Вмъкни се в летните си дрешки 3

  • 5 314
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Благодаря ти Сълзи4ке  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 958
Ден 2 завърши  Whistling

Мога да го нарека, че бе ден за нектарини (3 бр.) но имам и 1 фреш от грейпфрут...

Утре съм на праскови, а ако ида да си пазаря ще е диня, защото много ми се дояде такава  Crazy

Стеф и аз си казах, че е ''време'' да се стегна, лятото мина и замина, новата зима идва, а зимата как се яде и как се качва не е истина..., а аз не съм свалила това, което искам и нямам мегдан за качване..., ако сваля до месец-два, после мога да си качвам пак, но МАЛКО, че да имам работа после пък да свалям отново...  Mr. Green Wink Успех утре Hug

Следи от сълзи и аз се сетих за песента веднага като те видях за 1 път в темата  Peace

ДОРИНДА успешна работа и как са ''палавите истории, нали се сещаш"  Wink със синчето ти, а то на колко е междувремнно?  Rolling Eyes

Кис ми, може би няма да ме виждаш в кюто сладур, много съм заета напоследък и нямам толкова много време както преди, но време за теб и за вас и за форума винаги ще намеря! Ако има нещо пиши тук или в плода и чая и ще съм способна да го прочета! Казах ти какво ми предстои и рядко имам време за чат. Ти как си, свали ли вече нещичко? Аз започнах от 78 и нещо 79 и нещо яко се колебаеше кантара, днес бях чисто 78.00 за това и лентичката е от 79 на 78! А кантарЮ плаче май за нова батерия...  #Crazy

До утре момичета  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 817
Момичета, няма да пиша до 5ти септември. Освен ако не ме хване бяс и не седна на компютъра в бг някой ден.
Пожелавам ви много свалени килограми до тогава! Ще ми липсвате! Heart Eyes Hug
Дориндичке, след 5ти септември съм си пак в Германия. Кога идваш! Wink

# 18
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро утро  bouquet
4ЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК
Миранди,малкия направи 14г през Юни.Оня ден ходили на кино с госпожи4ката и нещо правили там ама не ще да казва.Успокоявам се,4е не може да е кой знае какво Rolling Eyes
Зима,като се прибереш ще се разберем нещо Peace.Приятно ти изкарване в БГ и гледай много да не "прекарваш"/имам предвид положението и цените там Sad/

# 19
  • Мнения: 6 958
Здравейте принцеси  Heart Eyes

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички празнуващи   bouquet

66 минути крос, 50 преси, 50 скока с въже, 2 х 25 гирички...

1 кафе, 1 круша (имам само една и за първи път ям тази година и добре, че нямах 1 кг., че щеше да свърши за нула време)  hahaha

Сега ще пия едно кафенце, а за по късно ще му мислим какво ще хапвам  newsm78

ДОРИНДА сегашните младежи прекалено много се разбързаха и..... голямо притеснение е за един родител това нещо...  Rolling Eyes Ти как си? Нещо ново?   bouquet

Останалите къде сте?   bouquet

# 20
  • Мнения: 893
Здравейте  Hug
 Преди малко се запасих с ябълки за утре. Едва 3 - ти ден ми е, обаче не се изкушавам....Приятеля ми нагъва палачинки и други вкусотии...майка му(патката й, с патка Sick) ме дразни като ми говори за шоколадови торти и мелби...
Ама не...аз си мисля само за домати  Joy
На 3 домата съм, 2 чая Инхуа, лъжичка мед и ленено семе...
  bouquet

# 21
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета  Heart Eyes

Аз днес малко прекалих с хапването сякаш  Rolling Eyes и го давах много мешано...  Embarassed 1 круша, 1 праскова, 3 корнишона, 2 кафета, 1 чай и водица, цигарки все така - 1 кутия горе долу  #2gunfire

Всеки ден ме е страх да не прегреша и не наруша плодуването, като знам как изкарвам 2-3 дни и до там, дано този път е повече...  Praynig Praynig Praynig

Следи от сълзи колко дена направи и какво свали? И каква е реакцията на лененото семе, как го ядеш и помага ли за 00, а и ме интересува дали сваляш екстремно като го ядеш и него? Обясни ми с какво точно се храниш, моля?   bouquet

Останалите как върви?   bouquet

# 22
  • Мнения: 346
СлеДи оТ СълЗи браво, справяш се страхотно   bouquet, колко килограма свали?
Миранди знаеш къде съм, вървя по петите ти Mr. Green, досега съм само на плодове и много се гордея със себе си  Grinning, като гледам и ти се справяш добре  Hug
ДОРИНДА на тези години на теория всичко му е ясно, а сега идва ред на експериментите, не се притеснявай толкова  Wink

# 23
  • Мнения: 893
Добър вечер момичета  Heart Eyes

Аз днес малко прекалих с хапването сякаш  Rolling Eyes и го давах много мешано...  Embarassed 1 круша, 1 праскова, 3 корнишона, 2 кафета, 1 чай и водица, цигарки все така - 1 кутия горе долу  #2gunfire

Всеки ден ме е страх да не прегреша и не наруша плодуването, като знам как изкарвам 2-3 дни и до там, дано този път е повече...  Praynig Praynig Praynig

Следи от сълзи колко дена направи и какво свали? И каква е реакцията на лененото семе, как го ядеш и помага ли за 00, а и ме интересува дали сваляш екстремно като го ядеш и него? Обясни ми с какво точно се храниш, моля?   bouquet

Останалите как върви?   bouquet



Момичета, днес ми беше ден 3. Нямам кантар в къщи и незнам колко съм мунис, но ще се тегля след десет дни.  Но и не вярвам да съм отслабнала кой знае колко. Осещам си корема добре...Изобщо нве е подут и съм мн доволна!
Миранди, аз по - горе казах на какво съм...Ям си стриктно по диетата...Един килограм плод или зеленчук според деня. Не ги смесвам.
Единственото ми отклонение е меда с лененото семе. И вода. И Инхуа. На това съм.
Аз по принцип съм мн редовна в тоалетната, но мисля, че организма ми почва да се прочиства.
Продължавам смело напред и с вашата подкрепа...
Надявам се след още 7 дни да съм минус 4 кила...Не смея да мечтая за резултата на Ивету!
Stеfаnia, мерси мн за подкрепата!
Стискам ви палци, мацки. Заедно можем!
п.с. Момичета, моят начин да не се изкуша е като си кажа "Хубава палачинка(примерно), но след 10 дни без нея ще изглеждам зажеметяващо  Blush" и почвам да си мисля за вкусните краставици или домати, които само чакат да се прибера, за да ми подарят едно истинско приключение - да ме пречистят, ободрят, витаминизират, разкрасят и да ми донесат желаната фигура! Simple Smile)
И действа...не се изкушавам! bowuu  bouquet

# 24
  • Мнения: 346
СлеДи оТ СълЗи как си, продължаваш ли? Аз съм само на плодчета, днес ми е трети ден, вече свикнах и не изпитвам глад. Чувствам се страхотно , изпълнена с енергия. Начина ти да се справиш с изкушенията е страхотен, а по важното е, че работи  Peace

ДОРИНДА как върви при теб?  Hug

# 25
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро утро  Hug Hug
Добре съм мили4ки.Реших,4е няма смисъл да се товаря излишно с НИЩО Naughty.За малкия не се притеснявам,той е умно дете и вси4ко споделя така 4е.....На "милото" поставих ултиматум #Cussing out Naughty Или запо4ва да се оправя/лекува или не знам там какво/ или до края на месеца да намери безболезнено решение за раздяла...НЕМАМ НЕРВИ.
Гадното е,4е ме избива на ядене от цялата работа  ooooh! Не преяждам,не ям месо и други гадорийки,но....има маргарин,бг принцески.....но пък и много фреш,плодове,салати,кафе и цигари.
Успешен ден на вси4ки и весел уикенд  Party  bouquet

# 26
  • Мнения: 893
Момичета, вие леко почнахте да ме зарязвате...Прелъстена и изоставена  Crossing Arms
 hahaha
Пишете де...
Аз вчера едва не умрях от глад...6 ябълки..., че и не бяха малки, ама не ме засищат...повече никакъв ябълков ден... #Crazy
Имам няколко минуса Simple Smile) Да, де, аз не се премерих на 13-ти като почнах диетата, но си знам сантиметрите по принцип...
- 2,5 см. бедро
-1 см. талия
- 1 см ханш
Знам, че не е много, но....вчера бях на прага да се откажа от диетата...Днес със минусчетата съм вдъхновена и еднтусиазирана...
И поне съм забелязала, че колкото ми е обиклоката на бедрото, толкова и килограми съм..
Значи би трябвало да съм 62...тоест - 2 - 3 кг.
Но ще се премеря в понеделник най - рано   bouquet
За днес съм си набавила пипер...Нио понеже го обожавам печен, печен ще го ям...1 кило ми излезе 11 пиперки  Heart Eyes ще има да ям Simple Smile
Няма да го подправям с нищо...Чистичък Simple Smilechef

# 27
Момичета искам да ви кажа, че всичките сте страхотни!!!!!Благодарение на вас се ентусиазирах и вече втори ден съм на тази диета, дано този път успея. Темата е страхотна, радвам се че ви има.  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Тия дни всичко бе точно с диетата ми, но днес се ''издъних''!!! Утре на ново...  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 893
Здравейте момичета  Hug

Тия дни всичко бе точно с диетата ми, но днес се ''издъних''!!! Утре на ново...  Twisted Evil

Какво яде?
М/у другото мисля като теб да съм до 1 - ви септември на плодове(но и зеленчуци....с две думи...на тази диета). Иначе 10-тият ми ден е на 23-ти....да видим дали ще мога да издържа още седмица...
Чудя се какъв плод да си набавя за утре...май ми се ядат праскови   chef

Общи условия

Активация на акаунт