модни тенденции есен 2007

  • 2 972
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз вече си пазарувам неща за есента/зимата. Блазнат ме и мен намаленията по магазините на лятни стоки, но вече не намирам смисъл да си ги взимам. Догодина пак ще се юрна да взимам новата лятна стока, а тази от това лято ще остане забутана някъде забутана в гардероба.

# 16
  • Мнения: 1 975
Дънките ясно, а обувките и ботушите какви ще са newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Според мен тип каубойски с едни дънки тип цигара ще е супер. Такива ще си и взема, чакам да ги пуснат. В тая връзка не са ли изкарали някъде ботуши изостанали от миналия сезон? Сперед мен тази зима модата няма да е по-различна от миналата.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 15:41 от ®

# 18
  • Мнения: 117
Моми4ета аз пък гледах едни списания за каталожна търговия в Германия от това лято, и много модели бяха 4арлстон. Дали пък няма пак да се върне? newsm78

# 19
Като разгледах дефилетата тук
www.style.com
ми направи впечатление, че цветовете са тъмни, предимно черно  и тъмно сиво. В почти всички колекции манекенките са с черни плътни чорапогащници, даже в колекцията на Валентино са лъскави. Повечето поли са с набор в талията и са с дължина над коляното, а правите поли са тесни и малко под коляното. Панталоните са тип цигара, почти само черни. Има много модели на манта, които са над коляното тесни в горната част и разкроени надолу. Черното и лъскавото предоладават, тук-таме има турско синьо, лилаво и зелено като акценти, но са тъмни и лъскави, отново. Долче и Габана лансират широките колани, които подчертават талията. Много от колекциите имат подчертано елементи от мъжкото облекло, Ралф Лорън например. Имаше тук таме по нещо розово, но общо взето колекциите ми се сториха някак мрачни и траурни с това черно отгоре до долу.

# 20
  • Мнения: 3 214
Панталони тип цигара много обичам, ама тая висока талия май се завръща  Sick За ботушите и аз мисля, че ще са тип каубойски като миналата зима  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 880
Незнам какви цени ще дойдат в Бг, но сигурно че ще са между 250-300 лв (да не кажа и повече). Тази марка я има в МОЛ-а в Естраваганца, но мисля, че още не са докарали новите модели. Аз си ги взех директно от вносител, който ходи до Италия и ми ги даде на цените на които ги е взел от там.


браво! много са готини! особено третите:)

# 22
  • Мнения: 3 268
Много обичам панталони тип цигара.Супер!

# 23
  • Мнения: 3 782
Много обичам панталони тип цигара.Супер!
Peace Peace

# 24
# 25
  • Хасково
  • Мнения: 222
Скоро се върнах от Италия и ми направи впечетление, че е пълно с лачени обувки ,чанти и сака, предимно в черно ,тъмно зелено и кафяво.Особено в бутика на Габана и Гучи всичко беше в лак.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Лака при кожите беше и през изминалите 2 сезона. Аз го харесвам, но трудно се съчетава.

Ако се задържи ниската талия ще е ОК. Относно цигарения тип панталони нямам нищо против.

Това, което виждам при тенденциите по фешън канала е, че се опитват да наложат лилавото.  Mr. Green Черното и сивото също ще са актуални. Определено обаче линиите от миналия есенно-зимен сезон се запазват.

# 27
  • Мнения: 1 616
Да се включа с инфо за модерните есенни чепици - определено най-актуални, горещи ще са обувки с платформи, но страшно изискани и елегантни - малка платформа и тънък, екстремно висок ток. Ето и няколко снимчици:



Разбира се, разнообразието е много по-голямо, аз избрах само няколко. Освен това забелязах, че и равните заоблени обувки все още се предлагат, обувките с изрязано отпред, както и такива с остър връх и тънък ток. Изобщо, модата е благосклонна - ще има за всеки вкус по нещо!

Ето още платформи:
http://www.zappos.com/n/es/d/722000249/heel_height/4/show_all/1/page/1.html

Ето инфо за есенните тенденции (на английски):
http://shoes.about.com/od/hot_trends_shoes/a/fall_trends.htm

Отделно можете да се разходите в онлайн магазините за дизайнерски обувки - те са добър ориентир за това, което ще се наложи като тенденция.

И още нещо: очевидно леопардовите краски все още са актуални!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 14:59 от Нимфетка

# 28
  • Мнения: 3 782
Нимфетка,благодаря за инфото за обувките, ама на мен ми се струват малко странни. Незнам, може и да не разбирам.Е, мога да обуя тези със златните панделки...
Мое мнение е, че нещата които са били модерни преди сега отново излизат на мода.Кръговрат.
Лаченото между другото наистина се съчетава много трудно,а и много натежава един лачен тоалет.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Хм, аз този уикенд се поогледах за ботушки, но никой не е пуснал намалени от минал сезон, а започват да вадят нови. Харесах едни в Max & Co, ама много висок ток  #Crazy
Заобленото връхче и платформата ОК, ама тези тънки високи токове Sick

Общи условия

Активация на акаунт