Холандска Тема - 13 (не фатална)

  • 11 109
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте моми4ета HugОстанах малко свободна и се за4етох в някой теми във форума.Рзбрах,4е fata morgana ще ражда утре.Аз и пожелавам успех,леко и безпроблемно раждане.  bouquet Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 110
Звезди намерихме куфар4е и дребния цял ден го разхожда ис нас и вика 'сега на самолетаааааа' ама ша за4ака до петък.

Стискам палци на Фата Моргана за леко и безпроблемно раждане Peace

# 17
  • Мнения: 1 550
и от мен леко раждане на Фата Моргана  Hug

Карилуис, и аз днес видях много сладко куфарче за моя Алекс (още не бях прочела, че и вие днес сте купили такова)  Laughing.
ние обаче няма скоро никъде да ходим, така че реших да не го купувам. така де, то едва ли ще остане читаво докато тръгнем на някъде си  newsm78

Звездичка,
ние това за попечителството сме го дискутирали и умували вече с мъж ми.
ама моите родители не са много млади (майка ми е на 63, а баща ми на 70). нямам нито брат, нито сестра.
мъж ми има и брат и сестра, ама на тях не бих поверила детето си и мъж ми споделя, за моя радост, същите чувства.
а, аз живея вече доста дълго време в чужбина и съм се отърсила от разни суеверия. че видиш ли ако мислиш за такива неща, ще ти дойде до главата. за мен е по-скоро поемане на отговорност и грижа за детето.
още повече, че тук в Холандия (знам го от познати, които са преживели подобно нещо) не се подразбира от само себе си, че детето се поема от семейството. напротив, социалните (щом няма официално изготвен документ от нотариус) го поемат докато се изясни къде и кой ще го гледа.
аз в интерес на истината се обадих на една от най-добрите ми приятелки и питах дали ще се нагърби с подобна отговорност. в БГ това не е възприето и тя не възприе дори това, което я питах. разбира я. и аз бих се стреснала и едва ли бих реагирала адекватно.
кръстницата на синът ми, другата ми добра приятелка без дори да се замисля каза:"аз ще го изгледам!". и на мен ми олекна, честно казано. не знам на вас как ви звучи това.
та такива мисли ми минаваха днес през главата. а не знам дали има някой от вас да е преживял смърт, тук в Холандия. ние погребахме свекърва ми преди 2 години. нямах идея, колко неща има за уреждане и какво ни коства всичко това.  ooooh!
хайде малко по-весело сега. аз съвсем не смятам скоро да умирам  Crossing Arms жените в моя род живеят поне до 90. прабаба ми се жени 2 пъти и двамата си мъже умори преждевременно. искаше и трети път да се жени и ние ч молихме:" моля, те бабо. мисли за бедния човечец!"
нали казват, че женените мъже живеели по-дълго?! или поне моя така се успокоява, а аз все го дразня:"да, ама ти си женен за мен" hahaha

хайде лека от мен  Hug

# 18
  • Мнения: 7 914
иииии верно ли fata morgana ще ражда днес- стискам палци от сърце и скоро да се похвали с две красиви куклички и много леко раждане Praynig

Milenski72
 и аз съм се замислила с моята кръсница...ама ще я питам като се върна в БГ..за приятелките ми, не мога да си го представя някак си Rolling Eyes

kariluis

 дано като стигне до самолета да не вика "не искам самолетааа"  Mr. Green


днес се очертава хубав ден.. смятам да го изкараме възможно най- много навън, че пак  го дават в петък 19 градуса ooooh!

# 19
Здравейте мами!
Вижте това:
http://www.bgpetition.com/grajdanska-syvest/index.html
Аз пуснах и тема в "Родители преживели загуба"(кои уби Overclocker).Поствам и при вас, чужбинките.Идеята е повече хора да разберат за случая.Споделете ако знаете вече за подобни случаи на безхаберие от страна на институциите.Съпоставете с местата където живеете сега.Спокоини ли сте когато детето ви е на училище?
Благодаря

# 20
  • Мнения: 2 195
Миленски , мерси много за идеите . И аз искам да ги заведа на Хорн , или Маркен примерно , но щерката е на 10 год. и не й е много интересно по тия места  Rolling Eyes Вчера ги водих на Мадам Тюсо и не са много очаровани  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 550
привет, девойки  Hug
то стана обяд аз докато се наканя да седна пред компа  newsm78

Мимка,
тя щом е на 10 год. малко трудно да е забавляваш  Thinking
зоо-то (без значение кое) пробвай, ама малко скъпичко идва  ooooh!
ако искат да ходят на шопинг: Батавия стад/Лелистад
ако искат да гледат кораби  newsm78: кораба Батавия
направо питай девойчето какво му се прави  Peace

то второто е май за момчета.
ами то доста писва все забележителности да ходиш да гледаш

а, пред Мадам Тюсо все има опашки и аз така не се наредих нито веднъж да чакам.
на мен ми дай разходка с лодка, а кола...особено да караме покрай разни малки селца и фермички- цветя и красота.
 
аз до сега само една приятелка и нашите съм ги развеждала туктаме и беше много лесно. каквото да им покажех, бяха все доволни  Joy

лек ден  Hug

# 22
  • Мнения: 2 195
Това с корабите звучи интересно , но не видях цени и работно време  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 910
Ние се върнахме от БГ и ще ви наглеждам с по едно око.  Grinning

# 24
  • Мнения: 316
И аз стискам палци на fata morgana Леко и безпроблемно раждане  Hug  Praynig

# 25
  • Мнения: 1 550
Мимка,
ето ето информация за работно време, цени и как се стига до там  Hug


7 of 9,
добре дошла  welcome
как изкарахте в БГ? хванахте ли големите жеги  sweating?


карилуис,
ти стегна ли вече багажа? то не останало много до  bg

няма още новини за Фата Моргана  newsm06
дано всичко да е минало добре  Praynig

лека вечер от мен
 Hug

# 26
  • Мнения: 1 559
Здравеийте на всички!! Hug
Ние се завърнахме от БГ...случи ни се нещо ужасно по пqтя,но благодарение на господ сме живи и здрави Praynig.Нали мъжо ми купи кола от БГ,и решихме да си дойдем с нея,и претърпяхме катастрофа в Германия на магистралата.Изкарахме невероятен късмет..Това ще ни е последното пътуване с кола Naughty.И от самолети имам фобия,но като видях какво може да се случи.....
Иначе като цяло си изкарахме много хубава и много спокойна почивка,в сравнение с предния път покрай големите събития.Походихме и на плаж.
Сега ме е хванала манията да оправям цялата къща,гардероби,шкафове...,пера ,всичко гладя ooooh!...и не остава време за компа..,а и разбрах ,че има хиляди по приятни неща пред крастата-компютър. Sick Crazy

# 27
  • Мнения: 1 550
Мегън,
добре дошла   bouquet
голям късмет сте изкарали, че сте се разминали само с уплаха  ooooh!
важното е, че сте живи и здрави  Hug
и аз това казвам на майка ми, която се страхува от самолет, че е по-безопасно да се пътува със самолет, отколкото с кола  Sad

почина ли си в БГ? как се спасихте от жегите? видя ли се на спокойствие с всички?

хайде оправи къщата и като ти остане време, драсни два реда (а, може и повече  smile3503).

до скоро и 'наминавай' от време на време, че то на пръсти се броим вече  smile3506

 Hug

# 28
  • Мнения: 1 559
Определно починах Laughing,поне аз малко повечко от мъжо,че той се занимаваше с довършителните работи по апартамента който купихме там Simple Smile.Дори излязохме 2 вечери сами Crazy,това не се е случвало откакто малката се е родила.Този път с баща ми се засякохме,той си дойде от Испания за месец,и приспивах малката и ние излизахме Party.Първата вечер се напих като смок Sick,все едно вързана са ме държали 2 години(е то почти така с това дете Rolling Eyes),втората вечер бяхме само на романтична вечеря Heart Eyes.Ама то било супер да има някой дето да ти помага с детенце бе Crossing Arms,не го бях усетила това въобще до сега Tired.Те се занимаваха с дядо и вкъщи,аз си се къпя и оправям на спокойствие,излизам до магазина,на кафе с приятелки Whistling...абе глътка въздух получих Laughing.И то взе че ми хареса ... ooooh! Sunglasses

# 29
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Ние се върнахме от БГ и ще ви наглеждам с по едно око
Само ако е с гримираното Mr. Green.
Добре дошли на 7of9 и на megan79.
Аз само минавам да видя какво ново покрай холандските мами.
Мимката,със закъснение да ти благодаря за предложението за ламината.Ще се пробваме сами засега пък да видим какво ще излезе Thinking.


Общи условия

Активация на акаунт