Огретен с картофи, шунка и сос от топено сирене

  • 20 235
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Ей,много вкусно звучи това.Ще го направя скоро. Peace

# 16
  • Мнения: 9 109
Да, даже замислям как другия път да го направя малко по-мързелешката, че реденето си е играчка и не винаги имам време  Laughing

Като нарежеш всичко и объркаш. После заливаш както пише. Винаги така правя огретен с шунка или колбаси и пак си става супер - кой ти има време да го реди  Laughing

# 17
  • Мнения: 526
МериДжей,ще се пробва тоя огретен,много съблазнително е описан!
  bouquet

# 18
  • Мнения: 223
звучи добре,още днес ще го направя Peace

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аууу, че обичам огретен. Напоследък го правя с фикс на Маги, но скоро ще пробвам и твоята рецепта. Мерси.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, даже замислям как другия път да го направя малко по-мързелешката, че реденето си е играчка и не винаги имам време  Laughing

Като нарежеш всичко и объркаш. После заливаш както пише. Винаги така правя огретен с шунка или колбаси и пак си става супер - кой ти има време да го реди  Laughing

Идеално ще стане!  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Да, даже замислям как другия път да го направя малко по-мързелешката, че реденето си е играчка и не винаги имам време  Laughing

Като нарежеш всичко и объркаш. После заливаш както пише. Винаги така правя огретен с шунка или колбаси и пак си става супер - кой ти има време да го реди  Laughing

Аха, и аз го направих без да го редя стъпаловидно - омешах всичко и пак стана хубаво Laughing

Общи условия

Активация на акаунт