kak понесохте развода

  • 2 456
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 427
Исках го повече от всичко на света.В деня когато целия ужас приключи се почувствах така ,сякаш нещо се счупи в мен.Беше ми адски подтиснато и се чувствах с нехто унизена,не знам що така.
Все пак човек не може да командва усещанията си.

# 16
  • Мнения: 1 685
Моя приятелка се разведе.Не бяхме се виждали през цялото лято,отивам да я видя,чудя се какво да й кажа за кураж.Все пак не е живяла 1-2 години с него,а повече.Викам си,ще й кажа,че трябва да се стегне заради себе си,заради детето,а тя отваря усмихната вратата.Една разхубавена,една освежена.Когато бракът е бил скапан,след края човек би трябвало да се чувства просто свободен.

 PeaceТова съм го чувала наистина много пъти.Не просто за успокоение,така,злорадо-истина е.Видях го и при моя приятелка.Психолозите казват,ч след развода обикновено жената бързо се окопитва и "разцъфтява",а мъжа се скапва... Mr. GreenДруг доказан факт е че останалите сами вдовици-живеят много по-дълго отколкото нъжете такива/вдовци-бързо се гътват/.
Така че -кураж-може би по-добрият ти живот тепърва предстои.Потъгувай,преболей и смело напред!
А всъшност Паликарова сега виждам,че поста ти е от началото на август-сега как си? Hug

Общи условия

Активация на акаунт