Мишо се намери!!!

  • 2 337
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Но твое място щях да му напиша адреса и телефона на каишката за всеки случай.  smile3506

# 16
  • Мнения: 22 867
Да ви е за пръв и последен път! Радвам се, че всичко завърши добре за Мишо и за вас. Късметлии сте!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 347
Но твое място щях да му напиша адреса и телефона на каишката за всеки случай.  smile3506

Точно в момента това правя  Laughing Ама шест години преди това не се наканих. Ако винаги се накавахме навреме да направим, каквото смятаме за редно, светът щеше да е много по хубав... и животът по-лесен  Hug

# 18
  • Мнения: 288
    Браво, чудесна новина! Почешете Мишето зад ушите от мен! Колко го мислих и аз това диваненце!!! Добре, че всичко свърши благополучно!  bouquet

# 19
  • Мнения: 157
Браво!
 Hug

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Браво!

# 21
  • Мнения: 59
Много се радвам,че сте го намерили!Тъкмо търсех темата,за да видя дали има развръзка и видях новата!Да си го пазите сладура! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 622
Браво! Извадила си късмет..На мен преди 10 години ми бяха откраднали предният Ирландски сетер и разбира се никой не ми го върна, каквато и награда да предлагах..  Confused Сега имам друг сетер, но още не мога да се отърся от ужасният спомен по откраднатото кученце...  Confused

# 23
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Еее , браво ! Дано не се разделяте по принуда вече ! А моето Кари почина приди 2 г. - много ми е мъчно и не мисля вече да вземам куче , поне сега съм на такъв акъл - трудно преживявам разделите с тях . За кратък период от време ти стават другарчета , пазачи , душеприказчици, жива душичка в леглото , когато си сам ...... много се радвам , че сте си го върнали - пазете го !

# 24
  • Мнения: 18
Душичката  Simple Smile  Hug

# 25
  • Мнения: 1 347
Благодаря ви, момичета.
Знаете ли какво си мисля. Имам невероятен късмет - да се върне кучето и то в такова добро състояние на здравето и духа. Но и по друга причина. Ще се опитам да я обясня, дано ме разберете правилно. И за миг не съм спирала да си обичам кученцата, но покрай многото ми работа напоследък усещах как ми тежат разходки, чистене... и сигурно така и щеше да си продължи. Щях все повече да забравям каква радост и дружки са ни Мишо и Дара, а само да се чудим вкъщи кое по-напред да свършим. Но сега, като го нямаше няколко дни и изпитах тревогата, търсенето с всякакви средства и накрая, слава Богу - радостта да се върне, се разхождаме с часове и нищо не ми тежи, напротив - все едно пак са малки кутрета и току-що сме си ги взели. Та си мисля - с много неща в живота ни става така. Забравяме каква са ни радост и щастие и се вторачваме в ежедневни грижи и проблеми, колкото и да са дребни на фона на Важните неща. Само че, за съжаление, рядко имаме шанса да си поправим нагласата, след като ни бъде напомнено.  Hug

# 26
  • Мнения: 6 164
Ох, аз в първия момент си мислех за дете... Crazy
нали не съм следила или чела.. ooooh!
Ами повечето кучета са Рекс, Дозер, а този Мишо... ooooh! .. шашардисах се. Mr. Green
Радвам се за вас и, че кученцето е добре и сте си заедно! Hug

# 27
  • Мнения: 2 673
Аз съм в другия край на София, но също се оглеждах..
Браво радвам се за Мишо и за вас!
и да му купиш по-яка каишка, И МЕДАЛьоНче С ИМЕТО И АДРЕСА ВИ Peace

# 28
  • Мнения: 1 347
Имат си вече и двамата Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6 167
Мили мами, моят Мишо се намери! Оказа се, че един добър човек го е прибрал и днес е видял обява и ми се обади. Не мога да ви опиша колко се вълнуваме, да не говорим за Дара (както се оказа, някои ги познават и двамата Simple Smile ). Не знам как да ви благодаря за подкрепата и милите думи, и надеждата, че толкова много мами се оглеждат и може да го зърнат някъде!!! БЛАГОДАРЯ ВИ!  Hug     bouquet

урааааа!!!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт