Отчитам, че...

  • 6 063
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Май никъде не се отчитам Rolling Eyes.

# 16
  • Мнения: 3 447
Липсват ми общи теми, по които да се пише и да се разсъждава заради самото разсъждаване.
В КлЮкарника понякога се случват такива теми, но изклЮчително рядко. Обикновено общите теми набързо биват докопвани от някоя чатърска група и темата се превръща в отчетна.

Точно това е. Иначе нямам нищо против отчетните теми в отчетните подфоруми, аз също съм писала в отчетна. Склонна съм да разбера потребността от групиране и подкрепа, когато детето е малко и се чувстваш несигурна. Но оттам нататък... мен лично ме дразни. Както и демонстративното фамилиарничене, тип "Аре, като се видим утре на кафе...". Има си кю и скайп за това, си мисля.  

# 17
  • Мнения: 4 447
Отчитах се в един отчетен, вече не.... харесват ми отчетните по принцип, да  Grinning

# 18
  • Мнения: 648
   Отчитам, че форума отдавна не е  това, което беше и което мисля, че би трябвало да е..........
Неестествено ми е където и да отворя да чета анализи на форумки за съфорумки, чепкане, тюхкане и междуличностни особици Tired

Но каквото и да отчитам, все тая Rolling Eyes

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дона е права, разбира се.
Групиране има и в творческите теми, но там не е така дразнещо, напротив.

# 20
  • Мнения: 3 447
Групиране има и в творческите теми, но там не е така дразнещо, напротив.
Там е друго, клубове по интереси, хобита... нищо дразнещо няма.

# 21
  • Мнения: 4 300
Пиша в Отчетните. Чувствам някои от момичетата близки и ми доставя удоволствие общуването с тях. А постове от рода "днес ядох, пих, **** еди-колко-си/еди-какво-си" просто чета по диагонал, не ми пречат. В крайна сметка всеки има различни интереси.
Освен това колкото е по малък подфорумът толкова по малко човешка тъпотия събира. Иначе във всяка тема в Майките или в ДиС се намира някой титан нам исълта, който започва да лепи етикети, тея с етикетите се обиждат и от темата нищо не остава.

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Пиша в отчетна от 3 години, смятам, че е доста по-хигиенично. Темата отдавна не е "отчетна" в смисъл на следене на храна и физиологични нужди, по-скоро е приятелски кръг във и извън форума. Смятам, че не вреди на никой. Не одобрявам общите теми, които се превръщат в тип "отчетни", но пък след като съществуват, и при това са масово явление, явно има нужда от тях.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Групиране има и в творческите теми, но там не е така дразнещо, напротив.
Там е друго, клубове по интереси, хобита... нищо дразнещо няма.
Ами именно. За списващите тези безконечни дневници това също си е един вид клуб по интереси. И, макар да не пиша там, ги разбирам. За момента това е техния интерес.

# 24
  • Мнения: 984
Да, отчитам се в "Отчетните" - изключително полезен форум. Бях в 5 месец като се регнах. Всички се познаваме, помагаме си, в нашия спамът не е начин на общуване, не знам за другите отчетни.
Сигурно дразни прекалената близост между потребителите, но все пак като сте преживели заедно бременноста и раждането на децата, всички трудности, болести и неизвестни и кагато сте се смяли и плакали заедно за радостите  и загубите - да това е мястото, където се случва бг-мамма-та.

# 25
  • Мнения: 397
"Отчитането" извън отчетните ме дразни. Аз не се отчитам никъде - когато имам мнение по даден въпрос го пиша, когато не ми допада темата - не.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
 Единствените отчетни теми(макар, че аз не ги чувствам точно като такива), в които пиша са в Нашите деца - Предучилищници и Набор 2003 .
 Не мога да започна да пиша - Запис или Добро утро или нещо подобно.

# 27
  • Мнения: 7 112
В месечната на Родители, преживели загуба. Специално място за специални за мен хора. За момента темата е свежа глътка в тъгата.  Не че носи информация, но разтоварва. Така или иначе след определен период от време биват забърсвани (както трябва и да бъде).
Не знам дали отново бих се вписала в пейзажа на отчетните, откъдето пазя добри спомени и приятелства.  

# 28
  • Мнения: 4 068
Не се отчитам никъде. Не ми допадат теми от сорта на "И аз да се запиша с едно добро утро и пихте ли вече кафе?" То напоследък и Клюто в отчетен форум се превърна. Казвам ви аз, че скоро ще има и тема за хората с бенка на дясната предмишница ма не ми вярвате ей. Laughing

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Казвам ви аз, че скоро ще има и тема за хората с бенка на дясната предмишница ма не ми вярвате ей. Laughing

Аз имам. Запис Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт