Любими фрази

  • 11 103
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 371
Не плашете щрауса, пода е бетонен.

# 91
  • Мнения: 78
Мой съсед: Смятам по простата сметка. 100 коча, 200 мъди.
rotfImao  rotfImbo

# 92
  • Бг
  • Мнения: 846
Ето две от любимите ми, стремя се да се придържам към тях  Laughing Laughing Laughing Laughing
"Усмихвай се постоянно, защото никога незнаеш, кога някой ще се влюби в твоята усмивка"
"Всяка минута, в която си ядосан, губиш шестдесет секунди щастие".

# 93
  • Мнения: 11 607
Любими фрази май нямам...Любими мисли имам, едната е под ника ми, другата е на Толстой(ако не се лъжа) - Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.....

Много интересни попадения обаче има тук!Поздравления! Peace

# 94
  • Мнения: 674
"Завинаги.....Завинаги. Вечната приказка! Когато човек не може да задържи дори минутата."
"Животът виси не на косъм, а на връзки!"
"Един неразумен миг може да се окаже най-прекрасният миг в живота на даден човек!"
"Повечето хора са чужди на себе си хора. Техните мисли са нечии чужди мнения, животът им е мимикрия, страстите им са цитати."
"Словото е дадено на човека, за да скрива мисълта си."
"В сравнение с жените, мъжете много по-добре се възползват от възможностите. От една страна те се женят по-късно, а от друга - умират по-рано."
"Когато едно момиче се омъжи, то заменя вниманието на много мъже за безразличието на един."
"Безполезни цветя. И безполезни вещи. Те именно ни стоплят най-много."

 Май се увлякох...... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 11 747
"Може да си грозен,но за сметка на това си тъп"
"Life is hard.Then you die."
"Животът е труден,после умираш"

Доста оптимистично звучат  Laughing Laughing Laughing
Да,да. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 1 250
Око за две, зъб за чене. Каза ли го някой?

# 97
  • Мнения: 1 475
един преподавател от университета непрекъснато ни  повтаряше - "Жената е последното стъпало преди падението на един мъж" Joy

# 98
  • София
  • Мнения: 3 099
Мама Цоцоланка , тъкмо идвах, за да те цитирам с трите деца и никаква теория.... Grinning

elina_king , като автор на темата, бих те подканила да се увличаш по-често тук - в този случай се приветства...

# 99
  • Мнения: X
Когато една жена се отдава, това е често, защото има нещо да вземе.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 099
От iskrica_nadejda:

Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!

# 101
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
"Чистата съвест - плод на къса памет"

"За мен върха, за останалите - ....останалото." Mr. Green

"Истината е по-странна от измислицата, защото измислицата трябва да се съобразява с възможностите, а истината - не." Crazy

# 102
  • Мнения: 5 622
Имам едни магнитчета на хладилника, дето ги бях спечелила от някакъв маргарин. Та на тях има изписани един куп такива мъдрости..Ама ме мързи да ги цитирам всичките сега...  ooooh!

# 103
  • Мнения: 215
Не е достатъчно да си врял и кипял, трябва да си и печен!

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
"По добре, млад, здрав и богат, отколкото стар, болен и беден"
Наистина любима и често използвана от мен - "Разни хора - разни идиоти"

Общи условия

Активация на акаунт