Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug
Дано тази седмица е много успешна и бебеносна за всички  newsm10

Голделинке, в сряда всичко ще е ОК, но ти нали няма да забравиш да докладваш   love001
Бързам да си взема от кафенцето ти, че после няма да има  Joy

Саксофон - стискаме палци  fingerscrossed

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро!  bouquet

Голди, мерси за кафенцето, а всряда всичко ще е наред ще видиш! Hug
Ники, радвам се за вас, дано няма проблеми от тук нататък! Hug
Кали, пази се и си седни малко на дупето! NaughtyСтига с тия пътувания Tired

На всички момичета успешна и слънчева седмица!  bouquet


http://iskam-bebe-chat.hit.bg/

# 17
  • Мнения: 3 926

Аз прокървих вчера, днес пак  Rolling Eyes д-рът ми не е в Сф, ще му звъня днес  Tired
Какво имаш предвид под "прокървяване"? Ръждиви петна или ярко червени?
Аз с първата бременност имах два пъти бежово зацапване, но нямаше проблем. Така или иначе гинеколозите в Сф не са не изчерпване Wink та ако нещо се налага спешно - казвай да препоръчваме Hug

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро, момичетааа   bouquet
Успешна седмица ви желая и много приятни емоции.Наслаждавайте се на живота,никой няма да ни върне изгубените мигове,затова с пълна пара се радвайте,че сте живи тук и сега  Naughty
Кви глупости пиша само ooooh!
Айде не ми обръщайте внимание, откачам и аз вече Crazy
Много положителни тестчета тая седмица искам, иначе ще се откажа от вас  Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 1 248
Искам само да се вмъкна, за да кажа че стискам палци силно на Теди, тъй като днес ще си прави цветна снимка!!! Теди-дано всичко е наред и да докладваш непременно като се върнеш! Hug

# 20
  • Мнения: 1 446
Пожелавам успешна и положителна седмица на всички! А на работещите - да е по-кратичка!

# 21
  • Мнения: 27
Здравейте! Приемате ли новаци?  Rolling Eyes
С моят съпруг бебеправим вече четвърти месец, но хубавият резултат не идва и не идва...  Sad
Все още не съм се отчаяла, защото знам, че това изисква време. Още повече, че преди да се заемем с бебеправенето, 6 години пиех противозачатъчни и докторът ме предупреди да не очаквам да стане от първия път. Досега не съм мерила БТ, миналия месец пробвах само с тестове за овулация, но пак не стана. В смисъл - видях две чертички на теста за ову, но не и на теста за бременност...  Hug
Тази седмица сме в отбора на ловуващите, а на 28.08. ще съм в отбора на НЕчакащите.
Стискам палци на всички вас, мили момичета! Дано тазседмичната темичка ни донесе повече късмет!   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 926
Ивчони, значи долу-горе по едно и също време НЕ чакаме Grinning Успех ти пожелавам. Ние ловуваме здраво Wink Laughing Да видим кой ловувал, кой доплувал... Стискам палци Grinning

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и успешна седмица и от мен!   bouquet
Аз този месец се включвам пак в надпреварата Mr. Green.
Верич, може пак да ме сложиш в списъка, да кажем, за 7 септември.

Кали, дано няма нищо обезпокоително Praynig

Ивчони, добре дошла!  Hug

Лек ден на всички!  Hug

# 24
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Страхотно заглавие, дано никой да не дочака лелката този месец!
Голди, всичко ще е наред! Hug
Кали, стискам палци да е нещо безобидно, но потърси и мнение на лекар! И го раздавай по-спокойно.Praynig
Ники, дано проблемите ви останат зад гърба ви!
joli75 и saxophone, стискам палци! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Аз в петък бях на доктор и бях много приятно изненадана от Марков. Досега никой не ми е обяснявал толкова простичко какво е в момента моето бебе. Всичко ми показа, пита ме дали имам въпроси, абе направо ме шашна този човек. Каза, че всичко е наред, бебока си отговаря на седмиците, развива се добре, плацентата се изгражда високо (нещо, което много ме притесняваше), пъпната връв и тя изглеждала добре. Бебчето обаче е много малко, за да се види пол, това щял да коментира другия път. Това са новините около мен, утре ще ходя да се запиша на женска консултация.
Лек ден и  Hug!

# 25
  • Мнения: 533
Здравейте момичета  Hug
Голди, с нетърпение ще чакаме да се похвалиш в сряда  Hug

Кали, почивай повече, стискам палци да е нещо безобидно  Hug

Evelinar   Hug страхотни новини!!!

joli75 i saxophone, стискам палци, много, много  Praynig Praynig

Момичета, аз в края на седмицата Нечакам, едно такова ми е свито, днес си мислех, че вече от 1 год. го искам това бебе, а то не идва  Thinking
Успешен ден   bouquet

# 26
  • Мнения: 112
Здравейте, сладурчета!

Миналата седмица рядко влизах да ви наглеждам, защото хич не бях на кеф и неисках да развалям хубавото настроение на темичката. Правихме спермограма, която не е никак розова и това, което ни притеснява е доста повишеното ниво на левкоцити. В сряда сме на доктор и да видим какво ще каже.

Успешна седмичка на всички и само хубави емоции!  Hug

# 27
  • Мнения: 1 792
добро утро момичета.айде и аз да се запиша в новата темичка.междо другото Кате заглавието е супер дано е късметлийско за всички.
алоо коконата с кафето-разбирасе че в сряда всичко ще е ок нали е копринско чадо Mr. Green
Ники честито ви добри новини от спермограмата все хубаво да ви се случва вече.
Кали почивай душко и всичко ще е наред стискам палци.
Захаросана дано положението вече да е розаво ще стискам палци и за вас
Венити а дано да не ти дойде Mr. Green
Евелинар ми много срамежлив тоз бебешок бе а дано другия път да покаже кви са му гащите и все добре да се развива всичко
Вес щом си в играта начи положението е супер ай дано този месец ти е последен в надпреварата Hug
Ивчони добре дошла ама бързо да изчезваш от тук към ...ОТЧЕТНИ
Славандуркее ко прайш мари дай малко клюкинки
ох тръгнах да ви изброявам всички ама май няма да се справя.
абе на всички който не съм ги споменала поименно да знаете мисленно ви мисля.
цунки мунки на всички Hug

# 28
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Добро утро и от мен мили момичета , как сте тази сутрин , Ивчони добре дошла при нас и бързо към отчетни , успешна сдмица на всички нас. Целувчици на всички

# 29
  • Мнения: 1 209
Ето ме и мен с пресни, пресни списъци...  Joy
Хей, Кате страхотно заглавие и дано е на късмет на всички да влезнат в пъвото списъче...   Praynig

hahaha Списъка на успеха погали и в него бързо ще се включиш ти  Joy

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  preggo  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-girl ; 2. Усмивка !  stork-boy ; 3. Morgy  stork-girl ; 4. biko stork-boy ; 5. Desan4e  stork-girl ; 6. juleto18 stork-boy ; 7. slan4ogled  stork-girl ; 8. iramira stork-boy ; 9. DesiT  stork-girl ; 10. dama stork-boy ; 11. didikar  stork-girl ; 12. Skiorche stork-boy ; 13. izabela83  stork-girl ; 14. Мери stork-boy ; 15. Iveto_86  stork-girl ; 16. anita7 stork-boy ; 17. жаси  stork-girl ; 18. evelinar stork-boy ; 19. Славундер  stork-girl ; 20. alina_si stork-boy ; 21. myran  stork-girl ; 22. Gigamiga stork-boy ; 23. Вили_ stork-girl ; 24. mimeto-rz  :stork--boy: ; 25. Andjela81 stork-girl ; 26. kalli  stork-boy ; 27. koalkata stork-girl ; 28. Goldie  stork-boy ; 29. SLADKA MAMA stork-girl30. KikiNiki  stork-boy ; 31. Marinela flo stork-girl


Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig

EFP 22.04 - biko; 24.04 - Desan4e; 01.05 - Morgy; 02.05 - slan4ogled; 07.05 - Усмивка !; 16.05 - DesiT; 16.05 - dama; 19.05 - Skiorche;
EFP 27.05 - izabela83; 30.05 - Мери; 04.06 - anita7; 10.06 - жаси; 17.06 - evelinar; 18.06 - alina_si;26.06 - Slavunder; 26.06 - myran;
EFP 07.07 - mimeto-rz; 09.07 - Вили_; 12.07 - Andjela81; 17.07 - KikiNiki; 25.07 - kalli; 25.07 - koalkata; 30.07 - Marinela flo; 01.08Goldie;
EFP 01.08 - SLADKA MAMA;


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

28.07 - kalinkish

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец АВГУСТ ще види две черти!!!

03.08 - Iris_blu
04.08 - pav111
05.08 - puh golqm
08.08 - koteto7975
12.08 - КРИСИ
18.08 - baraborka
20.08 - KorNeliq; Луда гъба
21.08 - бланш; silvi 35
22.08 - Аз съм си; Tikvichka
23.08 - Martina75
24.08 - galita84
25.08 - nikkita_deneva; *milenna*; Juturna
26.08 - tai
27.08 - Assinka
28.08 - Ivchoni
29.08 - ro6ko_; saxophone; Жаклин

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец СЕПТЕМВРИ ще види две черти!!!

01.09 - steisi80; milinea
02.09 - geri-meri(popins)
03.09 - Сиската; kati_peal
07.09 - Veri4; mu6morok; Bec
08.09 - ral4e
10.09 - lanna
12.09 - dari75
14.09 - Рожбо
15.09 - joli75
23.09 - amanita
27.09 - voltage13

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 10:43 от Veri4

Общи условия

Активация на акаунт