Продажба на апартамент в Младост 4

  • 4 569
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 474
Хора, какви са тези цени, които говорите/пишете? В момента мъжа ми търси офис, магазин и т.н. в южните квартали, и обикаляме като луди по обяви и строежи, но никъде не съм видяла цена на жилищна площ над 800-900 Евро. За Младост ми се вижда голямо изхвърляне 900 Е/кв.м, освен ако не е т.н. тип дизайнерски или ултралускозен. Но ако е в стар блок, няма как да се води "ултралуксозен" .
Дано авторката да намери купувач и направи изгодна сделка, но май е доста завишена цената й.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе тя завишава жената, че да има накъде да слезе надолу в офертата.... предполагам.

# 17
  • Мнения: 46 526
Ако е ЕПК- горе долу сте уцелили цената.

45 000 Евро вървят в момента 2-стаините апартаменти, че и по евтини се намират. За гарсониера доста скъпичко ми се вижда. Ама вие си знаете. Дано намерите купувач.

Мда, но говориш за последни и първи етажи и такива, които са на зелено + някой друг маломерен.

По-евтино, 2-ст. нормално жилище, ако намериш, направо капарирам  Peace

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: град София,
Цена: до 45000 EUR, 


Намерени са над 1000 обяви. Моля конретизирайте Вашите критерии!



от imot.bg

# 19
  • Мнения: 46 526
Шани, под нормален имам предвид- от ет. 2 до предпоследен (ако е панел) или от 2 до 8-9 (ако е ЕПК), както и ново с разрешение за ползване. Разгледай ги тези, които излизат на тази цена и ще видиш, че са:

... последни и първи етажи и такива, които са на зелено + някой друг маломерен ...

... да не забравяме и набирателните  Simple Smile

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... да не забравяме и набирателните  Simple Smile

преведи, плз...

# 21
  • Мнения: 46 526
Агенциите пускат нереални обяви на цени с по 5-6000 евро под пазарната цена, за да си наберат купувачи. 

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Агенциите пускат нереални обяви на цени с по 5-6000 евро под пазарната цена, за да си наберат купувачи. 

и после каквооооооооооооо...?  Thinking




============================================================================

2-СТАЕН  Продава   
 

Цена:
43450 EUR
(638.97 EUR/кв.м)

         

Местоположение:
град София, Младост 4

Данни:
Квадратура: 68
Етаж: 9-ти
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
Строителство от 1986 г. Жилището е ПРЕУСТРОЕНО НА 3 СТ. Бившата кухня е преустроена на детска стая, а кухненският бокс е в хола. Състояние - по БДС. Хола е с ПВЦ дограма. Има 2 балкона лоджии. На последен етаж. Покрива на блока е ремонтиран 2006 г. , няма течове. САМО за ЧЛ. .....
Особености:
Панел

 

# 23
  • Мнения: 46 526
Ами измислят нещо- колежката, която го е глдала я няма, оставете телефон да ви потърси (примерно). Тя се обажда, казва, че има грешка в цената или вече е продадено или се оказало не 65, а 45 м2. и започва да ти предлага реалните си оферти. А много често и собствениците преувеличават квадратите или спестяват нещо от информацията Mr. Green та пак има разминаване, ако е пуснато преди да се направи оглед.

За това, дето си копирала, какво имаш предвид Embarassed

# 24
  • Мнения: 8 999
По въпроса за маниерите на работа на агенциите - когато търсехме да купим изгледахме над 50 апартамента, които избрахме измежду 1500 оферти. Обикновено, когато се обадех за по-подробна информация, винаги се оказваше, че то не били "кампютри", а "кампоти", не били 100 кв., а 50, не било втори етаж, а нисък партер... Абе, въобще - страшна работа. Единстветата оферта, която беше придружена със схема на жилището и съответно с размери на помещенията, се оказа и най-нормалното нещо в този момент на пазара. И така стана наш.

# 25
  • Мнения: 1 840
ама гледа към парк...  Twisted Evil Twisted Evil

А ако обещая, че няма да гледам навън, колко ще струва?  Wink

# 26
  • Мнения: 84
Всеки има право да поиска сума, която му се струва резонна. Може пък апартаменчето да е в отлично състояние.
Защо се възмущавате толкова от обявената цена.
jana71 в южните квартали, къде точно намерихте цени, които не надвишават 800 - 900 Евро, защото ние не можем да намерим. На зелено почват от 1000! Трябва да чакащи 2 години да получиш т.н. разрешение за ползване...
Просто търсим още един апартамент, но в южните райони на София. Вярно, че цените са скочили и още ще скачат за новото строителство. Щом има търсене и недостатъчно предлагане, пазарната икономика си казва думата Wink

# 27
  • Мнения: 1 152
Кво се чудите. Вечра гледах обява за Младост 3,  гарсониера - след ремонт, за 50 000 евро. Щях да падна от стола. #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 926
Познати продадоха 30квадрата жилище за 52000 Евро. Смях се като ми казаха за колко пари са го пуснали , а те се смяха на физиономията ми , когато ми казаха че са го продали ooooh!

# 29
  • Мнения: 474
jana71 в южните квартали, къде точно намерихте цени, които не надвишават 800 - 900 Евро, защото ние не можем да намерим. На зелено почват от 1000! Трябва да чакащи 2 години да получиш т.н. разрешение за ползване...
Просто търсим още един апартамент, но в южните райони на София. Вярно, че цените са скочили и още ще скачат за новото строителство. Щом има търсене и недостатъчно предлагане, пазарната икономика си казва думата Wink


Живея в блок, на който сега се достроява съседния вход. Апартаментите бяха разпродадени от строителя по 750-850 Евро в зависимост от етажа, като последния аппарт. го продадоха преди месец. / всъщност не знам дали всичко са продали, не съм се интересувала/. Разр. за ползване ще има до края на годината.
В Манастирски ливади има купища строежи със свободни апартаменти на различен етап. Цените са около 700-800 Евро.
Е, има и големи изцепки сред строителите, но ... за всеки влак си има пътници.
Но това са цени директно от строителите.
Опитът ми с агенции е ужасен- пазят си добрите оферти, дават по-високи цени, които уж после успяват да договорят да се намалят от строителя, гледат първо да ти пробутат непродаваеми неща... игрите са им доста некоректни.

Общи условия

Активация на акаунт