имаме проблем с плодовото пюре

  • 1 095
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Дъщеря ми яде пюре само от праскови(от плодовите имам предвит),друг вид не иска и да помирише.

# 16
  • Мнения: 102
Моята щерка също не иска да яде купешките плодови пюрета.Когато и ги предлагам така реагира все едно и давам нещо супер гадно.Затова и ги приготвям аз.

# 17
  • Мнения: 1 367
Някой може ли да ми каже какви плодове са подходящи за неговата възраст-6,5 месеца? Да се опитам да му приготвя аз,пък да видим какво ще стане... newsm78

# 18
  • Мнения: 1 183
Подходящи са почти всички плодове като- ябълки,круши,праскови,кайсии,банани,пъпеш,манго,папая,сливи  Peace

# 19
  • Мнения: 4 111
За манго и папая е рано.

# 20
  • Мнения: 1 367
Много ви благодаря на всички и особено на Лилянчо!   bouquet  Сега чакаме второто зъбче и момчето ми е много неспокойно. Като пробие и се успокои,ще го пробвам с домашно приготвено пюренце.  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 886
Здравейте!Моето момче е на 6 и половина месеца.Когато навърши 4 пробвах да му дам няколко лъжички пюре от тиква и морков,но писъците бяха ужасни и спрях.Така беше и когато опитах да дам сокче от ябълка.В момента е захранен успешно с месно и зеленчуково пюре и бананова каша,давам и четвърт жълтък през ден.Вчера опитах да дам 3-4 лъжички пюре от ябълка и морков и резултатът пак беше ужасни писъци.А вече няма колики.Някой има ли идея защо се получава така и какво да правя-да продължавам ли да давам по малко или да спра?Сокчетата смятам след годинката да ги дам.Моля,помогнете със съвет!Предварително благодаря!
Бих  те посъветвала  да ги спреш за малко.После ми купи хубави  плодови специално аз взимам само на HELLO НА ВКУС И КАЧЕСТВО СА ВКУСНИ.Ако си дала на ганчев те са отврат  малката не ми ги искаше .Опитаи  след около 1 месец пак.има различни видове  bouquet Peace

# 22
  • Мнения: 1 367
Да,на Ганчев дадох. Той го яде с апетит,но после много плака и подозирам,че му се раздразни коремчето. А аз като го опитах също ми се видя вкусно. Иначе със зеленчуковите пюрета на Ганчев няма проблем,с месните също. А за пресните плодове-страх ме е да купувам от пазара,няма гаранция,че не са наблъскани с нитрати. С тази суша и собствено производство няма...Май ще се поразминем с плодовете.

Общи условия

Активация на акаунт