Правите ли анален секс?

  • 411 333
  • 243
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 336
И аз искам таквиз оргазми, ама няма.  newsm45

# 196
  • Мнения: 3 433
И аз искам таквиз оргазми, ама няма.  newsm45
нищо,то с течение на времето ще еволюираме и ще ни се появи по още една дупка Joy(това беше шега в контекста на предните постове)

# 197
  • Мнения: 1 685
Аааааааа, този сме го изпитвали още като бебета,на мен ми е любопитно за ушния   Crazy .Още се мъчим с моя да го постигнем  baby_neutral

 smile3521 smile3521 smile3521Е нема такава тема rotfImao rotfImbo rotfImao

# 198
  • Мнения: 1 952
Как я пропуснах тази тема.... учудена съм, не знаех, че ССФ е анално податлива  Crossing Arms

# 199
# 200
  • Мнения: 84
Пак поредната повърхностна тема. Това не е секс форум. Нали има модератори, трявба да я свалите!
Tsvetito - безнадежден случай, нямам думи.

# 201
  • Мнения: 219
Защо бе milenap, кое ми е безнадеждното? Споделих какво съм чела, и какъв опит имам, какво лошо?

# 202
  • Мнения: 4 111
Че какво и има на темата? Тя си е на мястото - в дом и семейство. За някои семейства това е нормално, не виждам нищо лошо в обсъждането. Който го е срам да чете - да не чете - толкова е просто.

# 203
  • Мнения: 7 821
За сега само я местя, въпреки че за мен си е за ключ.
А мястото на тези теми е в Клюкарника!
Оставям решението на Мамма и Татти.

# 204
  • Мнения: 2 161
И да много ми харесваше, и мога да каже, че без стимулация някаква там много трудно мога да свърша.
Аз някъде бях чела,че ако практикуваш усилено анален секс,после трудно ти се случва да свършиш по нормален начин.
Лошото е, че сега почти не правим секс, и то не само защото съм бременна, ами и мъжа ми не е мн по тая час  #Crazy Това не го разбирам, но дано се оправят нещата, иначе...не знам.
Махни му снимката на този човек,след като изкарваш такива компромати.

# 205
  • Мнения: 219
Наричаш компромат това, че мъжа ми не прави анален секс ли? (или по-скоро на мен ми е трудно да го правя, но както и да е).

# 206
  • Мнения: 219
Аз някъде бях чела,че ако практикуваш усилено анален секс,после трудно ти се случва да свършиш по нормален начин.
Не съм съгласна с теб. Всичко е до нагласа и до усещане. Има жени дето цял живот не са свършвали, а никога не са правили анален. Пък и за теб кое е нормален начин?

# 207
  • Мнения: 3 569
В дупето си е нормалния начин. Другото е извращение.

# 208
  • Мнения: 4 053
В дупето си е нормалния начин. Другото е извращение.

 hahaha hahaha hahaha

# 209
  • Мнения: 4 792
 Нямам време да чета цялата тема и ще помоля за конспектиран отговор. Някоя призна ли си, че свършва анално? Не за друго, а за да я питам как изглежда гъзния кл...р

В дупето си е нормалния начин.
Да разбирам ли че и ти даваш да те боцкат там?

Общи условия

Активация на акаунт