Помогнете ми да избера :)

  • 3 086
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Препоръчвам ти "Главатарски хан" на язовир Кърджали. Сега бяхме там - условията са много добри, има басейн и готвят много вкусно в ресторанта. В близост е Перперикон, Дяволският мост, пещерата "Утробата" и Татул - има какво да се види. Ние сме много доволни.
За колко пари на нощ, че ми харесва как звучи?

# 16
  • Мнения: 2 255
Препоръчвам ти "Главатарски хан" на язовир Кърджали. Сега бяхме там - условията са много добри, има басейн и готвят много вкусно в ресторанта. В близост е Перперикон, Дяволският мост, пещерата "Утробата" и Татул - има какво да се види. Ние сме много доволни.
За колко пари на нощ, че ми харесва как звучи?

ЕТО сайта

# 17
  • Мнения: 94
Препоръчвам ти "Главатарски хан" на язовир Кърджали. Сега бяхме там - условията са много добри, има басейн и готвят много вкусно в ресторанта. В близост е Перперикон, Дяволският мост, пещерата "Утробата" и Татул - има какво да се види. Ние сме много доволни.
Благодаря ти изглежда супер! Колко време се пътува от София и дали има Интернет ?

# 18
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Хмм - от Пловдив е на около 1.30 час път, зависи от трафика по пътя, до Пловдив още 1.30 час, та за 3 часа може би. Ние минахме през Хасково и Перперикон, спирахме и затова не мога да ти кажа точно колко време е. Но пътят не е лош - до Пловдив магистрала, оттам до Хасково и после до Кърджали също е добър. Иначе като цени е за двойна стая 70-90 лв., за апартамент - 110. Ние си взехме апартамент, че бяхме с две деца и те спяха в едната стая, ние в другата. Не ефтино, но не е и скъпо за тези условия. Сравнявам и с други хотели - в Априлци, Велинград, където съм била - цени-качество е добре. За интернет не знам, но питай по телефона. Има и джакузи близо до басейна - сядаш вътре с биричка или коктейлче в ръка, релаксираш и гледаш отпред язовира. Красиво е,

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 16:22 от gadamer

# 19
  • Мнения: 7 640
и на мен много ми хареса Главатарския хан от сайта Simple Smile, само имам питане за семейство с две деца на по 3 г., към какъв тип стая да се ориентирам newsm78.
Мерси за идеята, давайте още Praynig

# 20
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ами може да си вземете апартамент, така децата все пак ще са до вас, нищо, че ще сте в отделни стаи. В апартамента едната стая е със спалня, втората е с разтегателен диван, на който могат да спят две деца.

Ето още едно предложение за Главатарци, пак гледа към язовира и е хубаво, но не съм го пробвала. Гледам, че е наполовина по-евтино.

http://www.zarezan.com/

# 21
  • Мнения: 7 640
и то ва е много хубаво- добре, че ви има  bouquet

# 22
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ето още едно предложение - http://alexhouses.eac-bg.com/bg/hotel/

# 23
  • Мнения: 3 153
И аз съм за Сандански (хотел Медите е ок там, но има и поне 1-2 други добри).
Аз бих препоръчала и Хисар (хотел Хисар или Аугуста), но пък там освен самото градче няма нищо друго наблизо интересно. Принципно ако искате да остането 20 дни само на едно място е супер дълго! Поне за мен, аз не бих могла да изкарам толкова време в нито едно от градчетата ни......

Общи условия

Активация на акаунт