в екип - д-р Асенова и доц. Георгиев.


Яж извара вместо сирене,тя е белтък  bouquet

Поци ти така и не поясни вчера какво имаше придвид в предишния си постинг - това за изварата вместо сиренето - ок!
Давай и други забележки за да ги помисля и евентуално да се консултирам.
Докторът така или иначе каза да внимавам с количествата и все пак да следя нещата, но без да се втелясвам. Но каза че видя ли флуктоация на килограмите над определени за мен килца веднага да се върна на редукционния си режим за една седмица докато се нормализират.

# 24
  • Мнения: 4 678
Имах предвид да не се нахвърлиш на всякаква храна
Щом внимаваш ,страшно няма
Другият вариянт е да засилиш фитнеса и да мааш всичко  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 263
Имах предвид да не се нахвърлиш на всякаква храна
Щом внимаваш ,страшно няма
Другият вариянт е да засилиш фитнеса и да мааш всичко  bouquet



Аааааа успокоих се. Мерси за пояснението Поци. Няма да се нахвърлям в никой случай - не ща вече да съм като куршум, като седна да не мога да падна.
За фитнеса и на мен ми се иска, но сега лятото ми трябва повечко време за децата, като тръгнат на есен на училище и на занимания ще видя да добавя и дните, в които те спортуват\ така че мога да увелича спорта на поне 5 пъти седмично, което вече е добре\.


Не смея да маам всичко страх лозе пази  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 4 678
Абе тя и моята малката на есен е 1 клас,но когато няма на кого да я оставя(това се случва винаги)я взимам с мен в залата  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 263
Абе тя и моята малката на есен е 1 клас,но когато няма на кого да я оставя(това се случва винаги)я взимам с мен в залата  bouquet

Това е супер особено ако залата е голяма и детето не пречи на другите. Аз преди не съм ги водила в мойта зала защто тя беше в старата ми работа, точно на другия край на града. А те тук тренират три пъти в седмицата така че за мен тези дни също са твърдо тренировка, като слжа и събота или неделя една и още един ден произволно е повече от достатъчно.
А дъщеря ти прави ли нещо като е в залата?
Защото моя големия като се замисля има какво да прави в смисъл ако някой има време да му показва има уреди на които спокойно може да прави упражнения, но няма никаква нужда от това и без друго е доста подвижен  #Crazy #Crazy #Crazy, а малкия е още малък мисля.

# 28
  • Мнения: 1 685
БРАВО-БЛАГОРОДНО ТИ ЗАВИЖДАМ-УСПЕХ В ЗАДЪРЖАНЕТО НА ПОСТИГНАТИТЕ РЕЗУЛТАТИ

# 29
  • Мнения: 4 678
Абе тя и моята малката на есен е 1 клас,но когато няма на кого да я оставя(това се случва винаги)я взимам с мен в залата  bouquet

Това е супер особено ако залата е голяма и детето не пречи на другите. Аз преди не съм ги водила в мойта зала защто тя беше в старата ми работа, точно на другия край на града. А те тук тренират три пъти в седмицата така че за мен тези дни също са твърдо тренировка, като слжа и събота или неделя една и още един ден произволно е повече от достатъчно.
А дъщеря ти прави ли нещо като е в залата?
Защото моя големия като се замисля има какво да прави в смисъл ако някой има време да му показва има уреди на които спокойно може да прави упражнения, но няма никаква нужда от това и без друго е доста подвижен  #Crazy #Crazy #Crazy, а малкия е още малък мисля.

Кара кростренажор,пречи Peace

Общи условия

Активация на акаунт