Мами и татковци в Австрия - тема 6

  • 11 739
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
аз съм окей за петък  Wink

# 16
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
 Close Еее, не е честно, и аз не мога в петък,  от обяд натам съм ангажирана!

# 17
  • Мнения: 68
Хайде да се разберем за събота?

# 18
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Добре де, а утре? В петък май ще вали. Или поне малко по-мрачно го дават. Но пак ще е топло... А може И в петък  Wink  И в събота. Ние с Филип сме на линия  Hug

# 19
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Аз също гледах, че в петък има вероятност да вали. За утре съм за, но не вярвам да успеем да се организираме! Имам едно ходене до Финансамта, но ако се уговорим нещо, ще гледам така да си организирам времето, че да мога да дойда!

# 20
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен! Вече сме в къщи, Бомбю яде като змей и днес се наложи да се дохранваме с адаптирано мляко, защото няма засищане. Нямам много време, влязох само да кача малко снимки и видео за родата в БГ и ви пускам линка и на вас

http://www.youtube.com/watch?v=KNG9z1Ayxps   

http://good-times.webshots.com/album/560298640IFDeeV
 

# 21
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Илианка, добре дошла!  bouquet
Ама много сладък тоя Бомбю!!!  love001 Да го намачкаш и нацелуваш от мен!
Снимките и видеото са страхотни! Не се бях сещала и аз така да показвам Тали на родата, ама  чак до там не ми стига акъла hahaha, а и не се знае  дали ще се справя с качването на клипчето, щото не съм чак такъв хакер Wink

# 22
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Леле колко е сладък Дани  Heart Eyes Илианче, ного да го нацелуваш!!!
Жени, по кое време и къде ще се завъртиш утре? Аз май ще трябва да посетя доктора с Филип, че изглежда сме пипнали млечница  Sad Но утре сутринта ще знам кога...

# 23
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ренка, и аз не знам със сигурност. Всичко зависи от това кога ще стане Тали, а като гледам се очертава и голяма жега, та ще видим.

# 24
  • Мнения: 439
Бройте ни и нас за утре, ако е поносимо горещо!
Ренка, и малкият имаше млечница, нищо сериозно и опасно. Ще ти изпише залбе за мазане. Забравих му името, май Дактарин или нещо подобно. Казват да се дава по една лъжичка водичка след кърмене, за да изплакне и да не се полепват бактерии, ама моят почти винаги заспиваше след кърмене, така че това не можах да приложа  Joy

# 25
  • Мнения: 439
Елфльо,

страхотни снимки и филмчета, страхотни!
Толкова се радвам за теб и Рени, и за Клементина, че всичко мина успешно и сега си гушкате на воля малките момченца!!! Тепърва ви очакват толкова прекрасни мигове!
Дай Боже, само да сте здравички!!!

# 26
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте момичета!
Днес пак се разминахме със срещичката! Аз излизах вече и си свърших работата, но се прибрах набързо, защото ми беше много топло. Видях един термометър на улицата, който в 11 ч. показваше вече 28 градуса Stuck Out Tongue
Да ви се оплача от моята маймунка, която  по принцип спи до към 9-10 часа, но днес ме изненада като се събуди в 6 и 30 Rolling Eyes и сега ходя малко като пет за четри #Crazy
И да ви се похваля, досега не смеех, за да не урочасам нещата, но Тали от около месец е без дневен памперс, а от около 10 дни и без нощен! УРА! Много съм щастлива newsm44

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 13:52 от Jeni 1

# 27
  • Мнения: 413
Здравейте на всички, благодаря за пожеланията.
Най-после съм в къщи и бързам да включа компютъра и да се включа в ефир.
 ...и така, родих със Секцио, още ме боли малко, но болките се забравят когато го вземеш на ръце.  Казва се  Александър-Мариам, 3.275  кг. 50 см. яде по 11 пъти на ден, имам рани вече на зърната, а пък как ми  се спиииии...
  ...айде до скоро, отивам да се къпя докато спи...
 

# 28
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте австрийски мами и татковци  Hug
Първо да пожелая добре дошли на новородените беб4ета  Heart Eyes

Искам да ви попитам коя автобусна фирма бихте ми препоръ4али, защото в края на август ще идвам за седмица до Виена. Мислех 4рез skyeurope, но цените доста са ско4или ве4е, та евентуално връщането може да е с тях.

Благодаря ви предварително   bouquet

# 29
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Клементина,  добре дошла и на теб!
Мале, мале  ooooh!този сладур голям лакомник! Аз не си спомням за такива постижения при Тали! Мисля, че в началото не сме имали повече от 7-8 хранения, но тя правеше доста големи паузи между две папкания! Даже си спомням, че свеки ме изнервяше Mr. Green като ме караше да я будя, за да яде, понеже аз я хранех на поискване.
Да са живи и здрави всички бебоци, пък да ядат, на кой колкото му се иска Laughing

Мама Strumpf, аз съм пътувала само веднъж, но доста отдавна със Air Kona и съм доволна. За другите фирми не съм чувала отзиви, а и не съм ползвала услугите им.

Общи условия

Активация на акаунт