Как се прави момче?

  • 23 905
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
А момиче? Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
На мен ми допада мисълта как навремето не са знаели пола и сигурно е било много мило да чуеш - момче е и това да ти е била мечтата Mr. Green

# 17
  • Мнения: 494
И двата пъти бебетата ми бяха в неудобна позиция за видеозона и все ми казваха,че ще са момичета,а са ме гледали по 4 пъти (и двата пъти).А баба ми ,още отрано,ми каза:момчета ще са,от мен да знаеш.Така и не се заслушвах в разните там "признаци",дето ми ги обясняваше,а аз и се подигравах,че докторите ми казват, че ще са момичета,а тя,как така,само с един поглед ще е така сигурна,че ще са момчета LaughingВсе едно!И двете ми деца са  момченца,та дрънкат Grinning.Баба позна! Grinning...Та бабите не са съвсем за пренебрегване...,ама това с овулацията,ми звучи несериозно.Доколкото ми е известно,все още няма научна,неоспорима теория за това как и защо с раждат точно момичета или момчета.Засега мога да кажа-ако ви се иска едното или другото точно:Късмет пожелавам!  bouquet

# 18
  • Мнения: 145

Влиянието на цигари,алкохол,стрес и т.н. .... влияят на сперматозоидите.
Тъй като тези,носещи Y-хромозомата(т.е. материала за момче) са "по-слаби" не издръжат на тези фактори (цигари ... ),загиват и шансът за момиче се увеличава.Много мои познати,чиито мъже пушат имат момиченца Simple Smile
Но все пак си е божа работа  Wink

# 19
  • Мнения: 2 332
...
Влиянието на цигари,алкохол,стрес и т.н. .... влияят на сперматозоидите.
Тъй като тези,носещи Y-хромозомата(т.е. материала за момче) са "по-слаби" не издръжат на тези фактори (цигари ... ),загиват и шансът за момиче се увеличава.Много мои познати,чиито мъже пушат имат момиченца Simple Smile
Но все пак си е божа работа  Wink
Разби ме - мъж ми е пушач, опитващ се да ги спре - и имаме 2 момичета - значи при нас това важи  Peace.

# 20
  • Мнения: 145
Може би Simple Smile 
все пак от тези фактори не загиват 100% от  Y-сперматозоидите.
Намаляват доста,има шанс за момченце,но по-малък.
Това не значи,че един татко-непушач не може да има само момиченца  Grinning

# 21
  • Мнения: 8 242
Е, мъж ми е пушач, ама изработи мъжко  Crazy Явно е бил някой мега-як оцелял Y-сперматозоид  Joy

Макар че и аз това за цигарите и сперматозоидите съм го чела  Peace

# 22
  • Мнения: 481
...
Влиянието на цигари,алкохол,стрес и т.н. .... влияят на сперматозоидите.
Тъй като тези,носещи Y-хромозомата(т.е. материала за момче) са "по-слаби" не издръжат на тези фактори (цигари ... ),загиват и шансът за момиче се увеличава.Много мои познати,чиито мъже пушат имат момиченца Simple Smile
Но все пак си е божа работа  Wink
Разби ме - мъж ми е пушач, опитващ се да ги спре - и имаме 2 момичета - значи при нас това важи  Peace.
newsm25
Простете ми, но отново не съм съгласна и с това твърдение. Защо ли? Ами колко мъже са пушачи ?  - почти всички Peace и какво е съотношението момчета/момичета в световен мащаб? почти 50/50  Peace
Значи просто е Божия работа това! Peace

# 23
  • Мнения: 338
Хм,това наистина е Божа работа

# 24
  • Мнения: 3 294
Как се прави момче ли.... newsm78 ами както се прави и момиченце.... Laughing

# 25
  • Мнения: 583

А тази баба деца има ли? Wink
[/quote]
 smile3521
[/quote]

бабата има момче и момиче и ми каза че точно по тази рецепта е "работила"
знаем че няма как да стане и  това е случайност, че има момче и момиче /по рецептата/
както и сега ако "работиш" за момче или момиче може да се получи и..., и...

# 26
  • Мнения: 184
 и какво е съотношението момчета/момичета в световен мащаб? почти 50/50  Peace

Жените са повече от мъжете newsm78

# 27
  • Мнения: 4 589
И нашата баба позна пт пръв път, че моя родина ще има момице. Даже на нея ня и бяха казали, че тя е бременна, и бабет като я видя още в първите месеци и каза, че чака бебе. Не знам как го правят това бабите, ни има нещо, усещат и познават.
А дали е момче или момиче, то да дойде и да е живо из драво, пъ каквото е такова.

# 28
  • Мнения: 25
Аз пък имам едни приятели те са си планували и двете деца.''Работили ''са по някакъв китайски календар.По него са си изчислили и момчето и  момичето.

# 29
  • Мнения: 3 926
Ааа, на мен една баба ми направи място в автобуса още като бях във втория месец и ми каза - Сядай, сега имаш нужда. Аз ей такива очи опулих Shocked , а тя само се усмихна и слезе на следващата спирка. Така че наистина бабите знаят... И не за всичко, но може да им се има вяра Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт