Кой мъжки парфюм предпочитате?

  • 5 913
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този:

# 16
Много са любимите на половинката и се менят с всеки сезон,но това лято му подарих Kenzo Air и се влюби много в него иначе най-любимият ни е Farenhait на Dior

# 17
  • Мнения: 389
Леки и свежи -

Carolina Herrera  - 212

Chrome - Azzaro

One - C&K


# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
В нас мъжът ми има една колекция, но не съм запозната в детайли  Laughing Със сигурност има един Фаренхайт (изтъркано, но класическо), Булгари Екстрем, Пол Смит Екстрем. Тия са които аз съм му купувала. Има май някакъв Диор (Higher?), някакъв Армани афтершейв. Друго не мога да цитирам.

Любимият ми мъжки аромат (купувала съм го за себе си) е Boucheron: http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=61197&goChar=B

# 19
  • Самоков
  • Мнения: 561

Този е супер!  Peace

Любите парфюми на мъжът ми са Живанши - син и червен, Булгари - Аква и ВОSS.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Cool water-любим ми е.Накарах мъжът ми да го помирише, хареса му и сега ползва само него!

 Hugo boss и Fahrenheit също са ми от любимите.

# 21
  • Мнения: 6 958
И двамата ползваме едно и също  Mr. Green

и

# 22
  • Мнения: 263
Lui - Rochas
Joop
Aquaman

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Visit - Azzaro  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 625
Алюр на Шанел!

# 25
  • Мнения: 3 356
Issey Miyake

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз знам само, че мразя всичко мъжко на Живанши. Грубо ще се изразя, но ми мирише на обща баня. Правя си асоциация с някакви туристи преди време, които всички вкупом ухаеха на един от парфюмите.

Предпочитанията ми са за Балдесарини (на Хюго Бос),  има и други, но сега не се сещам.

# 27
  • Мнения: 3 830
На Армани почти всички и АкУа на Булгари

# 28
  • Мнения: X
Ех, този Фаренхайт и на мен ми е много любим Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 800
Не сме почитатели на тежките парфюми. В момента мъжа ми има BVLGARI pour Homme, много лек и ми е любим  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт