Дреболиите, без които не можем.....

  • 2 312
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
кухненска хартия и пластмасово фолио

# 16
  • Мнения: 4 668
Без много неща не мога . Ето  общо взето най - основните :
1. Кухненска хартия / използвам я в неограничени количества /
2. Попивателни гъби и кърпи
3. Течен сапун
4. Найлоново фолио
5. Препарат " Пронто "
6. Белачката за картофи
7. Съдовете ми на Тефал Индженио  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 558
Тиганите Tefal. Без другите неща мога.

# 18
  • Мнения: 87
не мога да готвя без: музика /пускам си любимите парчета, за настроение/, остър нож /за месо, иначе зеленчуци режа в кухненския робот/ и включен абсорбатор /с дълга коса съм и мразя да се умирисвам на манджи/

# 19
  • Мнения: 187
- огнеупорна стъклена дъска
- филтър за вода със сменяем патрон
От къде да се снабдя с подобни чудесии? newsm78

# 20
  • Мнения: 2 700
Много ножове
Белачката за картофи
Преса за чесън
Каната за чай
 
Попивателни кърпи
Течен сапун
Алуминиево фолио

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Кърпите за попиване,картофобелачката,дъска за рязане

# 22
  • Мнения: 161
- огнеупорна стъклена дъска
- филтър за вода със сменяем патрон
От къде да се снабдя с подобни чудесии? newsm78

Филтъра за вода ми е ето такъв:

http://waterfilters.hit.bg/

Огнеопорната дъска съм я купувала преди доста време от едно изложение на Стройко на щанда на "Йенаглас". Те имат и магазин в София.  Не знам дали още се продават такива дъски, но може да провериш в магазина им.

Не успях да намеря снимки в нета, но може да я снимам ако искаш, да знаеш точно какво да търсиш.
Дано не прозвучи като реклама, но нали идеята на темата е да сме си взаимно полезни.
И двете неща си заслужават, гарантирам ти че ще останеш доволна.

# 23
  • Мнения: 187
Огнеопорната дъска съм я купувала преди доста време от едно изложение на Стройко на щанда на "Йенаглас". Те имат и магазин в София.  Не знам дали още се продават такива дъски, но може да провериш в магазина им.
[/quote]
Благодаря за отговора и съм любопитна да я видя. Аз имам плот с вградена мивка и ми се струва, че ще е много удобно с такава дъска.

# 24
  • Мнения: 852
1-хубав нож
2-картофобелачката
3-пластмасова дъска
4-кухненска хартия
5-попивателна гъба
6-дървена бъркалка
  chef  chef  chef

# 25
  • Мнения: 2 591
чета ви и се чудя кои са моите дреболии, без които не мога.... еми всички...

в смисъл като отида на село или ми се наложи да готвя в по-примитивни условия, се справям, но за нищо на света не си давам термоканата, микровълновата, тостера, дъската за хляб, плотовете и въобще всичко, с което съм свикнала и което винаги ми е под ръка, когато готвя Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 474
Освен всичко, което сте изредили, на мен в момента ми е фаворит и четката за миене на шишета-биберони. Като ходихме на вилата не си я бях взела и се оказа много трудна работа миенето на шишето от кис. мляко примерно. По същите бебешки причини не се разделям с термоса с преварена вода, термоканата и пасатора на миксера.
А преди това бяха почти неупотребяеми неща, забутани в дъното на шкафовете. Laughing

# 27
  • Мнения: 115
освен повечето от изброените вече неща добавям
- опаковъчно фолио
- кутии Lock & Lock

# 28
  • Мнения: 1 492
алуминиево фолио
нож
белачка /по-често я ползвам за белене на краставици и моркови, от колкото за картофи/
помпата за минерална вода
пресата за чесън!!!
формичките за лед /Не мога да си представя, че има хора без такова нещо в къщи, но е факт. В случая съседите ми/
тенджера под налягане
Меглио

Общи условия

Активация на акаунт