Няма плаж и море август щом дойде , бебевалежът ще ни отнесе!

  • 10 757
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито Констанс!!!  bouquetАма ти си опасна...такова бързо раждане.Как се казва беба?

# 31
  • Мнения: 82
Констанс,честита ти дъщеричка!Много да ви радва,да расте жива и здрава,послушна и красива!!!
Абе момичета,стига сте се самонавивали,има толкова още бременни и неродили мами,спокойно,връщане назад няма,верно че вече ни е тежко и по-трудно,но има време-търпение, иначе само се тормозите!Ще ги гушкаме бебенцата,няма начин просто нека си им дойде времето!!!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
КОНСТАНС ЧЕСТИТА ТИ ПРИНЦЕСА ДА Е МНОГО ЗДРАВА КРАСИВА И ПОСЛУШНА ДА ТЕ РАДВА И УВАЖАВА ЦЯЛ ЖИВОТ
                                                  
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ХАРИ 77 МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА НЕГО И ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО
                                                      

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ ДА СИ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА С НОВИЯ ЧЛЕН НА СЕМЕЙСТВОТО И ЗАНАПРЕД САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА СЪПЪТСВАТ ДНИТЕ ТИ

# 33
  • Мнения: 18
Привет на всички мами  Hug

Ние от няколко дни сме вкъщи с малкия, но чак сега с мъжа ми влизаме в ритъм. Бебчо е съвсем здрав и много ме радва и умилява с муцунките си.
Разбрах, че Полинезия е родила в същия ден като мен в Токуда, но изобщо не съм я видяла/познала  Embarassed  за мое най-огромно съжаление. Поне успях да видя Персия на живо  Simple Smile

На всички нови майки честито   bouquet  а на предстоящите - успешно раждане  Praynig

# 34
ЧЕСТИТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА, КОНСТАНС!!
 smile3525 smile3501 smile3525

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Konstans, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА!!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ-РОЗОВО!!!



Hari_77,ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ!!! ЖЕЛАЯ ВИ САМО ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ ЗАЕДНО!!!




rose_madder, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!


Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 15:12 от Гита Ог

# 36
  • Мнения: 4 546
Констанц, честита ти дъщеричка! да ти  е жива и здрава!   bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 127
ЧЕСТИТОО НА КОНСТАНС И ХАРИ 77, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА!

При мен няма нищо ново, имам си болки от време на време но явно не са родилни  Joy
Вече сериозно почвам да се тревожа Crossing Arms искам и аз вече да гушам бебо! Опитвам се да съм търпелива и да се настройвам положително, да не мисля много ама телефона само ми звъни... Казала съм на всички че като се роди ще се обадя, ама явно и близки и приятели вече се чудят какво става. Какво ми трябваше да казвам кога трябва да родя.. 2-рия път ще си мълча!  Mr. Green
Аз утре влизам в МД, ако някои знае Констанс в коя стая е кажете да и се обадя и да и занеса  newsm51. Ако има още някоя мама там казвайте да се съберем!

# 38
ХАРИ 77, ЧЕСТИТО И НА ТЕБ!!!
 smile3525 smile3501 smile3525

# 39
  • Мнения: 200
 ЧЕСТИТО КОНСТАНС! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ТИ И МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! МНОГО РАДОСТНИ МИГОВЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!
 Ти направо ме разби с това скоростно раждане,БРАВО!   bouquet

# 40
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
КОНСТАНС, ЧЕСТИТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА      bouquet

Везни4кадобричка, добре дошла отново  Hug

# 41
  • Мнения: 79
Честита дъшеричка Констанс.    bouquet
Браво момиче, 45 мин. след като си писала първото съобщение си родила.  smile3501
Много ми стана мило и още повече, че днес е моя термин, така че имам време до 00 часа да се впиша.
Екатерина, напълно те разбирам как се чувстваш. Аз днес излязох на разходка още като се събудих, че да минава времето и се прибрах по обяд. Сега мисля да сготвя нещо, следобед съм на консултация и така си намирам занимания, че да не се вглъбявам в чакането. А ако нещо ме стегне шапката влизам да ви почета и да разгледам снимките на малките ви бебчета.  Това ми действа много много успокояващо.  Hug
Тиги, погледнах ти снимките, но не те познах. Ето и една моя снимка, че да изляза от нелегалност. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3701327
Пък нищо чудно като си дойдеш да се засечем по улиците с количките.

# 42
  • Мнения: 744
Здравейте, момичета, Simple Smile

 Колко се зарадвах на 2-та постинга на Констанс. Пожелавам на всички мами, на които им предстои раждане да премине толкова добре и бързо newsm51.

Констанс,


Да ти е жива и здрава дъщеричката. Благодаря за оптимистичния постинг.  bouquet

Момичета, всички все още бременни ли ни е хванала предродиланта депресия?

Аз вчера се разплаках просто ей така, а това изобщо не ми е присъщо. Ех, хормони, хормони....

# 43
  • Мнения: 11 607
нека дава предложения за нови заглавия, че почти ги изчерпахме.

Така и така само августовките мами сте останали...Чисто и просто - Августовски бебета и мами 2007г.


Мами, днес не успяхме да снимаме Ангелчо...Имаше точно ,когато аз бях там секцио и не пускаха никой...Утре има голяма възможност да спрат 1-2 от антибиотиците на Ангелчо и да го изкарат от кувьоза.....Вече е 2,400кг. Утре ще има консулт и с лекарка от София, Милена държи да му направят пълни изследвания......

Иначе тя се цеди, изкарва 2 помпи кърма, походката и е все едно отива на дискотека вече - стройна, бърза и чевръста...каквато си бе и преди раждането......

И две любопитни неща - през уикенда - събота и неделя е имало над 25 раждания в тукашното родилно и от няколко дена докторите са се побъркали от операции......Днес секциото,което заварих било 3 или 4 за деня.....


Честито на новите майчета и бебенцата им да са живи и здрави! Успех на всички,на които това им предстои!Честито на Констанс и Ани!

# 44
  • Мнения: 23
КОНСТАНС, ЧЕСТИТО ТИ МОМИЧЕНЦЕ !!!
ЧАКАМЕ ИМЕТО И СНИМКИ НОВАТА НИ ПРИНЦЕСА !!!




Много се радвам за Ангелчо Peace

Иви -Бладаря за пояснението относно помпата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт