Защо когато питате за имена...

  • 2 779
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Няма нищо лошо майчетата да се съветват за имена, дори не виждам смисъл да казват фамилии - аз лично намирам очарование в различното лично име и фамилия.
Не ми харесват българските имена и съм гледала да ги избегна. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз също питах преди няколко месеца. Името на дъщеря ми не беше това, събрало най-много гласове, но аз още тогава писах, че просто ми е интересно мнозинството какво ще каже.

И понеже винаги гласувам в такива анкети, ми е любопитно да видя и какво е избрала жената в крайна сметка. Ако някой изрови моята тема, със сигурност ще разбере избора ми по лентичката.

Щом им се пита на хората - нека питат. Важно е да не се доверяваш сляпо на мненията във форума, но нищо не пречи да си попиташ.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Сигурно ще се повторя, ако кажа, че за мен подобни теми и анкети за имена са пълно безумие...  Sick Все едно гледаш да кръстиш детето си според властващата в момента мода за имената, или общоприетия вкус. Затова и има такава повтаряемост на иначе хубави имена, направо са ми опротивяли...  ooooh! С фамилии или без, все тая...
Нали детенцето ТИ е нещо специално, съкровено и уникално? Не заслужава ли специално име, избрано с много обич от мама и тати, а не от форума??? Tired

# 18
  • Мнения: 4 555
Според мен пък няма нищо лошо в тези теми. Никой не е казал, че майката иска форумът да избере как да си кръсти детето. По-скоро се опитва да разбере как им звучат на хората имената, които е избрала.
И няма нищо лошо в това да се дават и други предложения със същата буква. Може някоя потребителка да даде предложение, за което майката да не се е сетила преди това и да й хареса повече.

# 19
  • Мнения: 689
Изобщо има ли мама, която да се е посъветвала с форума и в крайна сметка да си е кръстила детето както на мнозинството му хареса?
и аз това съм се 4удила?
  newsm78

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Незнам, но трябва да направят нов подфорум "Избери име" Rolling Eyes
Peaceсъглясна

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Никога не бих питала хората как да си кръстя детето. Ами , че то в крайна сметка си е въпрос на личен избор Crossing Arms

Идеята за нов подфорум е отлична Peace

# 22
  • Мнения: 7 201
Според мен пък няма нищо лошо в тези теми. Никой не е казал, че майката иска форумът да избере как да си кръсти детето. По-скоро се опитва да разбере как им звучат на хората имената, които е избрала.
PeaceПодкрепям това мнение.Аз също бих пуснала такава тема от чисто любопитство.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Вярно е, че комбинацията играе важна роля в избора на име. ...
Даа, ако ще става известен.  bowuu

# 24
  • Мнения: 9 973
моето ще е Д. В.Александров(по бащина фамилия),но дядото е Димитър и сега водя преговори да е Д.В.Д.
Аз съм Д.Х.Д. и искам сина ми да е така-по-лесно е !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз пък не виждам защо някои се дразнят на такива теми Thinking- като не са им интересни, просто да ги прескочат Peace
Иначе е добра идея това за фамилията Peace

Споделям мнението  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Незнам, но трябва да направят нов подфорум "Избери име" Rolling Eyes

Аз вече предложих преди десетина дни, ама предложението се отхвърли Stop

Иначе аз също съм се допитвала до форума за име - предполагам поради леката ми хормонална невменяемост докато бях бременна  Mr. Green
Ама накрая измислихме съвсем различно име......

# 27
  • Мнения: 1 568
защото мамите и татковците си имат вече имена,но те са две,три или няколко...........та затова правят анкета,кое звучи и се възприема по-добре,защото на тях всичките им харесват,но им върши работа само едно!  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 183
Тема за имена не съм пускала, тогава не знаех за съществуването на форума  Mr. Green
Но бях инструктирала вси4ките си дружки да мислят и дават идеи за мъжко име с Т, което за е интернационално - живеем в англоговоряща страна, но и в родината да не зву4и много странно.

# 29
  • Мнения: 865
Едва ли някоя бъдеща мама се доверява на 100% на резултатите от разни анкети или питанки за имената.Всеки си решава сам,а форумските мнения са някакъв ориентир.В крайна сметка човека прави името,а не името човека.

Общи условия

Активация на акаунт