"Лято е и слънце грее, ДЕКЕМВРИйчето пее и се смее-II"

  • 12 252
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 212
Привет !
Имам питане към macko едно ...
Беше писала преди , че успешно сте се отучили от заспиването на гърда....
Интересува ме  дали спи Евката цяла нощ спокойно или се буди нощем ? И ако да , как я успокояваш когато това стане ..... Тогава взимаш ли я в твоя креват, слагаш ли я пак на грда или друго .
Мерси !

# 16
  • Мнения: 490


oni ,я раздуй за мюслите,моля те.
аз купих на HEINZ (понеже несъм в България) кутия мюсли,представях си ги точно като мюсли, а то е смляно като брашно.Има ги най-различни с вкус на стафиди,на кайсии,избор голям.Правя ги само с водичка и си става на кашичка,но вкуса е по-различен-мн са вкусни.Може би на HIPP също има или Милупа,не се сещам други марги в България. newsm78
Аз си мисля в скоро време да купя най-обикновенни и да ги смеля/пасирам,нещо такова ,но определено е различна закуска за малката, сменям един ден мщсли,другия бисквитки,че едно и също омръзва.
дано съм била полезна liletka

# 17
  • Мнения: 572
Здравейте, благодаря на maiche за спешната реакция!   bouquet

Мамологът ми се изсмя лекичко и каза, че това било подут лимфен възел, защото натоварвам повече дясната ръка. Сега да не ме номинирате пак за най-смешен пост  Embarassed Аз да питам, че такива неща трябва да се проверяват и при най-малкото съмнение!
magesta, много ти благодаря за номинацията, трогната съм. Ама наистина се чувствах гадно самчка в ресторанта, като слугинката цветанка със стръкче китка в ръка.  Но! Знаете ли мъжа ми наистина каква душица бил? Като се прибрах, реши, че трябва да излъска тоалетно-банята, запретна ръкавите и така я излъска, че сега като ходя и ми е супер. После каза "Извинявай, мило, не знам какво ми стана (!?!?). Искаш ли да отидем да вечеряме някъде навън?"  Shocked Ами, много ясно, като е останал гладен цял ден, нали се чупирах и е схванал. Та вечерта ходихме на ресторантче пак! Мммм, мноого съм доволна. Другата събота може да му спретна пак някакъв фасон, та да измие и кухнята.

BettyL, не спирт, ами оцет е единственото, което облегкчава сърбежа ВЕДНАГА. И аз имам опит, но не от село, а от София!

Vessito, абе кажи за козметиката WELEDA нали и ти я ползваше - имат един гел за зъбки, донесоха ми го, но е на немски и нищо не мога да прочета, не знам как се ползва. А и май съдържа мента, а пък с хомеопатия мента не може. То също и за почистване на зъбките било.

Да ви се похваля, Еличка вече знае да ака в гърнето!!! Последните три пъти като я слагах, го направи! Урра!

За  срещата, хайде де, ще седнем в кафето до Театъра, там има места! Особено в четвъртък следобед! Кажете само в 3, в 3.30, в 4 или 4.30 ви е удобно!




# 18
  • Мнения: 1 768


Vessito, абе кажи за козметиката WELEDA нали и ти я ползваше - имат един гел за зъбки, донесоха ми го, но е на немски и нищо не мога да прочета, не знам как се ползва. А и май съдържа мента, а пък с хомеопатия мента не може. То също и за почистване на зъбките било.


Маце,правилен иzбор си направила с Веледа. WinkЕдна от най добрите фирми е и се препора4ва от много аку6ерки тук.Ние съ6о полzваме продуктите на Веледа и съм много доволна. Grinning
Напи6и на немски какво пи6е отzад на опаковката и 6е ти го преведа. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 483
Magesta ,виж ми аватара.Сууууууууууууууупеееееееееееееееееррррррррррррррр сиииии Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 721
За срещата - аз съм за 3 часа, по-ранко, че да имаме повече време Mr. Green

Мдаааа, днес поглеждам детето - цялата му ръчичка в червени пъпчици - 8 на ръката и две на лицето Shocked Какво може така да го е изяло!!! Не прилича на комар (пък и какъв ще е тоя комар-маниак 10 пъти да го ухапе)!

шамЕнет, ти ще ме довършиш Laughing Слугинката Цветанка с китка в ръка Joy Добре, че мъжа ти е търпелив  bouquet

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:04 от pontes

# 21
  • Мнения: 1 768
Няма ли скоро да подновим снимките с бебоците на страни4ката ни? Wink newsm78

# 22
  • Мнения: 1 483
И аз си мислих за това един ден.

# 23
  • Мнения: 4 970
За срещата освен да му сложим начален час 15.30 примерно и който когато смогне да стигне! 
Шаменет, благодаря!
Понтес, така е и на Венета ухапаното и аз реших, че е бълха, че с баткото много пъти ми се е случвало - на раменцето в случая - около 6-7 червени точици и няколко по телцето.

# 24
  • София
  • Мнения: 888
Magesta ние се отучихме от приспиване на ръце мила(от гърда отказа на 4 месеца и от тогава сме си само на АМ).До 6месеца само с гушкане и люшкане се приспивахме, после започна да ми плаче много и в количката и реших да стана "брутална". Два-три дни я оставих да си пореве 10-15 мин(според Спок можело и до половин час) и си заспиваше сама, после обаче от време на време не издържах да я слушам и започнах да оставам при нея в стаята като лягам на спалнята и се преструвах на заспала...но така се приспивахме 1 час, защото тя се разсейваше много. Сега пак я оставям сама в нейната стая и е различно, понякога си пореве малко и заспи, понякога си говори на играчките и пак заспи. През нощта като се буди давам или водичка или бибата и лягам на диванчето в нейната стая докато се унесе пак, погалвам я,помасажирам гръбчето и така.....
Малко дълго стана, успех Wink
За срещата- в колкото кажете Hug

# 25
  • Мнения: 1 483
Къде сте бе хора?

# 26
  • Мнения: 1 768

Тука сме.. Mr. Green

Какво давате на бебетата zа zакуска?
Филийка от кога мислите да въвеждате с не6о си? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 483
За закуска ядем попара най-вече.Алекс много я харесва,днес съм му направила елда с мляко.За филийките незнам,мисля,че му е рано още newsm78

# 28
  • Мнения: 1 768
За закуска ядем попара най-вече.Алекс много я харесва,днес съм му направила елда с мляко.За филийките незнам,мисля,че му е рано още newsm78

Попарва от какво?Би ли споделила?А какво е елда?

Мики яде zа zакуска пълноzърнеста ка6а с плод или мле4ен грис.

# 29
  • Мнения: 669
и ние за закуска хапваме попарка от 2 сухара,обезцолено сирене колко кибритена кутийка  малко масълце и вода.и много я харесва малкия

Общи условия

Активация на акаунт