Още мъничко търпение и следва бебешкото угощение

  • 11 035
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро и от мен  bouquet !
Аз кукнах в 4,30, но това е друга тема...

Нещо за добро настроение:
http://www.vbox7.com/play:2151529a

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Добро утро и от мен!
Момичета стискайте ми палци довечера ще ме приемат да ми предизвикат раждане!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро и от мен момичета аз вчера мислех че са тръгнали нещата но явно само е било подотовки та ще си постоя с бебока още,малко ми тежи с двамата разбоьника и корема ама няма начин ще изтрая още десетина дни.
Хари ние сме с теб мила сигурно отдавна си в София но ти изпращам много позитивна енергия
lolii Успех мила и аз съм минала по тоя път с  и мина повече от бързо и успешно.
mentina благодаря за кафенцето сега си сръбнах и моето добре ми дойде ама много ми става топло от него бе.
mari_eta благодаря Hug

# 18
  • Мнения: 222
Добро утро на всички наспали се мамчета!   bouquet

Аз разбира се си спах като окъпана, само дето с това ставане до тоалетна, просто полудявам вече!

Аз съм в пълно невидение от 1 седмица за бебчо Rolling Eyes, защото и двамата ми лекари са в отпуска . Надявам се, всичко да е наред с него Laughing
Що се отнася до настроението незнам просто какво ми става от 2 дни, може би предродилна треска ли, о незнам!
За епидуралната упойка-чувам същите мнения като цитираното от Шоши84, че се получават разкъсвания и контрола върху родилния процес отстрана на майката става слаб. Аз също мислех да си слагам, но докторите ме разубедиха и ще си карам без, дано само не се мъча много Praynig

Тиги Мигъл-май си права, ще взема да ходя на работа и ще се оправя набързо Laughing

efg+eli -малкият Мартин е страхотен  bouquet

lolii-стискам палци за днес и ще чакаме хубава новина

# 19
  • Мнения: 11 607
Аз кукнах в 4,30, но това е друга тема...

Тренираш за раното ставане с Бебо, а? Мъжът на Милена вчера я питаше кога става, защото искаше тази сутрин да и занесе нещо и се притесняваше да не я събуди,а тя му вика - Ставам в 5,30ч. като носят бебетата за първото кърмене...

Така че след време с умиление ще се сещаш как Бебо е бил още в теб по това време,а сега го кърмиш блаженно....

lolii  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Мира, никакви такива...Няма да ми оставяш датата 24.8. сиротна.....Имаш време до тогава, имаш.....

Хубав и приятен ден, мами! Praynig Praynig Praynigза всички раждащи да мине всичко по възможно най-добрия начин!

# 20
  • Мнения: 1 216
Добро утро слънчеви мами!
Лолии - с теб сме. Папкай по- лека храна днес  и ще ти е по-добре!
 Честито на мама Ева!!!

# 21
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен!
Хари-късмет днес и стискаме палци- fingerscrossed
Lolii,успех и на теб,дано всичко мине леко и нормално!

# 22
  • Мнения: 744
Честито на всички мами, на които не съм честитила! Нека са много здрави и усмихнати малките бебоци!

На мама Милена бързо възстановяване на Ангел! newsm51

Elisee, скорошно гушкане с бебо в къщи!  ylinfant.

Момичета, от два дни голяма суша. Нямаме никакви бебета.
Дано следващите дни да компенсират Simple Smile.

Кроки, добре дошла!  bigdance2

Успешно раждане на всички мами, които им предстои раждане днес! Simple Smile

Ей, имам чувство, че неродилите останахме малцинство, но в най-скоро време и ние с   ylinfant

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мира, никакви такива...Няма да ми оставяш датата 24.8. сиротна.....Имаш време до тогава, имаш.....
Маме аз на тая дата дете няма да родя както и да ти звучи това,майка ми е тогава не е заслужила ама хич да раждам дете на нейната дата,аз със тебе се разбрах за датата ама си забравила за 21 съм аз.
А за датата 24.08 я освобождавам не я искам.

# 24
  • Мнения: 493
Здравейте мами!
Още не съм родила , но съм в болница от петък и съм под наблюдение!Утре ще ме включат на система окситоцин,но да видим. Шийката ми е мека и вчера имах 4см разкритие -сега незнам. Аз избягах за малко до нас , че няма топла вода в болницата. И да ви кажа ,че на всичко присъствах , но това ще си го разказваме след като всички родим . Успех

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте мами!
как сте?на мен ми се спиииии.снощи моя сладур като се ококори в 21 и 40 та до 2и 30.хванаха ни коликите и пла4каме и си свиваме кра4енцата.много ми е жал да го гледам как се мъ4и.днес ще по4на да му давам саб симплекс.съмнявам се ,4е ще има ефект,но съм длъжна да пробвам.сега ги пратих с таткото на бебешка разходка с други бебета.аз дано успея да се изкъпя и по4ина малко.обле4ен е в  един сладурски гащеризон,после ще пратя снимки ако има желаещи да го видят.а вие какви капки давате и действат ли?а татковците помагат ли?моя все трябв а да му казвам направи това,направи онова.не се сеща сам.мале сега се сещам,4е това ми е първата раздяла с бебо.мн странно.а мамите с пове4е от едно дете как се 4увствате.аз още не мога да се осеферя,все ми се струва,4е пренебрегвам каката и ми е гузно,не мога да се напасна в новата ситуация.оби4ам ги и двамата и не искам на никой да му липсва нищо,ама дали е възможно?май ме хваща депресията.добре ,4е е лято....

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Марианка и нашия татко е така ама аз го забелязах след като се роди малката,явно не успяват и те да се разделят и им е по лесно ние да казваме от какво имаме нужда,друг е въпроса че това ни дразни ама я си помисли че може и хич да не искат да помагат какво ще правим.
Иначе за капките аз се запасих с Инфакол и сека един Лефакс съм поръчала да видим дано да помогнат че аз със  другите си реших проблема с коликите със спане по корем ама сега ме е шубе нещо.
За пренебрегването хич не се задълбочавай ,сега е ред на дечко да има повече нужда от теб като порастне тогава започва същинската част и тогава се внимава да не ги делиш.

# 27
  • Мнения: 11 607
Мира, никакви такива...Няма да ми оставяш датата 24.8. сиротна.....Имаш време до тогава, имаш.....
Маме аз на тая дата дете няма да родя както и да ти звучи това,майка ми е тогава не е заслужила ама хич да раждам дете на нейната дата,аз със тебе се разбрах за датата ама си забравила за 21 съм аз.
А за датата 24.08 я освобождавам не я искам.

Е, затова съм се объркала аз значи! Embarassed EmbarassedНо и 21.8. не отказвам........Ние имаме 9 дена до ЧРД,а ти? Извинявай за объркването!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Влизам само да ви кажа(нямам време да прегледам старите теми Embarassed), че ние от вчера вече сме си у дома и съм адски щастлива.
Беба е добре - само спи и яде ( за съжаление нямам много кърма и се дохранваме с АМ, ама то и с Лазар беше така). Аз също се чувствам отлично. Мама дойде да ми помага Hug. Следобед, ако ми остане време ще кача някоя и друга снимка в албумчето.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ, а на тези които са в очакване - спокойствие и леко раждане!

# 29
  • Мнения: 1 457
Запис и от мен  Hug

Лоли  стискаме палци. Сигурна съм, че всичко ще мине добре и ще си гушкаш беб  baby_neutral

Маме Цоцоланке Гита мисля също роди точно на термин  Peace

Jujka добре дошла   bouquet Като имаш време да разкажеш  Peace
За епидуралната и моят одоки ми каза че се получавали повече разкъсвания, особено при първо раждане, тъй като не сме знаели как да напъваме. И тук нещо не я предпочитам, та и аз ще си се мъча с болката. Дано да не е силна много  Praynig

Днес очаквам много бебчета  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт