Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 137
galiv, почти сигурна съм, че се дължи на падане на кръвната захар. Просто много си чакала до хапването и резкия спад, както и сравнително ниското кръвно са довели до това. Не се шашкай...просто си имай едно обикновени бисквити до леглото и сутрин със ставането гризвай по-малко..пии чайче с мед. Няма място за притеснения!

# 241
  • Мнения: 53
galiv и на мен ми прави впечатление, че когато не съм на работа се чувствам много по-добре. След двуседмичния отпуск в който почти си не спомням нещо да ми е имало в първия работен ден още от сутринта се чувствах зле. Имам чувството че когато се събуждам от само себе си всичко е перфектно, но звънне ли ми будилника - КРАЙ  Sad
Благодаря ви че ме ориентирахте за болките ми в корема. От тогава не ми се е случвало и сега съм добре, но ако недаи си боже се повтори поне ще зная да пиина Папаварин!

# 242
  • Мнения: 85
Всъщност и за мен не е много ниско /обикновено с около 100/, но на консултацията преди 2 седмици беше 110, явно се е вдигнало нещо и сега 90 ми идва малко Thinking, но свеки каза: Малеее никакъв цвят нямаш. Е тя май се уплаши повече от мене. Аз ходя в тях на кафенце преди работа и тъкмо влязох в тях и ми е прималяло и тя ме видяла като падам...Голяма паника е милата Laughing . Ама вие не се плашете аз сега се чувствам добре. Дано да е било нещо моментно. Peace
Софиянки весело изкарване довечера и целувки по сладките тумбачета  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 137
Всъщност и за мен не е много ниско /обикновено с около 100/, но на консултацията преди 2 седмици беше 110, явно се е вдигнало нещо и сега 90 ми идва малко Thinking, но свеки каза: Малеее никакъв цвят нямаш. Е тя май се уплаши повече от мене. Аз ходя в тях на кафенце преди работа и тъкмо влязох в тях и ми е прималяло и тя ме видяла като падам...Голяма паника е милата Laughing . Ама вие не се плашете аз сега се чувствам добре. Дано да е било нещо моментно. Peace
Софиянки весело изкарване довечера и целувки по сладките тумбачета  bouquet
Аз по принцип си карам с кръвно около 90, но на ЖК всеки пъ ми е 120-130 #Crazy. Явно малко дигам адреналина на емоционална почва:)). Сетих се, че освен кръвната захар, може и от нисък хемоглобин да правиш такива прималявания..особено отчитайки това че си бледа. Колко ти е в момента този показател?

# 244
  • Мнения: 668
Момичета, то мойто раждане не беше уж толкова отдавна (само преди някакави си 3 години), ама нещо ми се губи в момента - през коя част от бременността се искаше зъбния статус? Кой месец?
Аз сега тъкмо влизам в четвъртия и другата седмица съм на преглед с изследвания, и нямам търпение да видя дали всичко е наред. Даже днес ми се стори че усетих нещо да мърда в коремчето ми, и то не беше стомашно, и ми стана едно много хубаво такова... И да се похваля, че като дойде другя петък - излизам отпуска и ще ходя да се топна на Черното море, та ако ще и само за  5 дни.  Simple Smile

# 245
  • Мнения: 85
хм ми не знам колко е сега хемоглобин на 3-ти като пусках изследвания беше добре newsm78. Аз ще видя как съм утре и ако е проблем ще отида при док. Днес хапнах, пих кафе и вода със захар и на цвят го докарах Laughing, макар че се чувствам някак отпаднало, но на работа предимно седя, така че няма да ми е проблем. Аз се сетих че може и от времето да е днес много задушно ми се струва /в смисъл че е променливо напоследък/. Благодаря ви момичета че така бързо се отзовавате  Hug

# 246
  • Мнения: 384
След вчерашния ден нищо не е в състояние да ме развълнува.  smile3511Сутринта се събудих със страхотно главоболие и подути очи. По едно време не издържах и изпих един аналгин и след пет минути го повърнах.  Sick Сега хрупам мазен български чипс, гледам злобно и шефките ми ме заобикалят. box След като ми изпиха кръвчицата вчера, се оказа, че последните задачи се отлагат за нататък. Само дето се напъвах. Днес ще спазвам строго принципа на Карлсон "Спокойствие и само спокойствие!". Даже след малко смятам демонстративно да се изнеса и да не се върна повече. Идва ми отвътре да правя напук[smilie=smile3508.gif]. До довечера на софиянки. На останалите -  newsm10

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 185
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ  bouquet
МОМИЧЕТА ИМА ЛИ НЯКОЯ ОТ ВАС ИДЕЯ ЗАЩО МОЙТА ЛЕНТИЧКА БРОИ ПО ТОЗИ НАЧИН СЕДМИЦАТА? В МОМЕНТА ПИШЕ 11СЕДМИЦИ И 9 ShockedДНИ. ТОВА СА НЯКАКЪВ НОВ ВИД СЕДМИЦИ ЯВНО  Laughing

ТОКУ ЩО ЗВЪНЯХ ЗА ИЗСЛЕДВАНИЯТА НА МАЛКАТА В ПОЛИКЛИНИКАТА. СЛАВА БОГУ ВСИЧКО Е НАРЕД УРИНАТА Е ЧИСТА.

ХУБАВ ДЕН И МНОГО УСМИВКИ. Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 552
kam4o може да ти ги брои от предполагаемото зачеване...иначе термина верен ли е?

# 249
  • Мнения: 53
Puhka , всички сега сме в по-осбено емоционално състояние и на мен на работа ми е трудно и ако преди съм подминавала мното тъпотии на колегите ми сега особено ме дразнят.
А те при все че знаят как сме си мисля че би било добре да са малко по-съобразителни. #Cussing out

# 250
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Днес ми е последен работен ден и от утре съм в отпуск цели 3 седмици!!! Голямо щастие!!!
И на мен на работа не ми е комфортно, макара че е хладничко и спокойно тук...но друго си е да полегнеш у дома...
Galadriel, не се тревожи за мъдреца, при мен тази операция мина много бързо и безболезнено, дано и при теб да е така!
Puhka, пази се, не се ядосвай, макар че понякога е трудно да го постигнем! И на мен днес ми се спря тока от много задачи, като за изпроводяк, да не би да се отпусна много, много.
И мен ме боли глава почти ежедневно, продължава по 2 - 3 дни главоболието, което обикновено е само от едната страна на главата, а после се сменя и отива от другата...лоша работа, много е неприятно и ми се налага да пия парацетамол... Sad
Довечера ви желая много весела и забавна среща, и после да разказвате!

Целувки!!!  bouquet

# 251
  • Мнения: 53
Аз днес наминавах около зъболекарката си и реших да и се обадя. Даде ми час за Понеделник и каза, че ще правим коронка и ако има нещо друго и че ще ми обясни какви превантивни мерки трябва да взема за зъбите.
Предполагам че сега ще ми даде и бележката за зъбите която се прилага в картона. Надявам се да нямам нищо за правене, но щом съм се решила да започна със зъболекаря е ясно че ще оправим всичко! Grinning

# 252
  • Мнения: 552
Мили мами с главоболие и мен ме мъчи от няколко дена,но някак ми се струва,че е от времето и от това че сме малко по-уязвими,а и сега всяко неразположение ни прави...или поне на мен...голямо впечатление...ама все пак си е много гадно  Sad

# 253
  • Мнения: 672
Аз днес наминавах около зъболекарката си и реших да и се обадя. Даде ми час за Понеделник и каза, че ще правим коронка и ако има нещо друго и че ще ми обясни какви превантивни мерки трябва да взема за зъбите.
Предполагам че сега ще ми даде и бележката за зъбите която се прилага в картона. Надявам се да нямам нищо за правене, но щом съм се решила да започна със зъболекаря е ясно че ще оправим всичко! Grinning

Какви са тези бележки за зъби, които се прилагат в картона? Преди 10 години,като раждах нямаше такива работи #Crazy Съчувствам на всички мами с болни зъби. Учудвам се обаче,че сте доста. Аз имам само една пломба и никакви проблеми -  да чукна на дърво. Гуши на всички Hug

# 254
  • Мнения: 53
И аз когато раждах преди 7 години нямаше такива неща. Това сега са изисквания от здравната каса. Споменатото от мен се нарича зъбен статус, а в картона трябва да има и кардиограма.

Общи условия

Активация на акаунт