Дойде и моят ред да съм....бясна!!!!

  • 4 845
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 920
Какво Бат Бойко. Още Софиянски го каза - С кучетата мога да се справя, но с куче, т.е. помияро- любителите - НЕ.
за това пък се справи чудесно с куп други неща - Хали и пр. Mr. Green
аз пък искам да се оплача от домашните кучета. срещу нас има къща, в която се отглеждат 4 броя овчарки. тези създания всяка нощ тероризират с неистов лай 2 блока с по 5 входа и 8 етажа....


Не знам за програмата ХапИ - за кучета ли се отнася.
А Халите са доста приятно място.

# 46
  • Мнения: 212
В селото на баща ми няма НИТО едно бездомно куче. Проблема е решен отдавна и то по най-ефикасния възможен начин. Просто ловджиите от селото си пробват редовно мерника по бездомните кучета (ако се появи такова, ама от много време не съм виждал). И така бездомни кучета просто няма и няма да има скоро. А вие там в София с добрите и състрадални сърца си ги дръжте и си ги отглеждайте на воля. Проблема си е изцяло ваш на жителите на града. Можете да го решите точно за 2 дена ама на никой не му стиска защото ви е страх от шепа побеснели любители на бездомни помияри които ви се качват на главата и ви казват кое как ще стане. Докога ще търпите терора на тези кресливи кучколюбители. така че не се оплаквайте ами се вижте самите вие че позволявате на 1 % от жителите на София да разиграват другите 99 % по отношение на бездомните кучета...

# 47
  • Мнения: 920
В селото на баща ми няма НИТО едно бездомно куче. Проблема е решен отдавна и то по най-ефикасния възможен начин. Просто ловджиите от селото си пробват редовно мерника по бездомните кучета (ако се появи такова, ама от много време не съм виждал). И така бездомни кучета просто няма и няма да има скоро. А вие там в София с добрите и състрадални сърца си ги дръжте и си ги отглеждайте на воля. Проблема си е изцяло ваш на жителите на града. Можете да го решите точно за 2 дена ама на никой не му стиска защото ви е страх от шепа побеснели любители на бездомни помияри които ви се качват на главата и ви казват кое как ще стане. Докога ще търпите терора на тези кресливи кучколюбители. така че не се оплаквайте ами се вижте самите вие че позволявате на 1 % от жителите на София да разиграват другите 99 % по отношение на бездомните кучета...


Щот сме ивропейци.

# 48
  • Мнения: 9 865
Жозефина, Руска и всички други... говорите за Южния парк, където се разхождате.
А в квртала, в който живеем в момента, има огромна глутница от помияри, може би са над 10,
които кръстосват около блоковете нощ и ден и лаят през нощта, разлайват и домашните
и става ужас. Една вечер, към 9 часа, мъжа ми отиде до магазина за хляб и вода и се върна
блед като платно, нападнали го кучетата, едва се беше измъкнал без ухапване. Всеки ден се
плаша как ще си вляза във входа, ако са там... Ами децата?!
Това е просто ... не знам, нямам думи. Има хора от блока, които ги хранят... иде ми да ги обеся.

# 49
  • Мнения: 103
Ахахаха, с риск да съм единствен.. баси не е истина колко жестокост, мъка и ЗЛОБА има на тоя свят Mr. Green Добре, че не сте кърмачки и не възпитавате деца.. тогава направо щях да се застрелям щот не е истина на де отива света Mr. Green

Не, не съм помияролюбител.. щом питате Mr. Green

# 50
  • Мнения: 9 865
Мъка и злоба... аз съм виждала с очите си разкъсана ръка на 3 годишно дете, виждаше се кокалът, мускулът беше разпорен. Майката на детето припадна, братовчед ми е, аз се обадих на бърза помощ, те казаха ние да го закараме...
Нищо му нямаше на детенцето, просто едно кученце го беше захапало мъничко.

# 51
  • Мнения: 103
Аз вече писах и в спамърската за това.. и аз съм хапан.. и какво? Ами тука разни майки дето се опитват да хапят всеки заради това, че са в перманентен цикъл: и по тях ли да стрелям? Това ли е начина?

# 52
  • Мнения: 9 865
Като няма начин и това е начин ебати. Не съм чула някой да се е сдобил с тетанус през нета.

# 53
  • Мнения: 9 908
Аз вече писах и в спамърската за това.. и аз съм хапан.. и какво? Ами тука разни майки дето се опитват да хапят всеки заради това, че са в перманентен цикъл: и по тях ли да стрелям? Това ли е начина?

айде спри се, вече си неадекватен.

# 54
  • Мнения: 103
Тетанус?

Да, естествено, че аз ще съм неадекватен.. щом съм единствен.. абе оправяйте се, вадете пушките и почвайте направо от балкона да ги трепете гнусните помияри.. може и да ви размине малко злобата.

# 55
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
айде спри се, вече си неадекватен.

Аха! И леко досаден!

# 56
  • Мнения: 9 865

Тетанус е остра инфекциозна болест, заразяването от която става при проникване на причинителя (тетаничните бацили) през повредената при ухапването от куче кожа на човека. Образувалият се в човешкото тяло тетаничен токсин води до увреждане на двигателните клетки на централната нервна система.

# 57
  • Мнения: 103
Да, така е, случайно съм учил ветеринарна медицина та поназнайвам това онова за тия неща. Да, тетануса е опасна работа, това сериозно. Дори се обадих на няколко мои познати ветеринари да ми опреснят нещата. По тази причина предлагам като напишете подписката за избиването на всички гнусни помияри да включите в нея и искане в най-скоро време да се претопят и всички пирони и подобни потенциални източници на тетанус. Мамка им пирони, лошо ви се пише. После при следващия дъжд избийте и всички охлюви, че и те са гадни паразито-носители. Не пропускайте и птиците - знаете как е, птичи грип и други разни такива щуротии. Говоря сериозно, избийте всичко потенциално опасно около вас и осигурите сигурен живот за децата си/ни и малко душевно спокойстиве за вас самите. Нищо, че още като свършите с масовто изтребление на всякви гнусни твари може огромен метеорит да размаже Земята и всичко да приключи Mr. Green

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Как предлагаш да се реши проблема?


да се убиват

# 59
  • Мнения: 2 759
                       Аз подкрепям Хамелеон  Peace (или както там..)... Това са животни и за тях е нормално да хапят. Принципно, нали. Чуденката ми е защо никога не се обсъждат начините за справяне с подобни ситуации, а всички просто са съгласни, че тези животни трябва да бъдат убити? Това са съвсем естествени неща за животните, все пак. Бтв, какво би било ако в Африка избият всички крокодили, примерно, м  ooooh!?

Общи условия

Активация на акаунт