Какъв оргазъм изпитвате с партньора си!!!

  • 31 876
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Извинявайте, но това свършване без оргазъм, да не е овлажняването по време на акта?
На такова ми прилича.
Мисля, че не е това.
Понякога (няколко пъти годишно) ми се случва да не изживея пълноценно усещането. Докато да дойде и вече е свършило. Мисля, че се има предвид това под "свършване".

Не. Поне аз го изпитвам като достигане на някаква връхна точка и после отпускане, но без удоволствието да се простира извън областта на генителиите.
Същото!
Наистина може да се нарече свършване без оргазъм ooooh! А толкова зях... Embarassed

# 91
  • Мнения: 166
Изпитвам такъв какъвто никога не съм изпитвала.Преди да го срещна  не съм имала желание за секс,нооо сега е друго.

# 92
  • Мнения: 1 163
-прекрасен е всеки път

# 93

 и двата едновременно но след като родих преди 3 месеца още не

# 94
  • Мнения: 1 163
Бяха ми казвали,че след като роди жената чак тогава изпитва истинска наслада от секса-е съгласна съм,колкото повече време толкова повече се кефа

# 95
  • София
  • Мнения: 3 897
Бяха ми казвали,че след като роди жената чак тогава изпитва истинска наслада от секса-е съгласна съм,колкото повече време толкова повече се кефа

Сигурно е така. Аз оргазъм с партньор не мога да изпитам. Не е ли самичка да си доставя удоволствие, ще си ходя незадоволена. Даже по едно време се бях само провъзгласила за асексуална, но наистина жената е устроена много по-различно от мъжа в това отношение и не може да свършва така лесно, както той. Жалко, че доста хора не могат да разберат това и обявяват жени като мен едва ли не за "нещо сбъркани". Е, след като компетентни хора ми разясниха някои неща, си дадох сметка, че не аз съм сбърканата.

# 96
  • Мнения: 1 163
Е понягока и аз оставам незадоволена та се налага продължение

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сигурно е така. Аз оргазъм с партньор не мога да изпитам. Не е ли самичка да си доставя удоволствие, ще си ходя незадоволена. Даже по едно време се бях само провъзгласила за асексуална, но наистина жената е устроена много по-различно от мъжа в това отношение и не може да свършва така лесно, както той. Жалко, че доста хора не могат да разберат това и обявяват жени като мен едва ли не за "нещо сбъркани". Е, след като компетентни хора ми разясниха някои неща, си дадох сметка, че не аз съм сбърканата.
Още си много млада и не си попадала на партньор който знае как да ти достави удоволствие. Един опитен (пък ако може и любящ) партноьр винаги може да доведе жената до оргазъм.

# 98
  • Мнения: 2 407
Гласувах!

# 99
... Още си много млада и не си попадала на партньор който знае как да ти достави удоволствие. Един опитен (пък ако може и любящ) партноьр винаги може да доведе жената до оргазъм.

Абсолютно!
Пиша анонимно, за да няма обвинения, че се хваля  Stop

С предишните си партньори и аз разъждавах като Serpentine, но се оказа, че много греша. От както се запознах с мъжа ми, разбрах какво е пълноценен секс, за 10 години, нито веднъж не ми се е случвало да не свърша минимум 2 път всеки път, като това 2 пъти е при бързия секс, когато можем да отделим само по 15-20 минути.


Мит е, че е мит, че има жени, които изпитват оргазъм всеки път при секс, всичко заивиси от мъжа!

# 100
  • Мнения: 515
Аз изпитвам всеки път и то не само по един!!!!Зависи много от човека до теб

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

С предишните си партньори и аз разъждавах като Serpentine, но се оказа, че много греша. От както се запознах с мъжа ми, разбрах какво е пълноценен секс, за 10 години, нито веднъж не ми се е случвало да не свърша минимум 2 път всеки път, като това 2 пъти е при бързия секс, когато можем да отделим само по 15-20 минути.


Мит е, че е мит, че има жени, които изпитват оргазъм всеки път при секс, всичко заивиси от мъжа!

Явно трябва да се попадне на партньор, който освен да те привлича силно, да си умее и мъжката работа Wink

# 102
  • Мнения: 1 546
вагинален най-често Peace

# 103
  • Мнения: 2 908
Е,те,това като Serpentine се опитвах да кажа и аз. Rolling EyesТук,наистина на някой ще му стане смешно,но на сън свършвах няколко пъти.

# 104
  • Мнения: 185
И аз съм свършвала на сън Crazy

Общи условия

Активация на акаунт