Изненадааааа - близнаци...!

  • 2 595
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Да са им живи и здрави!
Моя колежка филипинка разказа за своя близка, която била бременна с близнаци и се знаело, но родила 3, вместо 2. А лекарите са пропуснали да видят третото  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 451
Прекрасна изненада!  Grinning Да са имживи и здрави! Но и на мен ми се вижда странно, че не са ги видели на видеозон. newsm78
Heart Eyes

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Супер Laughing,да са живи и здрави!

# 18
  • Мнения: 4 496
Чудесна новина!!Много ме радва!!А това ,че не са ги видели -не съм чувала подобен случай,но ето,вече чух! newsm47Обичам изненадите,които поднася живота!!!

# 19
  • Мнения: 5 026
Вижда се на видеозона,както се и чуват 2 тона.Да са им живи и здрави!

# 20
  • Мнения: 4 451
Това, че се чуват два тона и аз си го помислих. Затова се и учудих, че лекарите не са разбрали, но така или иначе новината е прекрасна. Grinning

# 21
  • Мнения: 3 500
Да, чувала съм. На кумата ми една приятелка веднъж ни разправяше за нейните близнаци. При следенето на бременността й казали едно бебе. Като започнала да ражда се показало едното бебе и изведнъж лекарят възкликнал "А, тук нещо изпадна", при което тя направо в шок  Shocked /как тъй нещо й изпаднало/, и той продължил "Ръчичка", тя вече пребледняла, помислила, че на бебето ръчичката, а то какво - отвътре се подала ръчичката на второто бебе. Извадили го със секцио, и сега жената си има близнаци.

# 22
  • Мнения: 7 201
Чудесна новина!!Много ме радва!!А това ,че не са ги видели -не съм чувала подобен случай,но ето,вече чух!
И да са им живи и здрави бебчовците!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 332
Ето това е ГОЛЯМА СТРАХОТНА ИЗНЕНАДА  Hug Да са им живи и здрави!!!

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Това, че се чуват два тона и аз си го помислих. Затова се и учудих, че лекарите не са разбрали, но така или иначе новината е прекрасна. Grinning
Ако нямат други подозрения за близнаци и веднага намират тонове на бебе, не търсят втори тон на друго място. Не се чуват два тона веднага като допреш слушалката на корема - а когато са близнаци, се чуват тонове на различни места по корема.

# 25
  • Мнения: 2 494
Super!!!
И аз искам, чувала съм преди години, но с днешната техника и пренатална диагностика много ме учудва, сигурно рядко са я гледали на видеозон, аз се гледах всеки мерсец, а в 9 по 2 пъти седмично, мисля така няма как да се очаква изненада  Hug Twisted Evil Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 360
Е, това се казва чудесна новина!Браво !Живи и здрави да са им и трите принцеси! Hug

# 27
  • Мнения: 5 391
Да са живи и здрави!
Да, чувала съм и дори почти всеки ден виждам майката, която отива да ражда едно, а са две момиченца, почти на 2 години са Grinning

# 28
  • Мнения: 4 965
...

  azaf, честит рожден ден на щерките   bouquet

Благодаря ти!


Ако нямат други подозрения за близнаци и веднага намират тонове на бебе, не търсят втори тон на друго място. Не се чуват два тона веднага като допреш слушалката на корема - а когато са близнаци, се чуват тонове на различни места по корема.

Точно така!
А тези, които мислят, че няма как да не се видят 2 бебета /особено ако жната наистина си е спазила само 2-та безплатни ехографа и не са я гледали толкова често/, да видят горния ми пост.

# 29
  • Мнения: 24 467
Да, чувала съм и за друга аналогична ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт