Честит Ден на щъркела!!!

  • 10 859
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
Денят в който едно детенце влезне в къщата е също толкова голям празник, както и деня в който е поело първата глътка въздух. Аз с нетърпение очаквам този ден, в който новия член на нашето семейство ще прекрачи прага на нашия дом. И със сигурност ще бъде празник (който ще се отбелязва всяка година). Просто до сега не ми беше хрумвало дори такова хубаво име за този хубав празничен ден - "Ден на щъркела".  Поздравления  Hug  Hug  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз мисля да празнуваме живот и здраве деня, в който го видяхме за първи път, тогава аз се влюбих в него, така че това е момента на първата любов, ама ще се запиша като дойде в къщи, да не ни мине котка път Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 367
Не знаех, че така казвате на този ден, но много ми хареса.   Нашият ден на щъркела е 29 декември. И тази година ще го празнуваме за пръв път. Не знам само какво ще кажа , ако Ники ме попита - Ами, къде е щъркела?,  но сигурно ще измисля нещо. 

# 18
  • Мнения: 526
Нашия Ден на Щъркела и 28.11.2002г., а за пръв път се видяхме на 16.10.2002г а рожденния ни ден е на 16.09.2001г. В деня в който го видях за пръв път само за 10мин. видях едни огромни кафяви очи които говореха на мен-мамо това наистина ли си ти? Та тези три дати си ги празнувам и благодаря на Бог че ме срешна с моя син.

# 19
  • Мнения: 358
Нашия ден на щъркела е 8 март . Съдбата е казала че на този ден аз ще бъда МАЙКА.  За първи път се видяхме на 16 февруари

# 20
  • Мнения: 677
Ех,че топла и хубава темичка.
Нашият ден е 4 юли.
Онези две голями очички като маслинки,които ме погледнаха и аз разбрах,че той е създаден за нас и ние за него.
Всяка година на този ден ходим на някакви забавления,каквито той си пожелае(не,че през останалото време пак не ходим).
Пожелавам и на всички чакащи по-скоро да е този ден на щъркела.
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 441
денят, в който Ники си дойде у дома е 23 май

аз лично много си обичам 7 април - денят, в който го видях за пръв път

имаше нещо неземно, особено в този ден, бях изключила сетивата си и гледах като че ли отстрани

и друг път съм го писала - помня дългите ресници, натежали от сълзи и очите му, как още тогава, в първия миг ми се прииска да съм на мястото на сестрата и мен да гушка с такова доверие

първата ми ревност Simple Smile

как плаках дълго вечерта от мъка, от облекчение, от притеснение, от любов...

Даренка, от както ми разказа твоята история с витрината винаги когато се оглеждам на улицата се сещам за теб

# 22
  • Мнения: 2 722
И нашите неуморни щъркели да включите в темата - аз съм си избрала дните в които слънцата влезнаха у дома - 25 ноември 2005 и 28 май 2007.
Приветствам идеята за отделна тема с дните на щъркела  newsm10

# 23
  • Русе
  • Мнения: 212
честит ден на щъркела.стоплихте душата ми.да сте живи и здрави.обичам ви.дано скоро  се погледна с очите на майка... baby

# 24
  • Русе
  • Мнения: 729
Bonita77 сърдечни поздравления за чудесната тема.Така като чета май всички празнуват повече от един път "Деня на щъркела".
Да кажа и за нашите дни.Като първи ден това е денят в който нашата малка принцеса влезе в къщи - 17.07.На второ място е денят в който я видях за първи път и тя веднага завладя сърцата ни / на мен и съпруга ми/ - 21.06.Но няма да забравя предния ден когато получихме писмото за срещата.Направо не бях на себе си.Не мигнах цяла нощ, сърцето ми щеше да се пръсне,но когато я видях разбрах, че всяко едно страдание си е заслужавало.А рожденният ни ден е на 20.02.
Darena   историята ти трогна и мен.Аз осъзнах че вече съм майка в деня когато ни дадоха решението от съда.В смисъл тогава ми дойде "шамара"както ти го наричаш.До него момент нямах много време да се замислям с цялата подготовка - документи, делото,ремонтите, пазаруването.Но когато взех в ръцете си документа тогава си казах "Господи, това е АЗ СЪМ ВЕЧЕ МАЙКА".И направо щях да припадна когато го осъзнах зави ми се свят, но в следващия момент се почувствах толкова облекчена, разбрах че съм извървяла своя път към това което съм искала.Почувствах се най-щастливата жена в света, и сега се чувствам така ,даже и повече.
И така на всички ЧЕСТИТ ДЕН НА ЩЪРКЕЛА  stork-girl stork-boy     Бъдете живи и здрави , щастливи.Обичайте и ще бъдете обичани. newsm51

# 25
  • Мнения: 2 084

28. 09. 2004 - 04. 11. 2007 Най безумно дългия период от време.
Нашият татко беше след втора нощна смяна /по 12 часа/ - неспал, небръснат. Пътувахме цяла нощ. На разсъмване мъглата беше прилична. Мислех, че никога няма да стигнем. Срещата беше в 10 часа. Имахме време за кафе, цигара и дъвка, не бях се сетила да взема дрехи за преобличане и прилично измачкани и несресани се подредихме пред комисията. После още пътувахме, после трябваше да изчетем някакви здравни доклади и картони, разписвахме се на няколко документа, че сме ги прочели и после...
Приличаха на ангелчета - в синьо и бяло. На Вики огромните сини очи се залепиха за тате, на Преси косата стърчеше нагоре като хиляди малки антенки, а очите му надничаха в душата ми - не видях цвета им - той наистина надничаше в душата ми. Преди да успеят да ми обяснят как се държат две бебета бях ги гушнала, въртях се в стаята и повтарях, че вече можем да си ходим. Бяха толкова леки, въздушни. Спомням си миризмата им - всеки си имаше своя бебешки аромат. Това не може да се разказва - това се преживява.
На 4-ти тръгнахме сутринта. Вечерта след 8 часа прекрачихме прага на нашият дом.
Празнуваме си този ден четиримата, това си е нашият ден. Споделяме го само с докторката - звъним й, разказваме колко сме пораснали. На този ден няма торта и подаръци - пътуваме, разхождаме се, играем си. Това си е нашият ден на пухчетата.


# 26
  • Мнения: 2 084
Чудесна тема - толкова мили спомени, толкова вълнения. Пожелавам на всички, които чакат по-бързо да пристигнат техните щъркели!

# 27
  • Мнения: 526
Ако щете ми вярвайте но този ден е най-прекрасния за мен дори бъркам рожденната му година той е роден 2001г а при мен еот 2002г, та като питат кога е роден аз все казвам 2002г.
k.dimitrova прекрасно си описала вашия ден, това наистина е само ваш ден най-красивия и вълнуващия.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 669
Ееееееееех, кога и ние ще празнуваме нашия щъркелов ден? newsm78

# 29
  • Мнения: 526
И твоя ден ще дойде и ти ще се похвалиш тук не губи надежда

Общи условия

Активация на акаунт