Нужда от информация за влакове, Варна и околности

  • 2 008
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
За хотела не мога да дам мнение, виждала съм го и съм ходила там служебно и изглежда приличен, но за плажа най - близо ще ти е плажа на Кабакум. Право надолу по главния път и си там. Има и доста заведения наоколо. Дано да случите хубаво време и да си прекарате добре

Може да си извикаш такси до там мисля че ще ти вземе към 10 - 15 лв., но ще ти бъде по удобно  заради децата

Кабакум? Верно? Аз съм била в този район доста пъти, макар и отдавна, но тъй като съм зле с ориентацията в който и да е град по света и у нас, само относително си представям нещата. А на Кабакум съм била нееднократно, харесвам този плаж. Добре е, че е близо.
Една приятелка предложи мъжът й да ни посрещне и откара до хотела, та засега май отпада вариантът да търсим транспорт. Ако таксито е 10-15 лева, също е ОК. Просто, както казах, зле съм с ориентацията, а и от 10 години основно ме возят, та не можех да преценя колко е далеч.

# 16
  • Мнения: 11 747
Ами понеже в събота вечерта на нощна тарифа ни возиха с такси от там до нас,което е малко по-далечко от гарата и излезе 12.50лв ,та мисля,че на дневна тарифа няма начин да е повече от 10лв,трябва да е по-малко.Такси може да си вземете без проблем,но си го викнете по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт