Момичета изтрещявам

  • 1 814
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Ми наистина за кратко време починаха моят баща, брат и зет. Майка ми също преди 2месеца щеше да си отиде....

Със сигурност тези ужасни случки имат голямо отношение към това, което ти се случва.

# 16
  • Мнения: 2 471
Само да можех да не си мисля глупости. Щом задремя и се стряскам. Снощи поне 4 пъти съм обикаляла къщата. Вече на нищо не приличам.  Като съм с детенце в градинката, ако не се движа имам чувството, че спя с отворени очи

# 17
  • Мнения: 2 401
Мисля, че си преуморена. Няма ли начин да се отделиш за няколко дни от къщи и да се отдадеш на глезотии - масажи, разходки - най-добре в друг град, просто да се откъснеш. Знам, че сега ти се струва невъзможно, но ще ти помогне.

# 18
  • Мнения: 4 111
Съжалявам, дано намериш адекватна помощ. Виждам от лентичката, че си имаш рожденничка. Да ти е жива и здрава!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 353
  Честито! Пожелавам й да е жива и здрава и спокойна и щастлива мама!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Същата съм и аз, от първия ден. Е, само дето нещем не ставам. Съзнавам, че този страх не ми е полезен, но не винаги мога да го контролирам. Опитвам се на всяка страшна мисъл за детето ми, да противопоставям по една хубава. Или пък си казвам наум нещо успокоително и хубаво. Моля се Бог да я пази!

Идеите, които са ти дали другите са добри. Дано при теб нещата се нормализират скоро!   Simple Smile

# 21
  • Мнения: 332
Повтаряй си, че всичко лошо в живота ви е преминало, преодолели сте го и сега ви предстоят само хубави моменти. Това ти състояние е напълно обяснимо след толкова много стрес. Аз винаги съм вярвала, че в живота ни има някакъв баланс, за това мисли положително.
Да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 386
Aз стадах от подобен проблем - боях се, че аз ще се задуша..
Провокира го една неприятна случка - моя приятелка си глътна езика пред мен..
Нито лекарствата, нито лекарите ще ти помогнат. Трябва ти време, което да заличи спомените, положетелни емоции, които да изместят лошите спомени... и евентуално транквилантче за сън в началото.

И, за Бога, вземи това чудо, което ти препоръчват Кейси и Лени!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Натрупването на негативни емоции е отключило страха от загуба.Сама едва ли ще се справиш,трябва ти професионална помощ. Психолог, който ще работи по проблема със загуба на близки  хора. Не можеш да се отърсиш и проектираш страха си върху най-значимите за теб хора.А купуването на разни машинарийки няма да те отпусне, щом проблема е в главата ти ще се измести в друга посока, това няма да ти даде нужното спокойствие.

# 24
  • Мнения: 71
Аз не съм майка но доста често ги
слушам моите девоики дали дишат
докато спят. Не се притеснявай не
си чак толко изтрещяла

# 25
  • Мнения: 3 500
Аз знам, че това е нормално и при повечето майки се получава. При мен тоя страх го нямаше и не съм ставала нощем, но пък много често умирам от страх дали нещо няма да й се случи. Направо панически страх съм изпитвала. Вече не е така. Всичко това отминава. Свеки казва "така ще е цял живот, винаги ще се притесняваш за тях, деца са ти".

# 26
  • Мнения: 2 723
Мисля, че си си съвсем наред.
И аз като се събудя посред нощ и не чуя дребо да сумти, ставам да го проверя.
И днес пак. Аз съм на работа, мъжът ми гледа малкия, че яслата е във ваканция. Та обажда ми се той и вика, няма да те взема от работа щото детето още спи, смятам аз бързо наум, че малкото си е легнало в 1, до 5 са си 4 часа.... Та уж на шега го питам мъжа ми дали е проверил дали детето диша и той  - оооо, няколко пъти  hahaha

През уикенда бяхме с дребо при наще, че татито имаше работа при свеки, та събуждам се посред нощ, и по път към тоалетната не чувам нищо, тишийна... И на пръсти се промъкнах в стаята на майка ми и баща ми да ги проверя дали са живи  ooooh! Спяха си... Whistling

Ама мен тия паранои ме гонят откакто една позната за малко да си отиде така. Събудил се мъжът и  не я чук да диша, бутнал я, - ц, нема никой, та изкуствено дишане, линейки... ужас, сега си е добре, ама съм сигурна, че мъжът и повече няма да има спокоен сън Tired

# 27
  • Мнения: 2 471
Добре че мъжът ми бълнува, че сигурно и него щях да проверявам нон стоп

# 28
  • Мнения: 212
Консултирай се със специалист - психиатър или психотерапевт. Понякога тези страхове не са толкова безобидни колкото ни се струва.... Нищо няма да ти стане ако потърсиш помощ от специалисти.

# 29
  • Мнения: 358
Със сигурност имаш проблем. Свързано е с тежките загуби. Аз загубих майка преди седем години и чак сега, от разстоянието на времето осъзнавам, че ми е било много, много по-тежко, отколкото мислех, че ми е. Искам да кажа, че съм била около 2-3 години в някаква мъгла от мъка. Освен, че си крайно изтощена, тази ужасна мъка просто смазва човек. Прегръщам те! И не ходи на психиатър, ако имаш възможност посети псиотерапевт. 

Общи условия

Активация на акаунт