nan nutrilon ili frizolak

  • 1 973
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз ползвам АМ само за дохранване,първо започнах с Фризолак,но бяхме непрекъснато със запек и зелени акита.Минах на Нутрилон и всичко се оправи.Аптамил и Милумил се отказах да пробвам именно поради факта,че са по-калорични.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не сме имали проблеми със серията на Фризо.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз дохрнавам с Фризолак почти от самото начало и съм доволна.Peace

# 18
  • Мнения: 689
Ползвам NAN. Крис не хареса друго.

# 19
  • Мнения: 724
Първо давах Аптамил сега давам НАН1.Смених го защото Аптамила е едно от най мазните млека а ние имахме много силни колики

# 20
  • Мнения: 288
Нутрилон-никога не сме се запичали,а и не е мазно

# 21
  • Мнения: 4 451
Нутрилон-никога не сме се запичали,а и не е мазно
Също! Peace

# 22
  • Мнения: 311
Ние сме доволни от НАН, който ни препоръча педито. Все пак е добре да говориш с лекар.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз дохрнавам с Фризолак почти от самото начало и съм доволна.Peace
и аз така Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 352
Нутрилон.Не сме имали никакви проблеми със запек или нещо друго...

# 25
  • Мнения: 306
  Нутрилон много съм доволна като се има в предвид че дъщеря ми е много злояда

# 26
  • Мнения: 12
Здравейте, ние сме на Селия.Млякото е френско,мирише на ванилия!Според мен на моето момченце му харесва,вече е на 1 год и 5 месеца и с удоволствие го пие всяка вечер! Heart Eyes

# 27
НАН,детенцето растеше с минути не с часове.Но после го смених с Фризолак заради коликите и те поутихнаха малко.Но малкия хич не го харесваше и пак минахме на НАН.

# 28
  • Мнения: 375
От Фризото ние се запичаме и се събуждаме през нощта от глад,т.е. не ни държи сити цяла нощ.Доволни сме от Аптамила,а и тази история с тази бактерия не се е отнасяла за БГ,тук не е внасяно такова мляко.

# 29
  • Мнения: 130
Ние пробвахме първо с Фризолак-1 от който малката така се беше запекла, че и до сега има нещо като страх от акането и в повечето случаи плаче макар че откакто минахме на Милумил-1/със зеления етикет/ детето си ака всеки ден и то съвсем нормално. След Фризолака бяхме на Нутрилон,но нещо май не й ххаресваше, ядеше по-малко и повръщаше. След като открих Милумила не мисля да го сменям.

Общи условия

Активация на акаунт