Поредната Лятна Седмична тема-13/19.08

  • 3 496
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Моми4ета, знам 4е има някакви нови разпоредби в България за безопасността на пътниците.
На Томи, който ще е на 5 години, без 3 седмици, като кацне, ще му трябва ли стол4е за кола?  newsm78

Ами ако е до 150 см висок и е под 38 кг (за кг не съм съвсем сигурна) значи ще му трябва.

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
МАйка  Hug мерси мерси ..наското мъжа ми като я видя тази снимка по4на да се киска с мен 4е "нищо, скоро в БГ щяло да стане зима" и да не съм я сменяма Simple Smile истината е 4е нещо фото6опа не ми се зарежда и нямам време да клъцна някоя друга Simple Smile..но вероятно тази седмица ще я сменя с по хубава  Laughing  . поздрави от нас и дано си изкарате готини в БГ .Виждам 4е с голямо нетърпение о4акваш момента Simple Smile
Амейка и теб от 100 години не съм те заси4ала   Hug
Мимката ах да можеше да ни пратиш малко дъжд..с удоволствие Simple Smile
Вес големи са фоги племенниците .. ама то сега така модерно  Sunglasses Mr. Green

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750

 сега е празника на селото и има най- разли4ни забавления -  ето малко снимки 
на тях е  средновековния пазар - на които се продаваха най-разли4ни ръ4но изработели изделия и имаше малко животни Simple Smile . ние основно стояхме при животните защото Гери не се откъсна от магаренцата . ина4е от ку4ета и котки я е страх Simple Smile ....а магарето го милваше през цялото време . нямам снимки на сергииките защото бях с камерата и това можах да направя Simple Smile..тези които са с "изгледи" ги е правила малката Simple Smile ..луда е на тема фотография Simple Smile само дето незнае кое и къде се натиска Simple Smile  . има и снимка на " гигантската паея " която направиха в центъра днес (там някъде гледаите зад Гери  Simple Smile  - баща ми каза 4е "паея" правели и татарите - нари4ало се "плов". ето ги снимките Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 914
ХулигАнче
а ние да знаеш как си мечтаем за сухо и топло време Hug
много хубави снимки... а да знаеш как огладняяях Crazy
малката е разкошна Heart Eyes

МАЙКА
 малко рано се зарадвах.. още го гонят бесните Crazy

amei

 чакай аз пак да питам кога ще е сватбата? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 526
Охо, Хулиганче как се радвам да те видя!
Казано честно отвреме на време прескачам при "испанките" да те проверявам  Mr. Green! Герито много пораснала  Hug вярно отдавана не си ни навестявала. Супер, че ще имаш повечко време!

Мамо В, много рано ви започва предучилищата. ПРи нас е от 1 септември.
Там на 7 ли тръгват в първи клас? Гого е наборче на Мадлен, но тя ще ни е първолаче! Чакаме си разказа с подробности!

Звездито  Hug знам хич не е приятно това накъсана спане, но заради кърменето си заслужава! Хубаво поне, че Ерик се е поуспокоил  Hug!

Майка, Томи вълнува ли се от предстоящото ви пътуване? Колко часа ще трае и колко полета?

Амейче  Hug

Вес, големи скици. Каква им е разликата на юначетата?

# 20
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, знам 4е има някакви нови разпоредби в България за безопасността на пътниците.
На Томи, който ще е на 5 години, без 3 седмици, като кацне, ще му трябва ли стол4е за кола?  newsm78

Ами ако е до 150 см висок и е под 38 кг (за кг не съм съвсем сигурна) значи ще му трябва.

Айде стига бе!!! Thinking
Наистина ли? newsm78
Тук са задължителни до 5 години, т.е ако искам, мога ве4е да го махам, но на нас ни е по-удобно така.
Оттук да замъкна нашето стол4е - абсурд, а оттам пътя София-Бургас (от летището до нас) проблем ли ще е? Щото тук е задължително от изписването още да си е с такова. Уф, сега и стол4е трябва да мисля... ooooh!
Мислех 4е ве4е ще са по-лесни тези преходи и гостувания, щото миналия път, с бебе, мъкнехме коли4ка...
Относно 150 см - ами той и племенника ми е под 150 см, макар 4е е на по4ти 9 години, но не е със стол4е.
Глоби има ли?  Crazy Embarassed

# 21
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро момичета,
Аз вече съм в отпуск  4470
Но ме е хванал мързела и не ми се пише Whistling
Затова пък редовно си ви попрочитам Wink

Майка, не се притеснявай излишно, понеже няма за какво.
По закон може и да му трябва, но на практика никой не го спазва това. Ще си пътувате спокойно ще видиш. Повече трябва да внимава с камикадзетата по улиците Rage
Поздрави
Ели

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро от гората!
Hug

Майка, повдигащите седалки не са ли достатъчни newsm78 Племенникът на мъжа ми е на 5, но от миналото лято го превозват на седалка (но то е едро дете де) столчето му омаля рано.

# 23
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 уф, че ми стана смешно за едрото дете и повдигащата седалка...понеже ако моя Ерик продължи да наддава по 500 гр на по седмици... може от бебешкия стол за кола да му купим спомената седалка Joy Joy Joy


Tali Dan

 ааа разбира се.. дано до 6-ия месец да издържи само на кърма....пък аз ще си отспивам някой ден...както си казахме с мъжО  някъде след около 20-25 години Mr. Green Mr. Green Mr. Green

МАЙКА
мислиш ли че някога ще има лесен преход( откъм багаж де)? newsm78 аз съм обявила подобно намерие за мисията"невъзможна" Rolling Eyes


Ell

 а планираш ли нещо за отпуската Thinking


момичета
днес се очертава( по прогноза) да е слънчев и топъл ден.. така, че ме търсете по градинките около нас или в нашата градина Mr. Green Mr. Green...че от петък пак температурите падат до 19 градуса Tired

# 24
  • Мнения: 815
ДОбър ден и от мен!!

Вчера липсвах малко, но си изкарахме страхотно на плажа до към 22 часа.
След малко отивам и да си платя билетите за септември и вече остава само да чакам до тогава, дано мине бързо времето  Praynig


Любиту , ти в Дубай ли си ? Вчера с мъжО гледахме по Гугъл ърт Дубай около 1 час , след което ми каза :"" Жена , търси самолетни билети ...  Crazy  Голяма красота , голямо нещо и май ще си направим една екскурзийка до там . Кога е най-удачно времето ? Имам предвид да не е много горещо ? А тази палма в морето как е направена ? Всичко това насип ли е ?

Мимката, да е Дубай съм.
Заповядайте и сте добре дошли.  Hug
Най-доброто време е през зимния сезон.
Тогава тук е като нашата пролет.
А ако искаш и време за плаж, най-добре е октомври, ноември, март, април.
Ако те интересуват още подробности - питай  Hug

Пускам един линка, който видях при арабските мами:
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-08-11&article=199421
Дано ви е интересно!

Лек ден за сега от мен, аз изчезвам до туристическото бюро  Laughing


# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Звездич, като нищо Wink на зълвата синчето е бил 8 кг на 3 месеца, та са купили рано следващото столче

# 26
  • Мнения: 2 195
Любиту , засилваме се , ама сериозно . Как са цените на хотелите ?

Хулиганче , как ми се прияде паея  Crazy  Гери е станала още по-голяма сладурана . А дядо на гости ли ви е , или при вас живее ?

Ел , възползвай се максимално от отпуската .
 
А къде са Калида , Астрея , Ели  newsm78

# 27
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Привет сладурки!  bouquet
Минавам само да ви пожелая Приятна седмица! smile3525 smile3525
Все още сме във Варна и нямам време да ви чета и пиша.
Обещавам да наваксам,да разбера какво се случва на всички ви.





Морски поздрави от мен!

# 28
  • Мнения: 5 183
Здравейте, мили4ки!
Томи ми е болен.
Уж нищо сериозно, две седмици ве4е ту е хремав - ту не е, ту има кашлица - ту няма.
Сега е по4ти без глас и снощи имаше температура, та днес сме на лекар.

# 29
  • Мнения: 2 195
Майка , дано бързо се оправи Томи !  Hug

Искам да честитя на всички именички и да почерпя от своя страна

Общи условия

Активация на акаунт