Слънце весело пече, хайде Варна на море - 26

  • 12 583
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 211
Здравейте,
за първи път пиша във вашата тема, за да ви поканя на среща:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214669.0

# 46
  • Мнения: 381
ivona-bonbona ти откъде си ги купуваш тези продукти на SEBAMED намерих един интернет магазин който ги продава, но много се бавят с доставката. Имало някакъв бум в терсенето на тези продукти. Ако знаеш някой магазин където ги продават моля сподели.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 039
sofi82 Продават се в аптеките.В Кауфланд-аптеката ги има.

# 48
  • Мнения: 187
В аптеките "Марешки" също има Себамед.

# 49
Здравейте, ние най-накрая се родихме на 13-ти. От днес вече сме си в къщи. Оглеждаме обстановката, много сме любопитни и хълцаме доста Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 971
Честито  venerka  ,да ти е жива и здрава:hug:  bouquet Това с хълцането ми е много познато Crazy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Честито venerka.Да е жива и здрава и много послушна.Стела също много хълцаше обикновено след хранене и ако се падне някоя от бабите до нас почват да се вайкат "Ох истина детето", а то жега тя чак се беше опъпчила от топлото.

# 52
  • Мнения: 748
Аз ще съм щъркелчето този път явно - Ivy вчера е родила - момченце - Боян!
Да и е жив и здрав и по-послушен от каката Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте, зная ,ч е отдавна не съм писала, но то големи разходки му дръпваме, че чак не ми остава време за друго....е има, но е ограничено, а сега се залових да бравя и заглавната страничка на майския ни отбор. Мирелка слушка и е станала на мама хубавицата. Ако някой желае да я види ето тук качих малко нови снимки. Лека

# 54
  • Мнения: 2 922
Аз ще съм щъркелчето този път явно - Ivy вчера е родила - момченце - Боян!

Ee супер! Да им е жив и здрав и много радост да им носи!   bouquet

# 55
  • Мнения: 376
Честити бебчета на новите мами................много да ви радват малките мушмороци   bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте! Да ви почерпим за втората месечинка на Стели.Заповядайте!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ееее, супер. Честито! Ние пък правим 3 месеца днес Hug

# 58
  • Варна
  • Мнения: 893
мдам Боянчо е 3,200 ; 50 см и много лакомо си сучел  Mr. Green
Честито на всички майчета!
ние на 16ти бяхме на консултация - 8.200 ; 68см - тоя месец бая е качила (900гр) Shocked

# 59
  • Мнения: 381
Честито на всички мами и от мен да ви слушат дечицата и да растат живи и здрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт