Външност = характер ?

  • 6 290
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 185
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green
Циците в каква насока го оформят newsm78

# 76
  • Мнения: 7 723
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green
Разбира се, че има- мойте се виждат и в гръб... Whistling

# 77
  • Мнения: 103
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green
Разбира се, че има- мойте се виждат и в гръб... Whistling

Сигурно си много.. добра в тениса Joy

# 78
  • Мнения: 103
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green
Циците в каква насока го оформят newsm78

Откъде да знам, аз може и да съм гей по душа, ма цици си нямам hahaha

# 79
  • Мнения: 11 607
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green

Ми те мъжете като бръкнат в пазвата, не питат за характера...всъщност дори и не говорят,а действат...После заспиват и...ни характер, ни сутиен, ни нищо......

По темата....опитвам се от известно време да не преценявам човека по външността му....не че интуицията ми почти винаги се оказва права, но все пак.......Току виж си попаднал на брюнетка замаскирана като блондинка и тогава....и сутиена няма да те спаси.....

# 80
  • Мнения: 7 723
Е как каква.. за външността vs. характера.. само не ми казвай, че номера на сутиена няма връзка с характера Mr. Green
Разбира се, че има- мойте се виждат и в гръб... Whistling

Сигурно си много.. добра в тениса Joy
И на баскетбол съм велика сила.... Whistling Whistling Whistling

# 81
  • Мнения: 5 622
Вие хубаво си говорите тук, ама аз не моа се изкажа..Е*ати и скапания нет дето имам  Close

# 82
  • Мнения: 103
Да бе, баси кви са тия мъже, цял живот само спят и грухтят.. със сигурност има някакъв анатомичен.. да го кажем.. ключ, който е свързан с тази им характерова особеност Mr. Green Според мен е свързано с емиграция на ЧКК от тиквата към другата Mr. Green

За блонди блу-тата не ме мисли, аз си ги пеквам на вечеря и се успокоявам от стреса през деня (тука виждам поне две)  Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 7 723
Вие хубаво си говорите тук, ама аз не моа се изкажа..Е*ати и скапания нет дето имам  Close
Пусни си отделна тема за нета,
тук за друго иде реч... Whistling

# 84
  • Мнения: 1 172
Чак равенство м/у външен вид и характер не бих сложила. Но мисля, че външният вид е и функция на характера.
Една притеснителна жена никога няма да си направи нестандартна прическа, или да сложи повечко грим, или да акцентира върху красивия си бюст, красивите си крака и т.н. В същото време нахакана мадама с много по-кофти тяло може да се облече много по-ефектно така че да бъде забелязвана.

Човек, облечен изцяло според модата, според мен няма достатъчно висока самооценка. В същия момент човек, който не се съобразява с модата и има собствен стил, ми се струва много по-силен духом и независим.

# 85
  • Мнения: 11 607
Дами и господа.......Понеделник сме, а не Петък...Все с П започва, ама все пак......Или петък започва от днес!

# 86
  • Мнения: 103
Руске, ще ни бият Mr. Green

# 87
  • Мнения: 4 766
С пръст. Среден Mr. Green

# 88
  • Мнения: 103
Абе винаги е петък.. оф писна ми на.. пръстите от тия забележки.. ай, млъкнах Mr. Green

# 89
  • Мнения: 5 622
Вие хубаво си говорите тук, ама аз не моа се изкажа..Е*ати и скапания нет дето имам  Close
Пусни си отделна тема за нета,
тук за друго иде реч... Whistling

Ok, махам се.

Общи условия

Активация на акаунт