Външност = характер ?

  • 6 304
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723

И моите впечатления са същите, както и че хората със светли очи са как да кажа...малко по-студени емоционално.
Потвърждавам. Мъжът ми е с кристално сини очи.....у дома той е доста по, хм, сдържаният. Grinning
ААААабЦолютно! Whistling

# 61
  • Мнения: 4 792
Ба и двете Crossing Arms Отказвам дълбокопроходими посещения  Naughty

# 62
  • Мнения: 103
Моите са пъстри, ма са светли Mr. Green Много студен човек съм, и никва страст нема в мене, и устните ми са такива едни месести и големи, сигурно абсолютно неемоционален Mr. Green

Съжалявам Руске, ма дори средния ми няма 8 сантима Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 792
дори средния ми няма 8 сантима Mr. Green
Тоя па, че и мерил. На кое викаж " средния "? Някое от пръстетата на крачето предполагам...Няма да питам за останалите, че няма да успея да мигна от визуализацията  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 723
...

Съжалявам Руске, ма дори средния ми няма 8 сантима Mr. Green
Кас, печелиш! Mr. Green

# 65
  • Мнения: 103
Ахахаха, абе среден пръст, за пръсти говорим, на тебе ко ти е у главата, м? hahaha

# 66
  • Мнения: 4 792
Печеля трънки. Мери фи-то. На средния де...
Тука като в Продавалника стана   Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 829
Да,има връзка между външният вид и характера.Освен за тънките устни и ниските мъже не се сещам за друг белег на злоба и комплексарщина към момента.
Но сам външният вид не е определящ.Поведението също има голямо значение


 Peace

# 68
  • Мнения: 5 622
Съжалявам Руске, ма дори средния ми няма 8 сантима Mr. Green

Ми няма я..Нали беше казал,че е само 3  Mr. Green


Абе всичко е индивидуално. Нито тънките устни са показателни за нещо(освен за проклетия  Wink), нито сините очи. Тях пък изобщо недейте да ги обиждате, че ставам лоша(да оправдая тънките си устни все пак  Mr. Green)

# 69
  • Мнения: 7 723
Сега остава някой да обиди и малките цици... newsm66

# 70
  • Мнения: 5 622
Сега остава някой да обиди и малките цици... newsm66

Ъм, не знам, за тях няма да стискам устни и да присвивам отровно очи, щото не съм чувствителна на тая тема  Mr. Green само сините очи нема да барате, щото newsm66

# 71
  • Мнения: 103
Твоите като гледам не са в тая категория Mr. Green

# 72
  • Мнения: 4 792
Тъкмо стана интересна темата и я размътихте с тия белтъци  Shocked

# 73
  • Мнения: 11 607
Каква бе темата всъщност?

# 74
  • Мнения: 103
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт