Nr.40-Wann wird es mal wieder richtig Sommer?

  • 10 322
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ми аз я питах моята докторка дали има нужда да ходя за предизвикване, и в болницата бях на мерене на тоновете и там ги питах - те ми казват спокойно всичко е наред и нормално Confused Rolling Eyes
А иначе съм си абсолютно подвижна, не се спирам, даже не ми и тежи толкова много, чудна работа newsm78 правя си всичко съвсем сама все едно не съм бременна. Просто ужасно много ям, това е нещото, но пък последния път бях свалила 1кг на всичкото това плюскане Rolling Eyes Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 521
Луфтханzа не летят до Занzибар  Laughing

....но поне ще те стоварят на удобно за прекачване място Peace

# 17
  • Germany
  • Мнения: 1 262
За времето - тук е слънчево и топло от събота. А мойто дете е с дежурната кашлица Twisted Evil Twisted Evil и то точно сега Close половин година една хрема нямаше сега взема и се тръшна #Cussing out #Cussing out

# 18
  • Мнения: 1 584
При нас е топло - вчера и днес 31гр удари термометъра, дано и утре се задържи  Praynig да отидем на басейн. Дребната адски се кефи във водата, аз настинах след последния път обаче Crazy

Пепи, сега ще разгледам готварския Hug

Аз си мечтая за Кения - пак Whistling Ама там май сега е дъждовния период Confused

Моята докторка никога не ми е казвала кг - винаги само см мери и даже като я питах за кг, все едно я карах да издаде най-великата тайна Crazy Едва и теглех думите от устата

# 19
  • Мнения: 11 315
За утре го дават топло и слънчево. Мъжът ми планираше плаж, обаче котката мислила друго - аз съм тръшната с пневмония посред лято. Мислех, че е бронхит, ама таратанци. Дори не мога да дишам като хората.

На въпроса за килата и ехографа, помня, че младежа го изкарваха 4 кила, а той се пръкна 3750 гр. Иначе сантиметрите му бяха верни - и на главата и на дължина. Стискам палци да ти е все така леко докрая.

Не си мечтайте за тук или за там - с тоз променлив климат, не се знае на какво време ще уцелите.

# 20
  • Мнения: 3 521
При нас пък вали...от 2 дни не може да ми изсъхне прането. Мухлясах тук ooooh!.

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
На мен честно много ми харесва климата тук, предпочитам го пред 40 градусовите жеги. И зимата е мека. Само е много влажно при нас, ама много - някой път чак има мъгла от влага - и точно тогава се появява тази дежурна кашлица на сина ми - аз вече с влагата си го обяснявам, защото само тогава се появява - дали съм права? Thinking Thinking

# 22
  • Мнения: 7 605
Сърфи, ти верно си в друга Германия, тук пе4е  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 768
Dezita,Микаела иzмерика според ехографа 3600,а се роди 3350. Peace
Успех и леко раждане!:hug:

Татянка,все се канех да ти пи6а  отЗивите zа таЗи прословута къ6и4ка (fischer price)..Имаме я  от 4 месеца и Микаела е просто като zалепена zа нея.Може да играе с нея два 4аса беz да се сети,4е няма никой покрай нея.Наистина много се zанимава с нея и си zаслужава напълно цената.Дори zарибихме с нея о6е деца.Страхотно си играят две деца едновременно. Peace

Утре 6е ходите ли на църква?Свят праЗник е. Praynig

Вечи,бърЗо оЗдравяване! Wink

Запис zа темата! Peace

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 17:31 от Vessito

# 24
  • Мнения: 3 521
Сърфи, ти верно си в друга Германия, тук пе4е  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

Е аз какво разправям Laughing

Няма да ходя утре на църква - че се обадя да поздравя познатите ми, които имат имен ден.

# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Айде, пак лекарите виновни!  Whistling
 Това е комп.програма и лекарите нямат никаква вина , че едно дете може да е с голяма глава , а ниско на ръст, с къси крака и дебело и т.н.

# 26
  • Мнения: 7 605
Айде, пак лекарите виновни!  Whistling
 Това е комп.програма и лекарите нямат никаква вина , че едно дете може да е с голяма глава , а ниско на ръст, с къси крака и дебело и т.н.

4ети внимателно какво е било написано - 4е лекарят трябва да мери много то4но, ако мърда дори 1мм, веднага дава отклонения.

Веси, радвам се 4е ви харесва къЩата, при нас беШе съЩата картина, но ве4е не й е толкова интересна. Порастнахме  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 334
Здравейте и от мен.
И аз се надявам утре да е топло и слънчево да отидем на басейн. Почивен ден е в нашата провинция.
Иначе на Югоизточният фронт нищо ново, но пък батериите ги позаредихме малко. Ей, голяма жега беше. Колям кеф. Тук аз нещо да съм пропуснала?

# 28
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Татяна, мъжът ти доколкото зная е програмист. Питай го, той ще ти обясни. Програмата работи и с отклонения. Второ- мускулна, мастна и костна тъкан имат различно тегло. Никой  не може да каже с точност как те са разпределени в организма . Що се отнася до твоето мнение за лекарите, вече го научих. Хирурзите са хора , които учат за педикюристи и длъжни да режат ноктите на всеки свой пациент. Може би офталмолозите са фризьори и трябвa първо да постригват бритона на пациента , преди да го прегледат?

# 29
  • Мнения: 1 584
Еййй ейй не започвайте с кавгите пак  Naughty Ще ви пратя сссс-свеки на вас да ви досажда един месец да видим после дали ще имате сили да спорите за глупости  Joy

Общи условия

Активация на акаунт