''Катарино''-едно различно мнение..

  • 13 916
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Ами да си кажа и моето мнение, отиваме ние на 24.06.2007 уж на сватбен уикенд. Взимаме детето на 2.5г щастливи, радостни и отиваме. Е да ама.... Взимаме ме си ние уж стая лукс, а кумовете обикновена с разлика в цената 30лв, обаче се оказва, че нашата стая е като тяхната само + един диван, и без балкон, кое му беше лукса неразбрах. Отиваме весели, засмяни на басейна, до тук горе-долу добре. Решавам да отида аз в джакузито, ама как да стане като немога да плувам, а за да се стигне до него се минава през 1.7м басейн, а аз съм 1.65. С две думи неплуващ не стига до това удоволствие. Влизам във външния басейн същата работа, 1.7м, пак си седя навън. Слава богу имах удоволствието да има свободен час за един масаж. Яденето за тези пари гола вода. Другото, което  ми се видя ужасно е как за обяд на възрастен плащаш 25лв(или 18 непомня дали е цена за вечеря или за обяд, може и да съм сменила цените), а за обяд на дете на 2.5- 23лв. Е да му се невиди, колко ще изяде това дете. Отиваме ние на площадката и се оказва, че прекрасната пързалка е със счупени стълби и нашето дете естествено се изтърси. Та това ми е мнението за Катарино. (Най-ужасното беше как най-евтината ракия беше 8лв/100гр). Не сме зле материално, даже сме много добре, ама такива цени, направо незнам, как я мислят тези хора.

# 16
  • София
  • Мнения: 461
да, персонала е мн. зле за съжаление. Аз не бих отишла втори път.




Аз бях там преди 2 седмици и бях предубедена за персонала след прочетеното тук, но искам да кажа, че останахме изключително доволни от обслужването в целия хотел, а за ресторанта да не говорим. Всички бяха любезни, усмихнати и си вършеха работата както трябва и на секундата! Чак не можах да повярвам  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 900
Майко мила
 ooooh! ooooh! ooooh!

Направих си застраховка живот,
поканих и друга съфорумка,
и в неделя - росни росни - ша пробаме да оцелеем седем дни  Joy Joy Joy

За персонала - ще издам 28-томна поредица  hahaha hahaha hahaha
Но проблема е навсякъде
Безработица има - работна ръка няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Какво да очакваш от мазни пъпки,
мръсни зъби, комедони и т.н.
до вчера пасли кравите и овците .....................
Другите пък те занимават колко им е заплатата - в това отношение е плачевно направо!!!
Това е ГОЛЕМИЯТ ПРОБЛЕМ на региона!!!

С мерак бих отседнала в Кемпински,
тъкмо и сервитьорката онзи ден ме срази - ФИЛИПИНКА  Shocked Shocked Shocked,
ама не ми е по джобчето  Embarassed Embarassed Embarassed

Миналата година бяхме за пет дни-честно казано - хареса ми,
тази отиваме за седем,
отивам с нагласата, да стоя над мениджмънтския проблем - дано успея!!!  Praynig Praynig Praynig

Ще споделя, ако се върна жива  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 18
  • Мнения: 2 839
Другото, което  ми се видя ужасно е как за обяд на възрастен плащаш 25лв(или 18 непомня дали е цена за вечеря или за обяд, може и да съм сменила цените), а за обяд на дете на 2.5- 23лв. Е да му се невиди, колко ще изяде това дете.
А, да! Едната вечер ни дойде на гости приятел. Да хапнем, да пиинем. Дойде 1/2 час преди края на шведската маса. Настоя да си плати, не склони да ги подяде с една чиния манджа. Пък и имаше пиле с грах, много му се дояло точно това. И какво ... взеха му 30лв.  #Crazy Тука ми идват едни неприлични изрази за тоя грах да изрека. Къв беше тоя грах за 30лв., не знам.
Доста ми се вижда на мен 30лв. за бедния асортимент, който предлагат.

Майко мила
 ooooh! ooooh! ooooh!

Направих си застраховка живот,

Само няма се пУашиш  Mr. Green
Чак убийствено зле не е. Ама за тия пари можеше повече старание да вложат  Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 900
АЛЕКСЧЕЕЕЕЕЕ,
пипвам те, че четеш тук  Joy Joy Joy
СПОКО МИЛО - ша оживеем  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 2 724
Леле doh, как попаднах на тази тема ...
Аз съм другата съфорумка ,дето ще заминава на Катарино в неделя  bowuu.
За храната не се притеснявам, мога да ям ,мога и да не ям .
Всъщност, всички които сте писали тук, като стигнете до яденето и не продължавате ,та аз не разбрах къде е проблема .
Количествата ли са малко или качеството не го бива ?
На намръщените физиономии мисля да отвръщам със стопроцентова усмивка  newsm47,пък да видим Thinking...
Мине, ще се подкрепяме взаимно ,нали ?
Малеее ,дръж се Катарино....
 шопкиня и македонка ,в комплект с тракийка ще те газиии Laughing!
Айде ,отивам да си правя застраховка живот ,а като се върнем, ще се отчета Naughty.

# 21
  • Мнения: 2 724
Ей, Мине , ти не ме гледай че съм дребно  Laughing.
Нали знаеш- дребно ,ама вредно  Twisted Evil!
Нацупени мутри не могат да ме уплашат!
Пък нали съм с теб , при всички положения ще ми е гот Hug.

# 22
  • Мнения: 2 839

Пък нали съм с теб , при всички положения ще ми е гот Hug.

Както ви наплашихме, няма начин да не останете приятно изненадани  Mr. Green
Има да викате "наздраве" край басейна и да ни одумвате какви сме капризни  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 724
Ей на това му се вика тактика  newsm10!
Задължително ще пийнем поне по едно питие за всички вас cheers.

# 24
  • Мнения: 236
Аз след последното си топене в басейна там такъв цистит си докарах... smile3555 не искам и да си спомням.
Пийте си питиетата на терасата над басейна или някъде навън. Поне гледката е страхотна  smile3503

# 25
  • Мнения: 2 724
Е, водата не е ли минерална и топличка ?
Поне във вътрешния басейн...?

# 26
  • София
  • Мнения: 900
Е, водата не е ли минерална и топличка ?
Поне във вътрешния басейн...?

След обилно изкъпаните,
почти е минерализирана  Joy Joy Joy

Да взема ли "Цистон"  Wink

# 27
  • Мнения: 2 724
Пфууу ,я си гледайте работата всички пък Crossing Arms smile3534

# 28
  • Мнения: 2 839
Носете:
За СПА
-хлорна вар, да фъргате край басейна
-плувки и пояси, за тези които не могат да плуват, а искат да се разплуят на джакузито
-противогаз в случай, че не ви понася миризма на хлор
-хавлийка за СПАто, че там ги дават за 15лв. Наем. Не да си я купиш.
За храната
-покривка и хладилна чанта, заредена с припаси, в случай че сте в нашия апартамент. Тами имаше маса за хранене и 4 стола  #Crazy И ракия носете, ще си ходете на гости.
-домати и краставици, ако се храните в ресторанта, че на закуска зарзават няма
-домашно винце. Щото ние като ходихме си подменяха колекцията вина, та ако изпиеш последната бутилка от някое и вземе, че ти хареса, не се надявай да го заредят докато не се свършат всички пусти бутилки вино в ресторанта
По стаите
-задължително тапи за уши и приспивателно. Нощем нещо почва да вибрира, като не позволява на по-нервозните гости да спят
-свещи или газена лампа. Осветлението в стаите е приглушено, дори едва доловимо.
-хамак или походно легло. Това пак в случай, че сте в нашия апартамент. Лятото спокойно може да спите на тях на терасата, че тя си беше по-голяма от целия апартамент.

Накрая ... не забравяйте да си вземете лаптоп, та да влезете и да ни оплюете мощно ...
Интернет има ... на втора и пета маса в лоби бара  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Хаха, със сигурно ще сте много приятно изненадани накрая:)

Това с хавлиите при нас не е било така - никой не ни е искал наем! За СПА - то има хавлиени халати в стаите, а иначе си поискахме още по една хавлия от рецепция за басейна! Никой не ни е искал пари.

С виното наистина са зле - тъкмо сервитьорката ти е нахвалила хубаво едно вино, ти вземеш че се съгласиш и - изненада, свършило било!

Общи условия

Активация на акаунт