Козметика Eveline

  • 2 770
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
ползвах това лято слънцезащитното мляко и съм много доволна

# 16
  • Мнения: 5 362
Купих си измиващият гел за смесена кожа.Останах много доволна.Сега мисля да си понакупя още неща от тази серия.
И аз съм много доволна. Оказа се изключително добър  Peace
Да,за тази цена си е супер Wink

# 17
  • Мнения: 143
Аз също ползвах слънцезащитният крем, но освен че ми оставяше следи по кожата, ми и лютеше на очите като се къпех.

# 18
  • Мнения: 28
аз съм виждала само кремове, пудра не съм виждала а ми се иска да я пробвам

# 19
  • Мнения: 98
Аз ползвах серума за бюст и останах много доволна.Много е икономичен и определено има ефект!
В Шумен не мога да намеря декоративната им козметика,чувала съм много добри отзиви за червилата и лаковете за нокти .

# 20
  • Мнения: 235
В момента ползвам нощен крем от перлената серия. Купих го за проба, а и защото не беше скъп , но определено ми харесва. Той е за суха кожа и попива добре.
Но бих искала да науча повече за продуктите на тази фирма.
Така че споделяйте опита си!

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Взех си гел с микрочастици за измиване на лицето с цинк и триклозан.
За два дни ползване съм доволна.
Струва 4,20.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Слънцезащитният им крем е "гола вода". Да не говорим за водоустойчивостта му, че ме хваща яд  #Cussing out

# 23
  • София
  • Мнения: 3 114
През лятото за първи път ползвах козметика на тази фирма- слънцезащитния крем и нощния крем от "Златната серия". Доволна съм и от двата, особено от нощния крем, който ми действа страхотно. Къде в София се продават продукти на тази марка? Досега съм виждала в "Метро" само продуктите за тяло, а крема за лице си купих от морето....

# 24
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
През лятото за първи път ползвах козметика на тази фирма- слънцезащитния крем и нощния крем от "Златната серия". Доволна съм и от двата, особено от нощния крем, който ми действа страхотно. Къде в София се продават продукти на тази марка? Досега съм виждала в "Метро" само продуктите за тяло, а крема за лице си купих от морето....


В аптеките "Марешки" има продукти на Eveline. Но в София не знам къде са им аптеките.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт