С какво нанасяте ФДТ? и..

  • 1 604
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Нанасям го с пръсти, така за мен е най-удобно.
А за около очите се използва коректор, специално за зоната около очите, тъй като тя е по-нежна от останалата.
Peace
И аз така.ФДТ-на ми не е нищо особенно-на IMPALA e,коректора ми е за тъмни кръгове под очите на Oriflame Flutter

# 16
  • Мнения: 2 132
Нанасям го с пръсти. Преди това го разтривам малко между тях за да се затопли. Около очите слагам коректор. Иначе преди фдт слагам овлажняващ крем. Ето тука едни филмчета - http://www.dior.com/pcd/International/JSP/Library/Full/fullf_L2. … 05&pLANG=engb Избери make- up, там е за коректора и ФДТ-а. Аз правя същото - първо на пръстите, разтривам малко да се затопли и после на лицето. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам тампон, по- удобно ми е, а и по- равномерно разнасям ФДТ с него и не се напластява.
За около очите не мисля, че трябва отделен ФДТ, освен в случаи, когато има тъмни кръгове. Но тогава май коректор ще е по- подходящ.

# 18
  • Мнения: 1 120
ползвам тампон.вярно е,че повечето ФДТ остава по него,но за целта използвам един трик,който видях преди години по Fashion TV.просто намокрям леко тампончето с вода и след това слагам ФДТ.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С ръка ConfusedПреди това съм сложила крем за лице и ФДТ се нанася отлично.Ползвам само един цвят.Но винаги след това нанасям и прозрачна пудра.

# 20
И аз нанасям с тампон,само че не слагам фдт върху тампона ами с пръсти мацвам на челото,бузите и брадичката и после с гъбкатаго разнасям.Става равномерно,но съм забелязала,че като го слагам с пръсти е по-покривен.Следователно гъбата ми е изяла половиния фдт.

# 21
  • Мнения: 438
С пръсти.  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 4 751
С пръсти, слагам на дланта си и от там си вземам  Crazy Така е затоплен и се нанася много лесно и равномерно. С тампонче не ми харесваше как се нанася, а и наистина е неикономично ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 299
Не слагам крем преди ФДТ, нанасала съм и с тампонче и пръсти... Мисля, че с пръсти по-добре се нанася. Не знам до колко моят ФДТ е добът, аз съм доволна - имам на Севънтийн и на Римел.

С тампонче не ми харесваше как се нанася, а и наистина е неикономично ooooh!

Колко ФДТ имам останало по тампончетата не е истина  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 751
Не слагам крем преди ФДТ, нанасала съм и с тампонче и пръсти... Мисля, че с пръсти по-добре се нанася. Не знам до колко моят ФДТ е добът, аз съм доволна - имам на Севънтийн и на Римел.

С тампонче не ми харесваше как се нанася, а и наистина е неикономично ooooh!

Колко ФДТ имам останало по тампончетата не е истина  Crazy
Доколкото знам, тампончето трябва да се пере всеки път след като бъде използвано Flutter

# 25
  • Мнения: 1 299
Не слагам крем преди ФДТ, нанасала съм и с тампонче и пръсти... Мисля, че с пръсти по-добре се нанася. Не знам до колко моят ФДТ е добът, аз съм доволна - имам на Севънтийн и на Римел.

С тампонче не ми харесваше как се нанася, а и наистина е неикономично ooooh!

Колко ФДТ имам останало по тампончетата не е истина  Crazy
Доколкото знам, тампончето трябва да се пере всеки път след като бъде използвано Flutter

Знам, но ме мързи, и прано или не - ФДТ се хаби. Пък погледни от другата страна на нещата - ако не го изпереш, следващия път ще използваш каквото е останало по него  Joy 

# 26
  • София
  • Мнения: 4 751
Не слагам крем преди ФДТ, нанасала съм и с тампонче и пръсти... Мисля, че с пръсти по-добре се нанася. Не знам до колко моят ФДТ е добът, аз съм доволна - имам на Севънтийн и на Римел.

С тампонче не ми харесваше как се нанася, а и наистина е неикономично ooooh!

Колко ФДТ имам останало по тампончетата не е истина  Crazy
Доколкото знам, тампончето трябва да се пере всеки път след като бъде използвано Flutter

Знам, но ме мързи, и прано или не - ФДТ се хаби. Пък погледни от другата страна на нещата - ако не го изпереш, следващия път ще използваш каквото е останало по него  Joy 
Вярно е , ама по-добре да не опитваме така  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 958
Нанасям с пръсти... А за по светъл тон на очите ако ФДТ който ползваш ти дава разлика на цвета на кожата около очите ползвай коректор или друг тон ФДТ като разликата я оправяш с добро ''потупване'' върху кожата там където нанасяш 2 различни продукта например..  Peace

# 28
  • Мнения: 544
Лично аз под очите си слагам коректор, а когато ползвам ФДТ, предпочитам да го нанасям с пръсти

# 29
  • Мнения: 4 733
Размазвам си го между дланите като крем и после върху лицето. Това е единствения начин да го нанеса равномерно.

Общи условия

Активация на акаунт