Изчезват ми лъжиците! Каква е таз мистерия?

  • 9 213
  • 169
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 830
Хехе, да ти имам проблемите  Joy

Да не би да живеете близко със свекървата или друга роднина?

# 121
  • Мнения: 170
Хич не ми беше до смях - моите лъжици също отиват някъде, и то само големите. Всичко друго си седи.
От известно време забелязвам, че и гащи ми липсват - това съвсем сериозно, изрових цялата къща!!!
Що е то?!

VG - твойте гащи сигурно са при моите сутиени , щот на мен те ми изчезват  Joy Joy Joy.
Само, ако са 85Б Wink

Ейййй , не става , мойте са 85D  Crazy.Значи трябва да търся другаде   hahaha

# 122
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Рускеее, я си признай, моичкия да ти е носил един сватбен албум? Щото ми изчезна албума със снимките от сватбата. Това напълно сериозно. никъде го няма и никой нямал пръст в тая работа.Също така безследно ми изчезна брачното свидетелство и акта за раждане на малкото дете, също и големия талон на колата ми. Странното е , че там където си държа документите всичко си е както преди- не е ровено сякаш, актът на големия е там. Аз винаги държа всичко на едно място. А сега Руска да си признае-самоличността ли ще си сменя, че и трябват чужди документи и снимки? Joy 
 
П.П горката Русак, да не мислите, че е лесно да си Плюшкин и да събираш каквото ти донесе. hahaha

# 123
  • Мнения: 4 447
Рускеее, я си признай, моичкия да ти е носил един сватбен албум? Щото ми изчезна албума със снимките от сватбата. Това напълно сериозно. никъде го няма и никой нямал пръст в тая работа.
 
П.П горката Русак, да не мислите, че е лесно да си Плюшкин и да събираш каквото ти донесе. hahaha

Въпроса е какво е правил мъжа ти при Руска  Twisted Evil

# 124
  • Мнения: 7 723
Джема, ще ме извиняваш, ама албума беше празен  Crossing Arms

Анче, ти не се смей, а си натискай холната гарнитура  Whistling

# 125
  • Мнения: 2 891
Руске, в склад ли живееш  Mr. Green

# 126
  • Мнения: X
Руске, аз искам да те питам... ъ-ъ-ъ, таковата...
На мъжа ми  му изчезнаха едни клещи.Твоят мъж да е носил клещи у  вас?

# 127
  • Мнения: 4 447
Джема, ще ме извиняваш, ама албума беше празен  Crossing Arms

Анче, ти не се смей, а си натискай холната гарнитура  Whistling

 Shocked

 Cry Cry Cry Cry

# 128
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аууу, мръсник- изгорил е снимките сигурно. Laughing

# 129
  • Мнения: 5 539
7 страници за едни лъжици Crazy
Но не се бойте, нищо в природата не се губи.
Даже и Мишо се намери

# 130
  • Мнения: 7 723
7 страници за едни лъжици Crazy
Но не се бойте, нищо в природата не се губи.
Даже и Мишо се намери
В такъв случай призовавам авторката да дойде да си ги познае  Whistling

# 131
  • Мнения: 516
Много се извинявам, ама Руске, мъжО изчезна. Не си вдига нито мобилния, нито служебния. Случайно да е у вас? Embarassed

# 132
  • Мнения: 4 447
Много се извинявам, ама Руске, мъжО изчезна. Не си вдига нито мобилния, нито служебния. Случайно да е у вас? Embarassed

От кога го няма? Дай снимка и щи кажем дали е у Рускини.

Руске, натискам мебелта!  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 7 723
Много се извинявам, ама Руске, мъжО изчезна. Не си вдига нито мобилния, нито служебния. Случайно да е у вас? Embarassed
Чекай да ги питам:

Ей, случайно някой от вас да е един от мъжете на Дона Флор??? Whistling Whistling Whistling

Доне, ако ти липсва една голяма тенджера-
значи мъжО ти е у нас... Grinning

# 134
  • Мнения: 516
Ох, ще се прибера след два часа и веднага тенджерите ще прегледам. Ама за всеки случай да ти кажа- не му давай ром, че много романтичен става после- няма оттървия! Joy

Общи условия

Активация на акаунт