Как да направим момче?

  • 10 517
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 417
Аз искам рецепта за близнаци.Ако може момиче и момче ще е супер. Joy
По темата:и аз мисля,че е Божа работа.

# 61
  • Мнения: 617
Божа работа е естествено, цялото зачеване е божа работа. Но все пак се знае, че мъжките сперматозоиди умират преди женските т.е ако ако се прави секс преди овулацията по-голям е шанса да се зачене момиче, защото само женски сперматозоиди ще са оцелели за да оплодят яйцеклетката.
Не разбирам защо на всяка такава тема има ужасно много постинги от вида "Каквото и да е да е живо и здраво", ми разбира се че всеки иска детето му да е живо и здраво, но някой хора мислят, че ще им е по-лесно да общуват и да възпитават и отглеждат дете  и после младеж и възрастен от определен пол.

# 62
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
nina84, твоя проблем е по-лесен - можеш да опиташ с хапчета, увеличаващи овулацията.

Туй за сперматозоидите и овулацията е пробвано без успех. Не разчитайте на него. Даже беше в комбинация със специална диета + каквото се сетих още.

# 63
  • Мнения: 1 097
Ако овулацията е на същия ден с половия акт вероятността да е момче е по-голяма, а ако момента на узряване на яйцеклетката е след половия акт, когато мъжките са вече умрели, тогава вероятността да е момиче е много по-голяма
Правихме бебето в деня, след като ми свърши. Овулация - след 7 дни, по твойте сметки - момиче. НО  Mr. Green Момчеееееееееееее!
Но все пак се знае, че мъжките сперматозоиди умират преди женските т.е ако ако се прави секс преди овулацията по-голям е шанса да се зачене момиче, защото само женски сперматозоиди ще са оцелели за да оплодят яйцеклетката.
Знае се, ама в нашия случай излезе с "ташаци", както се изрази гинеколожката  Crazy

Чувала съм за промивки с оцет и поставяне на резен лимон във влагалището преди акта  #Crazy Последното даже съм го чела в една книга от преди.... 30 години.
Такива неща са ми смешни по принцип, защото съм разумен човек  Wink Но второто искам да е момиче и незнам дали няма да надникна след време в точно тези теми  newsm78 Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 376
Божа работа е! И аз съм чела за таблици и храни, но при мен таблиците нищо не познаха - според тях трябваше да е момче, а ние си имаме прекрасна принцеса /по желание на таткото  stork-girl/, а относно храните - нямам никакви наблюдения Thinking

# 65
  • Мнения: 4 496
Ами само за един начин се сещам luvbed Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Гаранция няма. В книгата на Мари Клод Дьолае има описание за евентуален варияант за пол по избор, но не е сигурен. Вземи си я, страхотна е.

# 67
  • Мнения: 4 111

Ако овулацията е на същия ден с половия акт вероятността да е момче е по-голяма, а ако момента на узряване на яйцеклетката е след половия акт, когато мъжките са вече умрели, тогава вероятността да е момиче е много по-голяма
Правихме бебето в деня, след като ми свърши. Овулация - след 7 дни, по твойте сметки - момиче. НО  Mr. Green Момчеееееееееееее!
Но все пак се знае, че мъжките сперматозоиди умират преди женските т.е ако ако се прави секс преди овулацията по-голям е шанса да се зачене момиче, защото само женски сперматозоиди ще са оцелели за да оплодят яйцеклетката.
Знае се, ама в нашия случай излезе с "ташаци", както се изрази гинеколожката  Crazy



Аз мои сметки нямам, казах какво съм чела, а сперматозоидите и яйцеклетката живеят около 48 часа, а не 7 дни.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 252
Ако силно го желаеш ще стане. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 271
С желание и кексене Mr. Green

# 70
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Лилянчо,  сперматозоидите не само живеят, но и са годни за оплождане до 7 дни.

# 71
  • Мнения: 4 111
Лилянчо,  сперматозоидите не само живеят, но и са годни за оплождане до 7 дни.

Вярно е, че има такива случаи, но те са изключения.

Виж какво намерих:
 Средната продължителност на живота на сперматозоидите в женските полови органи е 3 до 4 дни, но живи сперматозоиди са намирани там и 7 дни след еякулацията, без да е известно дали са запазили оплодителната си способност.

# 72
  • Мнения: 150
Пак се включвам. Като я чета тази тема започвам да се чудя как е оцеляло човечеството досега?

Как ли са правели деца тези хора, без да бъдат открити тези псевдонаучни бръщолевения, които можем да прочетем тук?

Сега остава и някой астролог да довтаса и да обясни кои звезди и планети са благоприятни за зачеване на момче, кои пък - за момиче. Разбира се, няма да минем и без хомеопати... Те имат лекарства, на които баят в тайнствена обстановка, които гарантират пол по желание...

Е, ако и това не ви стига, имаме психолози насреща, които пък ще ни успокоят, че всичко зависело от нас Simple Smile

Последно. Някой от вас знае ли в кой век живеем?

# 73
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стоенчо,

с тези ти изказвания в тези теми - "Как да си направим...." ще те анатемосат  ooooh!

# 74
Има начин да се изчисли и запланува мъж.Слушай сега.Това става като се изчисли кога мъжът и жената си сменят кръвните телца.А ти можеш да изчислиш това сама ето така-трябват ти датите на раждане и годините твоята и на мъжа ти. Пример ти давам произволен-ако ти си родена на 03.март.1986 г., а мъжа ти 27.септември.1984 г. се смятат за жените кръвните телца се сменят през 3 години, а при мъжете през 4 години. Т.е. смяташ
1986+3=1989                        1984+4=1988
1989+3=1992                        1988+4=1992
1992+3=1995                        1992+4=1996
1995+3=1998                        1996+4=2000
1998+3=2001                        2000+4=2004
2001+3=2004                        2004+4=2008
2004+3=2007,т.е. ти последна си си сменила кръвните телца, ти си жена, следователно ще е момиче, а направено бебе след септември 2008 г. ще е момче.Който пол е сменил последно телцата, такъв ще е полът на бебето.   
 
Това е действаща формула поне в почти всички случаи. Имам и живо доказателство за нея . До сега няма грешка.

Общи условия

Активация на акаунт