Глобул ме измамиха!

  • 4 690
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Седи, седи още на Глобул, то най-доброто предстои!

 Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 197
Joy мУшенНиците са си гадна работа
абе хора, човешко е да не си се научил на правопис, ама има едно бутонче долу вдясно....ползвайте го бе
  bouquet
Мислиш, че различава ляво от дясно?

# 17
  • Мнения: 1 942
абе човешко,не е човешко,на 17 год. и да си на нивото на 7-8год.дете.......незнам мен ще ме е срам

Това пък за кво е?  newsm78 И кому е нужно?

# 18
  • Мнения: 268
аз пък мислех че само М-тел са така.. Веднъж си пуснах разпечатка и имаше 3 номера с които не бях говорила.. Звъннах на единия, оказа се някакъв човек в Стара Загора (аз съм от Русе и не познавам никой в Стара Загора!). Разправях се в Мтел, но нямаше никакъв ефект. Вече не съм им клиент  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 193
Какво общо имат последните писаници с темата, не ми е ясно!

STV най - добре е обяснила какво да направиш, не пиши жалба, потъват с в отдел "Жалби" и толкоз...

Може някой да е направил грешка в един момент, но при условие, че си в правото си - търси начин да го докажеш и да си възстановиш парите!!!

# 20
  • Мнения: 6 017
Някои знае ли дали мога да се откажа от сметката си?

# 21
  • София
  • Мнения: 639
Не неможеш, освен ако не искаш да си загубиш номера

# 22
  • Мнения: 6 017
В какъв смисъл да си загубя номера

# 23
  • София
  • Мнения: 639
ами спираш да си плащаш сметката и те ти взимат номера /т.о. спират ти картата/, а ти си взимаш нова карта

# 24
  • Мнения: 6 017
По този начин няма ли да ме съдят като спра да си плащам сметката, е не мен а баща ми които е титуляр

# 25
  • София
  • Мнения: 639
Ами да ти кажа, още не съм чула за осъден за неплатени сметки на тел. оператор , но може и да има незнам
ама според мен по добре си плати сметката, и си запази номера все пак 32 лв. не е много

# 26
  • Мнения: 4 965
Не знам за осъден, но на мои комшии им изключиха всички карти на негово име и на жена му, а в момента наистина ги съдят /става въпрос за доста начими суми/...
Нямам идея какъв е засега резултатът.

# 27
  • Мнения: 6 017
Ами аз  вече проверих как става отказването от сметката, трябва да си платя сметката+105лв (докато свърши договора 15лв всеки месец до април,тогава е сключен договора значи 105лв да претплатя)+100лв за това че съм прекратила договора=287лв всичко. Супер!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 133
Е, ама хайде стига де. Нали ти е било супер, когато си говорила безплатно с някои номера. То сиренето си е с пари.
Ако си сигурна в правотата си по-добре си оправи първия проблем.
А предполагам, че на баща ти никак няма да му е приятно да получи призовка или някой познат да го "осведоми", че са го изтипосали в Държавен вестник - Globul така и ще направи, ако няма актуален адрес на длъжника.

# 29
  • Мнения: 1 172
Мимоза, сметката му е такава, защото плаща и когато на него му звънят. Таксуват се и входящите и изходящите повиквания.
Знам, но той отхвърля когато му звънят.

Аз мисля, че някои оператори таксуват ОТКАЗЪТ на цената на минимален разговор - преди беше 15 секунди, сега не знам колко е. Доводите бяха, че това е реално осъществена връзка.  За роуминга на МТЕЛ знам, че е на цяла минута - за всяка започната минута. Т.е. говориш 1 минута и 5 секунди, плащаш 2 минути. Ако така такова е положението и при Глобул, вероятно е точно по този начин да е натрупана сметката. Вижте си разпечатката.

Общи условия

Активация на акаунт